2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Beta takibi neden yapılıyor hiç bilmiyorum ben kanda gebeliği gördüm. Sonra kese için doktora gittim sonra da kalp atışı için gittim

6+3 olduk bugün aslında ben kalp atışınıda duymak için geciktirdim biraz. Çok iyi yapmış doktorunuz inşallah gidince sizde minişin kalp atışlarını duyarsınız
İyi yapmışsın bence de canım, sonra insan bir kere daha endişeyle bekliyor.. böyle hepsini birden görürsün inşallah bana da 6+1 için erken dediler verirken randevuyu ama 2 hafta kapancağı için merkez mecbur öyle verdi. Bakalım inşallah görürüm kalp atışlarını da bebeğin

Aa evet inşallah görürsünüz 6+1 de çok tatlı heyecanlar zaman geçmiyor kolay kolay

Günaydın herkese 74 ile hamile kaldığımı öğrendim. İki gün sonra tekrar test verdim 314 çıktı. Bugün tekrar test vermeye gittiğimde doktor gerek yok 1 hafta bekle sonra kadın doğuma git dedi. normalde değerin 2 günde bir tekrar edilmesi gerekmez mi kadın doğum randevum ayın 22'sinde. O zamana kadar test vermeden nasıl duracağım ben

Sizin değeriniz çok iyi yükselmiş bence kan vermeyin tekrar doktorunuzu dinleyin zaten değeriniz yükseliyor ben hiç kan vermedim mesela betaya bakmaya gerek duymadım direk kontrole gideceğim

Artisin cok iyi oldugu icin gerek duymamistir canim birde genelde düsük ya da kimyasal gebelik yasayanlarda takip oluyor daha cok. Seninkisi cok güzel artmis 22sinde kese ve kalbi birlikte görürsün insallah

Yok benim doktor kese gözüktükten sonra beta takibinin artık anlamı yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…