2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar dün histereskopi oldum, hiç bir sorun yok imiş, o da temiz şükürler olsun, şimdi iyileşme zamanı, sonrasında bakalım devamına :) ara ara azıcık kan geliyor ama açık pembemsi, normal değil mi
Gözün Aydın canım çok şükür. yok o tür kanama olması sıkıntı değil artmadığı ve rengi kırmızıya dönmediği sürece geçmiş olsun bi engel daha kalkmış oldu 🥰

Gözün Aydın canım çok şükür. yok o tür kanama olması sıkıntı değil artmadığı ve rengi kırmızıya dönmediği sürece geçmiş olsun bi engel daha kalkmış oldu 🥰
ayyyy teşekkür ederim canım, valla kafamdaki bir soru işareti daha gitti :) bilinmeyen infertifite olmakta yorucu vallahi

Merhaba canım benim esim transferde yanımdaydı ama ben yurt dışındayım. Türkiye de bu durum hastanesine göre değişiyor diye biliyorum, en net cevabı hastanene sorarak alabilirsin.
Cok tesekkurler canim cevabin icin. Ben Maslak Acibademde olacagim transferi. Burada deneyimi olan yazabilirse cok sevinirim 🙏🏻😇

En son kaçtı canım beta? Kese düşecek mi demek oluyormuş bu, ne dedi Dr?
Geçen cuma 1116 idi ama hiçbişi demedi ilaçlara devam istirahat dedi…neden düştüğünü de bilmiyorum…kese düşer düşmez demedi yani ama sağlıklıysa hayırlısı ile inşallah devam eder benimle kalmaya🤲🏻🤲🏻🤲🏻Hepimizinki ile birlikte🤲🏻

Geçen cuma 1116 idi ama hiçbişi demedi ilaçlara devam istirahat dedi…neden düştüğünü de bilmiyorum…kese düşer düşmez demedi yani ama sağlıklıysa hayırlısı ile inşallah devam eder benimle kalmaya🤲🏻🤲🏻🤲🏻Hepimizinki ile birlikte🤲🏻
Kese etrafında kanama alanı var mıymış acaba? İnşallah değer toparlanır ve sağlıkla devam eder, kalp atışını duyarsınız🙏🏻

Çift embriyo muydu tek mi? Niye böyle düşmüş ki değerin off çok üzüldüm 😔 inşallah senin için en iyisi ne ise o olur 🤲🤲❤️

Çift embriyo muydu tek mi? Niye böyle düşmüş ki değerin off çok üzüldüm 😔 inşallah senin için en iyisi ne ise o olur 🤲🤲❤️
Çift embriyo idi kuzum bilmiyorum ki neden düştü bişii demedi doktor😞amin inşallah sağlıkla gelsin ne diyelim, diyecek bişiii yok ki herşey Allahtan…🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X