2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arafa kafam karışıyor düşüncelere dalıyorum ama onun dışında çok şükür iyiyim 😍😍 baktım da şimdi 5 gün olmuş transfer olalı az kaldı 🤲🤲🥰

Neden karışıyor aklın kuzu karıştırma hiç aklını🤩

Ay evet 5 gün oldu 🙊 18’inde belli olacak artık heyecanlıyım

Neden karışıyor aklın kuzu karıştırma hiç aklını🤩

Ay evet 5 gün oldu 🙊 18’inde belli olacak artık heyecanlıyım
Ay valla beni de heyecan bastı inşallah tutunmuştur kuzucuk 🤲🤲🥰 bu sefer tutar mı acaba tutarsa devam eder mi transfer nasıl olacak umarım iptal olmaz umarım yeteri kadar sıkışabilirim gibi düşünceler kafama takılıyor sonra kafam karışıyor ama sonunda titreyip kendime geliyorum 😅😅 yani klasik insani şeyler 🤭

Ay valla beni de heyecan bastı inşallah tutunmuştur kuzucuk 🤲🤲🥰 bu sefer tutar mı acaba tutarsa devam eder mi transfer nasıl olacak umarım iptal olmaz umarım yeteri kadar sıkışabilirim gibi düşünceler kafama takılıyor sonra kafam karışıyor ama sonunda titreyip kendime geliyorum 😅😅 yani klasik insani şeyler 🤭

Amiin inşallahhh❤️
O sorunlar hiç bitmiyorkiii😂 inşallah tutacak bu sefer amin amin amiiin🙏🙏 Çiş olayını ben çözdüm 2’dir tam geliyo sıkışmıyorum çok😂

Duzenli diyete girdim vitamine devam ediyorum birde ekstra redostim diye bir ilac basladik. Kan degeri mi sıkıntılı diye dusundum acikcasi ama hep ayni yerde verdim kan degerini
kuzum cokk guzel degerınnn,
bende 6 ay once 1,38 di.
bu ay 1,50 olmus demekkı amh yedıklerımız ıctıklerımız ve vıtamınler ıle düzeliyor

Duzenli diyete girdim vitamine devam ediyorum birde ekstra redostim diye bir ilac basladik. Kan degeri mi sıkıntılı diye dusundum acikcasi ama hep ayni yerde verdim kan degerini
mesela diyet nasıl trden ve vitamin nedir birde redostim ne olaki aklımda deli sorular :) yaş kaç idi

Yaşım 31 öncesinde hafif pko var demisti doktorum. Korona oldukdan sonra hizli bir sekilde rezervim düşmeye basladi . Tup bebek icin rezerve azligindan rapor cikardi nisan ayinda 0.84 ve 0.76 ölçüldü degerim
Bende de pco var şükür ki bi etkisini görmedim adet düzensizliği insülin direnci vs yok. Referans değerlerini görünce şaşırdım benim amh 15 çıkmıştı. Bu durumda pco olunca amh ya çok yüksek ya da çok mu düşük oluyo 🙄🤷

X