2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bana da oluyor ve gün geçtikçe fitil atmak da zor oluyor ben çok itemiyorum da zaten hemşireye de demiştim içsem diye o da çok baş dönmesi fakan yapıyor dedi fitil olarak daha iyiymiş falan filan
Bana da transferden sonra zor gelmeye başladı.

Yaa kızlar bi saat önce yaptığım progestan fitil az önce tuvalete girince baya büyük miktarda geri çıktı. Biri neredeyse bütün halde gibi🤦🏻‍♀️ Tekrar yapmalı mıyım?
1 saat içinde yattın mı yoksa hararet halinde miydin

Bana da transferden sonra zor gelmeye başladı.
Ben dedim korkarım transfer oldu ya zarar verirsem falan diye ısrarla fitil yapmak istemedim hiç sevmiyorum hadi raporluydum bu hafta okulda falan nasıl olacak bi de umumi yerlerde hiç olacak şey değil ama işte öyle böyle idare edeceğiz ben eve gelince yapacağım zaten gece bile yapsam sabaha geldiği oluyo

Yaa kızlar bi saat önce yaptığım progestan fitil az önce tuvalete girince baya büyük miktarda geri çıktı. Biri neredeyse bütün halde gibi🤦🏻‍♀️ Tekrar yapmalı mıyım?
Fitili atarken ileri ittigine eminsen beş dakika yattıktan sonra geri geliyorsa fazlalık geri geliyordur ama yanlış koyduğunu düşünüyorsan yeniden bir tanede olsa at

Bana da oluyor ve gün geçtikçe fitil atmak da zor oluyor ben çok itemiyorum da zaten hemşireye de demiştim içsem diye o da çok baş dönmesi fakan yapıyor dedi fitil olarak daha iyiymiş falan filan
Amann sakın içme olarak isteme günün mahvediyor sabah akşam ☹️ Gün boyu uyuyordum resmen
Fitil olarak evet biraz zor ama yaşadığımız ne kolay ki sabredeceğiz
Sende de şişme oldu mu?

9.gün çift embriyo 767 çıktı değerim kızlar şoktayımm. İlk defa mutluluktan hüngür hüngür ağladım. O kadar beklemiyordum ki Allahım bu sefer nasip etti sanırım. 🤍🤍🤍
Hayırlı olsun, bu değerlerle öğrenmek büyük şans 🍀, ikiz olabilir baya yüksek artıştan belli olur, sizin test gününüz ne zamandı normalde?

Benim de oldu baya yoğun geldi daha erimemişti dışı yumuşamış çözünmüştü sadece, ben tekrar attım yenisini eğer bütün gibi geldiyse atabilirsiniz bence 👍

Ben dedim korkarım transfer oldu ya zarar verirsem falan diye ısrarla fitil yapmak istemedim hiç sevmiyorum hadi raporluydum bu hafta okulda falan nasıl olacak bi de umumi yerlerde hiç olacak şey değil ama işte öyle böyle idare edeceğiz ben eve gelince yapacağım zaten gece bile yapsam sabaha geldiği oluyo
Ben sabah erken atıp biraz yatıyorum, 16:00 gibi işteyken ağızdan içiyorum, sonuncuyu da gece yatarken yine fitil atıyorum. 8 saatte bir gibi ayarladım, ilk opu sonrası ağız yoluyla aldım biri daha yazmış acaip uyku yaptı bana da, ilacı içiyorum yarım saat sonra uyumuşum kafam kalkmıyordu 😂, şimdi gündüz içtiğim o kadar etkilemiyor, belki bünye de alıştı.

X