2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

okur okur
Yaaa 😍😍😍 ne güzel bir haber bu grupta hiç öyle bir değer görmeyince tedirgin oldum ben de inşallah artış güzel olur 🤲 senin kaçıncı günün oldu ?
Benim bugün 11. Günüm herkesin betası aynı artmıyor 14 martta kese randevusu var pazartesi 2. Test bakalım artış nasıl normalde %60lık artış olması şart bende sizin gibiyim ama doktor hemşire normal diyince vardır bildikleri dedim

Yaaa 😍😍😍 ne güzel bir haber bu grupta hiç öyle bir değer görmeyince tedirgin oldum ben de inşallah artış güzel olur 🤲 senin kaçıncı günün oldu ?
Hiç öyle değer görmedin mi aşk olsun😂 Ben varım S Sntr var hatta neredeyse hepimiz o rakamlarla öğrendik bir kaç kişi yüksek öğrendi onun dışında zaten ortalama değerler bizimkiler oluyor🙈

okur okur

Benim bugün 11. Günüm herkesin betası aynı artmıyor 14 martta kese randevusu var pazartesi 2. Test bakalım artış nasıl normalde %60lık artış olması şart bende sizin gibiyim ama doktor hemşire normal diyince vardır bildikleri dedim
Bana da pazar ya da pazartwsi dedi hemşire ama pazar baktıracağım ben bakalım inşallah ikimizin de sağlıkla artar kese ile ilgili herhangi bir şey demediler bana ☺️

Hiç öyle değer görmedin mi aşk olsun😂 Ben varım S Sntr var hatta neredeyse hepimiz o rakamlarla öğrendik bir kaç kişi yüksek öğrendi onun dışında zaten ortalama değerler bizimkiler oluyor🙈
Ama senin erken günlerde o değerdi canım 10.gün daha yüksekti bizden 🙈 günlerine göre değerlendirmiştim

Hanımlar herkese selamlar aranıza yeni katıldım Şubat ayında kimyasal sonuçlanmış bi transferim var bu süreçte karşılaşan var mı nasıl bi yol izlediniz ?

Baktığımızda son bir kaç gün kala adet olacağımı düşündüm.Adetten farklı olarak bir tek batma vardı bir de bacak ağrısı..Öğrenmenize 4/5 gün kala başlıyor..Bu süreçte aman nasılsa tutunmuştur deyip ne ev supurdum ne kendimi hirpaladim yuruyus yaptim.bir tek ufak ufak.
Adete benzer karın ağrım ve ara ara bel ağrım başladı bugün ve gerçekten dün gece uykudan uyandıran ve şuan da hala olan bacak ağrım var sol bacağım ağrıyor ama sancı gibi ağrı kalçadan itibaren sizin de öyle mi ağrınız nasıl acaba

Kızlar bugün 5. Gün 7 embriyo dondurulacak sizce nasıl rakam? Doktorum 7 sininde kaliteli olduğunu söyledi
Gayet güzel bence canım benden 8 yumurta toplanmıştı dün 2 tane kaldığını söylediler bugün 3. Gün belki onlarda gitti. Kaldilarsa eğer pazartesi transfer inşallah devam ediyorlardı.

X