2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pıhtılaşma genetik sorun cnm bende de var islemden kaynaklanacak bir sorun değil siz hemotoloji dr ile görüşün genetik testinize göre tedavi uygular
Pıhtılaşma testi genetik test vs yaptırdım herhangi bi sorun çıkmadı. Doktor opu işlemi sonrası böyle durumlar olabiliyor bi 10 tane kan sulandırıcı iğne kullan dedi 5i bitti çok şükür. 5 tane kaldı. Adetimi bekliyorum. Sonra da transfer hazırlıklarına başlayacaz inşallah🙏

S Sntr sardın beni o letgo ve dolap illetine 😂 çocuğuma resmen ikinci çocuk muamelesi yapıyorum ne uygun fiyatlar dolapta🙈
Ahhahaa valla o kadar artmış ki bebek arabaları iyi birşey almak isteyince insan çıldırıyor temiz kullanan aile çok baktım geçenlerde cinsiyetten sonra seninle ilçe ilçe gezip ölü fiyatına araba alcaz 🤣🤣

İlk kan değerim 109 du 3. Gün embriyo onuncu gün 14. Gün 399.8 çıktı.Fakat artış herkeste farklı olabilir dedi doktor o bakımdan çok takılmamak lazım.Ben idrar testi bile yapamadim korkudan.
3. Gün embriyosu mu daha kaliteli oluyo 5.gün embriyosu mu?

3. Gün embriyosu mu daha kaliteli oluyo 5.gün embriyosu mu?
eğer yumurta kaliten 5. Güne gidebilecekse bazı doktorlar 5. Gün embriyosunun daha garanti tuttuğunu soyluyor.Fkat yumurtan az ise embriyolar azaliyorsa 3. Gün de yapabiliyorlar çünkü en iyi labrotuar bile anne karnı hissini veremiyor diyor bazı doktorlar.Mesela Bayanstress Bayanstress ile aynı doktora gidiyoruz biz ona 4. Gün bana 3. Gün embriyosu koydu hiç sorgulamadik çünkü baştan konuştu doktorum ben size en iyi gelen tedaviyi uygulayacağım bana güvenin dedi.Biz de öyle yaptik ve sonucunu bu sayede aldığımıza inanıyorum 🙏Umarım burada evlat sahibi olmak isteyen tüm annelere rabbim hayırlı evlat versin 🙏

eğer yumurta kaliten 5. Güne gidebilecekse bazı doktorlar 5. Gün embriyosunun daha garanti tuttuğunu soyluyor.Fkat yumurtan az ise embriyolar azaliyorsa 3. Gün de yapabiliyorlar çünkü en iyi labrotuar bile anne karnı hissini veremiyor diyor bazı doktorlar.Mesela Bayanstress Bayanstress ile aynı doktora gidiyoruz biz ona 4. Gün bana 3. Gün embriyosu koydu hiç sorgulamadik çünkü baştan konuştu doktorum ben size en iyi gelen tedaviyi uygulayacağım bana güvenin dedi.Biz de öyle yaptik ve sonucunu bu sayede aldığımıza inanıyorum 🙏Umarım burada evlat sahibi olmak isteyen tüm annelere rabbim hayırlı evlat versin 🙏
Amin amin🙏 hangi merkez hangi doktor acaba?

Pıhtılaşma testi genetik test vs yaptırdım herhangi bi sorun çıkmadı. Doktor opu işlemi sonrası böyle durumlar olabiliyor bi 10 tane kan sulandırıcı iğne kullan dedi 5i bitti çok şükür. 5 tane kaldı. Adetimi bekliyorum. Sonra da transfer hazırlıklarına başlayacaz inşallah🙏
Tedbir amaçlı kullandiriyor demekki Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤲 rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat versin inşallah tez vakitte 🙏🤲

Amin🤲 Allahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın...

Ben çok heyecanlıyım. Transfer zamanı napacam acaba🙄bu sefer ki çok başka gibi hissediyorum. Daha önce hamile olduğumu öğrendiğimde bile bu kadar heyecanlı değildim. Şimdi daha transfer zamanı gelmeden bi garip hissediyorum çok ayrı bi heyecan var. 🥰 Ama kesinlikle stres yok.

Kızlar sabah yataktan yandaki sehpaya uzandım baya dalgınlığıma geldi. Sanki uzandığım tarafta bi hissiyat var gibi🥺 perşembe transfer yapıldı. Bir şey olur mu sizce çok korktum

Kızlar sabah yataktan yandaki sehpaya uzandım baya dalgınlığıma geldi. Sanki uzandığım tarafta bi hissiyat var gibi🥺 perşembe transfer yapıldı. Bir şey olur mu sizce çok korktum
Yok canım bısey olmaz daha dıkkatlı ol bu süreçte bısıcık olmaz ferah tut ıcını 🙏

X