2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ewet pozitifi görenlerde oldu sonrasında kırmızı renge dönüp negatifi görenlerde bu bir belirleyici değil bence,takılma buna…ne zaman alacaksın sonucunu?
Bir kaç damla geldi kesildi dün akşam. Şuan bir durum yok... 🙏
Test günüm bugun.
Bugün akşam üzeri kan vereyim diyorum tutunma falansa az zaman kazanalım...artsın varsa eğer hcgler 😊

Bir kaç damla geldi kesildi dün akşam. Şuan bir durum yok... 🙏
Test günüm bugun.
Bugün akşam üzeri kan vereyim diyorum tutunma falansa az zaman kazanalım...artsın varsa eğer hcgler 😊
Ay akşama kadar iyi dayanmışsın🤭🤭🤭ben sabahın köründe gitmiştim🙈inşallah pozitif çıkar sonucun kahwerengi leke ona işarettir inşallahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Sonucu merakla bekliyorum🤲🏻🤭🫶🏻

Ay akşama kadar iyi dayanmışsın🤭🤭🤭ben sabahın köründe gitmiştim🙈inşallah pozitif çıkar sonucun kahwerengi leke ona işarettir inşallahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Sonucu merakla bekliyorum🤲🏻🤭🫶🏻
İnşallah 🙏 mutlaka yazarım ileride okuyacaklar en azından örnek olsun.. daha önce böyle bişey yasamadim. İlk kez tüp bebek yaptik... Tüp bebekte geç tutunma yada geç yerleşme falan hiç de duymamıştım.
Dün kendi kendime diyordum "yarın kan veririm nasılsa negatif çıkacak ilaçları da keserim.. rahim iyice kalinlasti artık catlicam ' diyordum

Üçüncüyü bile öğrendim🤭ikinci 538 üçüncü ise 1116 çıktı cuma günü randevu alacağım kese görmek için çok heyecanlıyım🙈inşallah minişlerim benimledir🤲🏻🙈🫶🏻
Hizlisin maşallah 😍 çok güzel ilerlemiş Rabbim böyle sorunsuz devam etmeyi nasip eylesin. Sen bu cuma ben haftaya salı 🥰 haberleşelim nasıl geçtiğini yazarsın 😘

Merhaba kızlar benim bir sorum olacaktı daha önce başına gelen varmı bilmiyorum.
3 Haziran da transfer oldum bugün test günüm.
Dün akşam kahverengi leke geldi bir iki damla.. bu tutunma falan olabilir mi? Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Ben yasadim canım 8 ve 9. gunumde azar azar oldu sonra kesildi. Kan gelmedikçe kahverengi, pembe lekelenmeler normal sayiliyor. İcin rahat olsun 😘

Hayırlı olsun vesile olsun inşallahh🤩
Ay amin canım, valla haydi bunla yolları açalım, bebiş tutunsun bakayım :), annesi ona yer hazırlayacak :), üniversite hastanesinde olacağım için bir ilaç verdiler, öncesi gecesi fitil olarak işlemi uygulayacağım ve rahim ağzının biraz açılmasına vesile olacak imiş :) şu emeklerimiz boşa gitmesin inşallah

Kizlarr nisan ayinda tup bebek yaptiriken amh degerim 0.84 du bugun adetin 3. Gunu hormonlara baktirdim ve amh bakılsın dedim degerim 1.74 geldi boyle bir sey yasayan var mi aranizda

Eklentiler

• 20220614_133835.jpg
    20220614_133835.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 34
Ay amin canım, valla haydi bunla yolları açalım, bebiş tutunsun bakayım :), annesi ona yer hazırlayacak :), üniversite hastanesinde olacağım için bir ilaç verdiler, öncesi gecesi fitil olarak işlemi uygulayacağım ve rahim ağzının biraz açılmasına vesile olacak imiş :) şu emeklerimiz boşa gitmesin inşallah

Ayy yeni şeyler deneyeceksin ekstra heyecanlııı🤩🤩🤩 amiiiin aminnn

İnşallah 🙏 mutlaka yazarım ileride okuyacaklar en azından örnek olsun.. daha önce böyle bişey yasamadim. İlk kez tüp bebek yaptik... Tüp bebekte geç tutunma yada geç yerleşme falan hiç de duymamıştım.
Dün kendi kendime diyordum "yarın kan veririm nasılsa negatif çıkacak ilaçları da keserim.. rahim iyice kalinlasti artık catlicam ' diyordum
Bilemeyiz ki ne çıkacağını 🤲🏻Hadi inşallah sağlıkla sonuncu olur🤲🏻🤲🏻Kendi kendine yanılmanı umuyorum🤭🤲🏻🌸

Hizlisin maşallah 😍 çok güzel ilerlemiş Rabbim böyle sorunsuz devam etmeyi nasip eylesin. Sen bu cuma ben haftaya salı 🥰 haberleşelim nasıl geçtiğini yazarsın 😘
Çok şükür 🤲🏻Şuan ikisinde benimle olduğunu düşünerek dua ediyorum🤲🏻Tamam yazarım mutlaka😉👍🏻İnşallah böyle güzel dewam ederiz sağlıkla güzel haberler paylaşırız…🤲🏻🫶🏻🌸🥰😘

X