2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm Ryamm uzun zaman oldu buraya bakmayalım nasılsın nasıl gidiyor ? Öyle bir aklıma geldi de
İyiyim çok şükür geride kaldı herşey şimdi önüme bakıyorum öyle tatil hazırlıklarındayım bebek için de beklemedeyim kanamam bittiği için bakalım her ay bir şans zaman ne gösterecek bilmiyorum hep birlikte görücez 😊🤭 sen nasılsın ne zaman cinsiyet partisi belli oldumu tarihî 😊

Benim testlerim 6. gunden beri aynı cıkıyor. Bu testler bozuk olabilir mi? Bugun 9. gunum. Bunlar hemen çıkan çizgiler. Prodoctor ve days comfort marka yaptım. Bence boş yere umutlandım😕
FECAE2FF-58C5-4793-9BCF-9C993C2E15A3.jpeg

3 yıldır düzenli hergün yürüyorum. Tedavilerin kilosundan da korunmak için. Bu süreçte de 10bin olmasa da günde 5 bin adım yavaş yürüdüm. Pozitif görsem yine devam etmek istiyorum. Bugün 6.günüm.Geçmiyor günler geçmiyor. Bugün içimi olumsuzluk kapladı. 😔
Bende spor yapıyorum ilk tüp bebek sonucumdan bu yana we aşırı iyi geliyor yürüyüş oluyor bazen we bugün 8.günüm 12. Günden sonra bende başlayacağım tekrar…

24 Mayıs canım cumartesi kan vercem artık beklerim. Bu testlerden mi yaptın?
Yani yarın ver bi gün önceden bisey olmaz bilirsin ne oldugunu hem ben gün verdım eşime sagılk ocagını kan vermeye gitik doktora soyledı esim butun tahlıllerı aldı doktor bısey olmaz dedi yapalım dedi bende verdım zaten lekelenmem var bakalım nasıl cıkacak

Yani yarın ver bi gün önceden bisey olmaz bilirsin ne oldugunu hem ben gün verdım eşime sagılk ocagını kan vermeye gitik doktora soyledı esim butun tahlıllerı aldı doktor bısey olmaz dedi yapalım dedi bende verdım zaten lekelenmem var bakalım nasıl cıkacak
Belli zaten bence yok ama artık beklerim cumartesi gununu. Siz bugun mu verdiniz tam anlamadım

X