2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende kırmızılar gözükmeye başladı ya biliyorsun ki 8. Gün çıkmayan bile var ama 10 . Gün yapınca çıkıyor hepimizin kendine has dengeleri var kıyaslama yapmak zor o yüzden ince bir çizgi çıkıyorsa bir beta salgılanıyor demekki bu yoksa inan ki o çizgi bile çıkmaz erkenden test yaptığın için böyle yarın test yapma 10. Gününde yap bide öyle bak inan bu sefer oldu bak

Hadi ya geldimi Allahım nasıl seviniyor deli ya kör olcam şaşı oldum bakarken bi görsen beni o ince çizgi benı çıldırtacak resmen işte herkeste aynı olmuyor biliyorum erkenden çıkan var vs yok yapmıcam ağzım yanıyor ama işte hemen çıkmadığı ıcın düşüncem yine olmadı adet belirtim hıc kalmadı bu ilaçlar gecıkme yapıyor sanırım o yüzden olmuyorum yada ne bilim ya işte içine doğan inşallah tutar

Dedim ama ben kanmam vücudumun oyunlarına dalga geçiyor benimle resmen ama başladı adetim trajikomik işte napcan bizlerin hali de böyle güzel bir hediye olacak eminim birazcık sabırla göreceğiz bir maç güne inşallah

Sen tanımışsın artık ne diyim ne zaman gidiyorsun kontrole bakalım vala benim adet belirtimin hepsı suanda kayboldu sımdı de grip olucam sanırım bogazım burnum yanmaya başladı ilaçta kullanamıcaz işte

Yarın Umuttepe ye belgerimi götüreceğim cumartesi De kendi doktoruma muayenem var 3 Mart'ta ta psikolog randevum var ayyy dikkat et bu süreçte bağışıklık düşüyor sanırım ıhlamur u sor bş hemşireye zararı yoksa ondan iç 1 bardak falan limonlu iyi gelir biraz

Hadi bakalım süreç tekrar başlıyor desene bu sefer umarım hersey yolunda gider ya havalar mahvetti beni de sabahın köründe işe gidiyorum

Hadi bakalım süreç tekrar başlıyor desene bu sefer umarım hersey yolunda gider ya havalar mahvetti beni de sabahın köründe işe gidiyorum
Aynen 4 hafta sonra artık içinde olmuş olucam sevindiğim nokta iğne yok en azından havalar gerçekten çok değişik sabah ve akşam çok soğuk öğleden sonra sanki Bahar

Aynen 4 hafta sonra artık içinde olmuş olucam sevindiğim nokta iğne yok en azından havalar gerçekten çok değişik sabah ve akşam çok soğuk öğleden sonra sanki Bahar
İğne deme bana ya bitiyor onlarda yazdırmam lazım özelin kadın doğumu yazar herhalde dimi oksapar da bitiyor ama 1 ayda 1 kere mi karşılıyor onu prolutexi karşılamıyor dimi devlet Protestan dexi karalıyor muydu

Yazar herhalde ya , bilmiyorum ki onu hiç ben 1 kere yazdırdım çünkü ay onu da bilmiyorum hiç ben pruluton depotu yazdırdım bir kere bana başka vermedi sonra sadece progestan iğne verdi ama özel aldım onu da

Yazar herhalde ya , bilmiyorum ki onu hiç ben 1 kere yazdırdım çünkü ay onu da bilmiyorum hiç ben pruluton depotu yazdırdım bir kere bana başka vermedi sonra sadece progestan iğne verdi ama özel aldım onu da
Ya muayene ücretleri de uçmuş 250 tl olan bir yer buldum da aradım danışmana sordurttum yazarmı diye sordu da oda bazılarını karşılıyor bazılarını karşılamıyor demiş gelip görüşelim demiş Wala zor anacım işte aynı ay ıcınde 2.kez yazdırması olur mu işte

Oksapar Sağlık ocağı yazıyor. Sabah akşam kullanıyorum dersen *2 yazar. Yani her hafta 1 kutu alırsın. Özeldekilerin reçetesini eczane kabul etmemişti, ben sağlık ocağıns yazdırmıştım. Prolutex yazılmıyor. Ücretli alınıyor. Ben günde 2 defa vuruyordum

Bizim burda 390 TL kızzzz muayene en ucuz
bide ilaçlar pahalıda ya ilk aldığımda yazdırma dan almıştım Depot oksapar başka başka şeylerde 1200 TL para vermiştim şimdi yi düşünmek istemiyorum devlet kadın doğum a gidip yazdır bundan sonra gebelik olışursa bence çünkü çok sıkıntı ya çok pahalı lar ciddi anlamda yazık bizlere gerçekten

Yazmadı oksaparı bizzat gittim kadın dogumcuya gittim devlete ordan yazdı 3 kutu yazmış ama 1 tane verdi şimdi bitince tekrar yazdırmam gerekecek işte tekrar yazar mı bilmiyorum progestan dex ti normalde prolutex yazmış progestan karşılıyor mu devlet pekı

Ya 600 daha da çıkıyor anasını ne diyim ben bunlara Allahım çalıştığım şirketten birine soylemıstım durumu o geldi bugün de işte ona dedim ilaçlar pazartesi bitiyor ee Salı kan pazar versem diyorum ben eğer varsa pazartesi iş yeri hekimi ben yazarım demiş ilaçların ismini söylesin demiş

Aile hekiminin kötüsüne denk gelmişsin canım. Bana yazmıştı. Progestan dex kullanmadım bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Transferden sonra Pozitif gördüğümüzde son adet tarihimize göre mi hesaplicaz gebeliği, yoksa tüp bebekde farklı mı oluyor?

Merhaba arkadaşlar. Transferden sonra Pozitif gördüğümüzde son adet tarihimize göre mi hesaplicaz gebeliği, yoksa tüp bebekde farklı mı oluyor?
Bu linkten hesaplayabilirsin. Orta tüp bebeğe göre hesaplama da yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…