2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

zaten bütün doktorlar bangır bangır bağırıyor, bebeğe kan akışı olmalı tutunması için, çok iyi yapmışsın canım, sıkı sıkı tutunsun sana, hareketlerine dikkat ederek yatma ama normal yaşantında ol :)
Yatmakla yatmamak arasında bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey yok ama genelde hastalar yat demediniz, yatsaydık tutardı demesinler diye yatın diyoruz dedi. Ağır kaldırma, ev işi yapma dedi onun dışında at bile binebilirsin dedi. O sağlıklıysa herşekilde tutunur ama sağlıklı bir embriyo değilse tutunmaz yada dış gebelik, kimyasal falan olur dedi

İyiyim şükür. Aşılama olduysan eğer aynı onun gibi bir işlem ben sanıyorum ki daha transfer edecekler doktorum bitti 9 gün sonra hayırlı sonucunu bekliyoruz inşallah dedi, koydunuz mu dedim evet kalkıp wc ye gidip giyinebilirsin dedi hiç yatmadım da transfer bitti hastaneden çıktık
Hiç olmadım benim ilk denemem opu oldum dün o masaya yattım biraz korkutucu ayaklarımı ellerimi bağladılar sonra uyuttular. Transfer de öyle mi oluyor

Kizlar 4 5 gundur karnimin alt kismi cok agriyor. Cok halsizim bu ay yumurtlama gunlerini degerlendirdik. Hamilemiyim diye düşünüyorum. Kolumu kaldiracak halim yok. Uzaniyorum öyle sadece
Ne kadar kaldı adetine, sonuçta ihtimalleler her zaman var imkansız değiliz sabaha bir test yap olmadı evde 🤭🤭

Ne kadar kaldı adetine, sonuçta ihtimalleler her zaman var imkansız değiliz sabaha bir test yap olmadı evde 🤭🤭
3 gun kaldi valla insallah vardir. Evde test yok malesef. Karnimin alt kismi cok agriyor. Basim tuttu Zorla kalkip dus aldim. Biraz kendime geldim. Bikacgune belli olur. 😁😁😁

Zaten Bizim içimix rahat etsin diye yatıyoruz yurt dışında böyle bir uygulama yok nasip olduğu takdirde önünde hiçbir şey duramaz ♥️
%60 tutma ihtimali var dedi nasipse tutar dedi. Mesela doktorumun kendi kız kardeşi de tedavi görmüş bir çok işlem geçirmiş ama hamile kalamamış tüp bebeğe başlıyorduk dedi kullanılan iğnelerin etkisiyle tedavisiz hamile kalmış

Hiç olmadım benim ilk denemem opu oldum dün o masaya yattım biraz korkutucu ayaklarımı ellerimi bağladılar sonra uyuttular. Transfer de öyle mi oluyor
Normal vajinal muayene gibi düşün idrara sıkışık oluyorsunuz spekulum takıp öncesinde vajinana sıvı verip temizliyor daha sonra kataterle rahme uygun bir yere koyuyor. Ayaklarını ellerini de bağlamıyolar transferde hiç korkma canım çok zor bir şey değil

Normal vajinal muayene gibi düşün idrara sıkışık oluyorsunuz spekulum takıp öncesinde vajinana sıvı verip temizliyor daha sonra kataterle rahme uygun bir yere koyuyor. Ayaklarını ellerini de bağlamıyolar transferde hiç korkma canım çok zor bir şey değil
Opu da biraz korktum iyiki uyuttular. İnşallah hayırlı haberler alırsınız🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Yatmakla yatmamak arasında bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey yok ama genelde hastalar yat demediniz, yatsaydık tutardı demesinler diye yatın diyoruz dedi. Ağır kaldırma, ev işi yapma dedi onun dışında at bile binebilirsin dedi. O sağlıklıysa herşekilde tutunur ama sağlıklı bir embriyo değilse tutunmaz yada dış gebelik, kimyasal falan olur dedi
evet aslında bunu demek istedim :) yani dikkat edeceksin kuzum, yalnız bana bisikleti yasaklamışlardı, yürüyüş yapıyordum, ytmadım ama demekki embriyolarım sağlıklı değilmiş, inşallah bu 2. denemeye başlayınca sağlıklı olacak ardından geliyor olacağım :)

%60 tutma ihtimali var dedi nasipse tutar dedi. Mesela doktorumun kendi kız kardeşi de tedavi görmüş bir çok işlem geçirmiş ama hamile kalamamış tüp bebeğe başlıyorduk dedi kullanılan iğnelerin etkisiyle tedavisiz hamile kalmış
Ne zaman dedi test gününü Peki 😊

evet aslında bunu demek istedim :) yani dikkat edeceksin kuzum, yalnız bana bisikleti yasaklamışlardı, yürüyüş yapıyordum, ytmadım ama demekki embriyolarım sağlıklı değilmiş, inşallah bu 2. denemeye başlayınca sağlıklı olacak ardından geliyor olacağım :)
Yol gidicez gidebilir miyim dedim gidebilirsin dedi, merdiven çıkabilir miyim dedim çıkabilirsin dedi. Sağlıksız olup tutunsa bile ya dış gebelik olur yada kimyasal olur dedi bunlar olmasa bile ilerde sorun olur dedi. İnşallah canım, sende al gel minişlerini bekliyorum 🥰

Progestan kullanıyor musun. Ben hem fitil hem iğne olarak kullanıyorum uyku yapıyor. Kullanıyorsan belki onun etkisidir
Hayır sadece estrofem kullanıyorum. Ama artık iyiyim, başlangıçta baya kötü etkiledi beni. Ama şimdi vücudum alıştı galiba🍀

X