2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah vücut en kısa zamanda sorunsuz Bi şekilde atar 🤲❤️ ve sonrasında sağlıklı gebelikler bizi bulur inşallah 🤲🌸
İnşallah canım benim ilaçları bırakalı bugün 9. Günüm şimdi kanama yavaş yavaş gelmeye başladı adet olacak gibi ağrılar geliyor kahverengi lekeler geliyor başladı sanırım afet ve düşük bir arada gelir demişti zaten doktor şükür kürtajsın inş atlatıcam sen nasılsın canım 🌸

İnşallah canım benim ilaçları bırakalı bugün 9. Günüm şimdi kanama yavaş yavaş gelmeye başladı adet olacak gibi ağrılar geliyor kahverengi lekeler geliyor başladı sanırım afet ve düşük bir arada gelir demişti zaten doktor şükür kürtajsın inş atlatıcam sen nasılsın canım 🌸
Çok şükür canım aklımdasın hep biran önce atlat yeni güzel haberlerle gel 🙏

Gunaydin hayirli olsun bebislerin🤲🤲🤲. Prilam diye bir ilac mide bulantisi icin veriliyormuş. Kullaniyormusun boyle bir ilac. Bebisler iyi olsunda onlar icin katlanilir. Kucagina aldigin gunude buradan duyacagiz insallah🥰🥰
Teşekkür ederim canım. Kullandım canım ama fayda etmedi, daha sonra başka ilaç verdi o da fayda etmedi en son çare az önce serum takınıp geldim rahatladım biraz

Canım ben de az önce çıktım doktordan 8+4 olmuş 🙏 bir gün denk gelicez seninle orda 😄
Ay maşallah canım 🤗sağlıkla büyüsün inşallah 🤲🏻senle ayniyiz hemen-hemen bizde bugun 8+5iz😍 2023 ağustos annelere gelsenize🤗

Ay maşallah canım 🤗sağlıkla büyüsün inşallah 🤲🏻senle ayniyiz hemen-hemen bizde bugun 8+5iz😍 2023 ağustos annelere gelsenize🤗
Senin kontrol ne zaman canım? Doktor artık 3 hafta sonra tarama testine gel dedi ama sen dayanmazsın sanki dedi evet hocam dedim iyi haftaya gel yine dedi :))

Senin kontrol ne zaman canım? Doktor artık 3 hafta sonra tarama testine gel dedi ama sen dayanmazsın sanki dedi evet hocam dedim iyi haftaya gel yine dedi :))
Benim çarşamba günü,sonra büyük ihtimal yine 2hafta sonra çağırır 😊

Bende 20 sinde tarama testi için çağırdı ama 10.hafta dan sonra fetal DNA testi yapılıyormuş doktor ondan bahsetti size bahsetti mi

462 sen beta 783 olmuş 2 gün sonra 2 kat artmamış yine sağlıksız gebelik yine boş gebelik diyecek pazartesi eminim
Tam 2 kat artmasına bakmıyorlar %80 artsa yeter canım, sen iyi düşün ki iyi olsun 🤗

Bende 20 sinde tarama testi için çağırdı ama 10.hafta dan sonra fetal DNA testi yapılıyormuş doktor ondan bahsetti size bahsetti mi
Bahsetti evet 99.9 doğruymuş ama biz pgt yaptırmıştık embriyoya tüp bebek bizimkisi o yüzden gerek yok teste dedi. Taramaları da ben istedim diye yapacak yoksa ona da gerek yok dedi

X