2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm Ryamm canım senin olayına her şerde bir hayır vardır gözüyle bakıyorum dünden beri çünkü ilaçlar senin bünyeni o kadar yıktı ki eğer pozitif alsaydın en az 10hafta daha devam edecektin bu ilaçlara muhtemelen çok çok zor olacaktı. İnşallah çok yakın zamanda doğal yollardan pozitifini görürsün de güle oynaya hamilelik geçirirsin💗 inşallah senin için en hayırlısı olmuştur 🙏🏻
İnan bende onu düşündüm ya pozitif olursa iğneleri artık nereye vurduracağım diye inan kalçalarımdan duramıyorum şuanda herşerde her zaman bi hayır vardır mutlaka 🤲🤲 inşallah bi sonraki çok daha kolay geçer rabbim herkese kolaylık versin transfer den beri zaten hep hastalıklı geçti benim 3-4 gün iyiydim ilaçlar beni çok etkiledi gerçekten

Ben bu hafta gittim ama başka doktora gördük. 25 mayıs kendime doktora aldım. Eşim göreve gidiyor ondan 5+4 gideceğiz sonra 2 hafta gideceğiz artık
Guzel gelismelerle insallah haberlerverirsiniz. Bende sali gununu heyecanla bekliyorum. Tekrar test tarihim bakalim nasil cikicak

Ben damar atmasını çok uzun süredir hissediyorum genelde kasılmalar olduğunda oluyor ve korkuyorum bişey oldu sanıp o bahsettiğiniz mi bebeği hissetmek? Ama hiç öyle tarif edilmedi hep kanat çırpma ya da kayma gibi bişeyler hissedeceksiniz yazıyor. Damar atması gerçekten damar atması bence dokunduğumda da hissediyorum o an hatta. Ben de sabırsızlıkla varlıklarını hissetmek istiyorum o günler de gelir inşallah 🙏🏻 ☺️
Benim ilk gebeliğimde ilk kez hissettiğim zaman içerden biri sizi dürtüyor gibiydi direk anlıyorsunuz hareketini.damar atması değil de biri size dokunmuş gibi hatta ilerleyen zamanlarda hıçkırığını hissediyordum ritmik bir şekilde hareket oluyordu içerde biraz araştırdım hıçkırıkmış mesela o da

X