2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhabalar daha önce de bu topige yazmıştım maalesef olumsuz olmuştu yine yeniden tedaviye başladım havuzlama olcak 2 adet yumurtam var pazartesi kontrol çarşamba toplama inşallah bu sefer mutlu son ile biter hikayem
Hayırlı olsun canım, ayy çok az kalmış bile opuya.. en mutlu haberleri verirsin bize inşallah 💙

Rahim istediği gibi kalınlaşmadi histeroskopi etkisi dedi
Duphaston verdi ama 8 gün önce olmam sorun olur mu yada bu adetmi lekelenmemi
Doktorla iletişimin varsa sor olmadı bi için rahat etsin tam olarak neden erken olduğunu hiçbirimiz bilemeyiz ama rahmin yeterince kalınlaşmamış ya belki ondan mı oldu acaba 🤷

Inşallah bana havuzlama olcak opu da prp yapicak doktorum inşallah herşey güzel olur 2022 bitmeden bende hamileyim derim
İnşallah canım, bu sefer daha farklı olacak bak gör.. hem doktor çok iyi hem birden başladın hem de çok daha garantili bir plan yapıldı 🤭 seneye bu aralar bebişin kucağında olacak inşallah 🙏🏼

Malesef yine negatif 🙄 Ertan öztürk🌺 Devam etmeyecem en azından bi süre ara verecem belli ki ya var bi sıkıntı ya da zamanı değil yapacak bi şey yok 🤷

Yine sözün bittiği yerdeyiz.. ne desek anlamsız. Öyle hiçliğin ortasında bir süre sallanacak sonra ister doğal denemeye ister tüp bebeğe devam edeceksin canım. Çünkü annelik içinde çoktan yanmaya başlayan bir ateş.! Güzelce dinlenip keyfine bakma zamanı.. her neden olmuyorsa bir an önce cevapların ortaya çıkmasını diliyorum ❤️ Sebepsiz denilen o şeyin içinde yatan basit bir çözümü olan sebep gelsin seni bulsun bir an önce ❤️❤️❤️

Şuan aklıma geldi birden cumartesi ve senin test günün olduğu heyecanla girip bakayım dedim ama maalesef yine negatif olmuş inan insanın bişey diyecek takati dahi olmuyor diyebileceğim ve yürekten inandığım tek şey herşeyin bir vaktinin ve zamanın olduğu herşeyin Rabbimin nasip etmwsi ve yapmasıyla ilgili Rabbimden dileğim tez zamanda daha da yormadan nasip etsin ama insanın içinde bu kadar çabalayıp olmayınca ukte kalıyor ben neden bunları yaşıyorum diye buraya daha çoak şeyler eklenirde ekleyebilevepim tek şey sabır dua mutluluk ♥️
Çooook teşekkür ederim canım benim bizlerin içi rahat bizler elimizden geleni yapıyoruz ❤️

Yine sözün bittiği yerdeyiz.. ne desek anlamsız. Öyle hiçliğin ortasında bir süre sallanacak sonra ister doğal denemeye ister tüp bebeğe devam edeceksin canım. Çünkü annelik içinde çoktan yanmaya başlayan bir ateş.! Güzelce dinlenip keyfine bakma zamanı.. her neden olmuyorsa bir an önce cevapların ortaya çıkmasını diliyorum ❤️ Sebepsiz denilen o şeyin içinde yatan basit bir çözümü olan sebep gelsin seni bulsun bir an önce ❤️❤️❤️
Çok teşekkür ederim inşallah bi gün nasip olur 🤲🥰❤️

Selam kızlar aranızda yumurtası erken çatlayan varmı bu 2 oldu yumurta15 16 ya gelince iğneye ragmen çatlıyor çatamamasi için vurulduğum iğnede fayda etmiyo deliricem artik birde prp yaptirip fayda goren oldumu

S Sare2022 canım üzüldüm bazen söylecek söz kalmıyor maalesefki ama adet oldukça yumurtalama oldukça her zaman bir umut vardır. Nasibin ne zaman geleceğini bilemiyoruz. En güzel dileklerim seninle olsun.
Bende bugun kontrole gittim, 1 yıla yakın oldugu ıcın hormon tahlıllerını yenıledı, sonuclara göre ilerlemeye devam edeceğiz. Bu sefer daha az ilaç verdi. Belkıde kan sonucunu beklıyor , stres olmayın diyorlar ama kontrole gıtmek bıle baslı basına stres yuku

Selam kızlar aranızda yumurtası erken çatlayan varmı bu 2 oldu yumurta15 16 ya gelince iğneye ragmen çatlıyor çatamamasi için vurulduğum iğnede fayda etmiyo deliricem artik birde prp yaptirip fayda goren oldumu
Tam olarak böyle bir sorun değil ama benim de bir kere cetrotide vurmama rağmen çatlamıştı. Kaç mm çatladı hatırlamıyorum ama bende önden giden vitaminli yumurta oluyordu o çatlamıştı. Doktorum da cetrotide geç başlandığı için etki etmemiş demişti. Daha sonraki transferde daha sıkı takip ve daha erken başlanan iğne ile o önden giden kist oldu ama arkadan gelen dengeliler toplanmıştı.

Tam olarak böyle bir sorun değil ama benim de bir kere cetrotide vurmama rağmen çatlamıştı. Kaç mm çatladı hatırlamıyorum ama bende önden giden vitaminli yumurta oluyordu o çatlamıştı. Doktorum da cetrotide geç başlandığı için etki etmemiş demişti. Daha sonraki transferde daha sıkı takip ve daha erken başlanan iğne ile o önden giden kist oldu ama arkadan gelen dengeliler toplanmıştı.
2 yumurta vardi diğeri sağlamın içine akmış onada zarar vermiş olabilir çarşamba belli olcak ölü olmazsa prp olcak

S Sare2022 canım üzüldüm bazen söylecek söz kalmıyor maalesefki ama adet oldukça yumurtalama oldukça her zaman bir umut vardır. Nasibin ne zaman geleceğini bilemiyoruz. En güzel dileklerim seninle olsun.
Bende bugun kontrole gittim, 1 yıla yakın oldugu ıcın hormon tahlıllerını yenıledı, sonuclara göre ilerlemeye devam edeceğiz. Bu sefer daha az ilaç verdi. Belkıde kan sonucunu beklıyor , stres olmayın diyorlar ama kontrole gıtmek bıle baslı basına stres yuku
Çok teşekkür ederim 🌺🥰 evet stresli yorucu yıpratıcı.. Özellikle de transferden test gününe kadar olan o zaman o stres yükünün en fazla olduğu dönem 🙄inşallah en kısa zamanda en kolay yoldan sağlıklı pozitifi görürsün🤲❤️ben de bugün gittim doktora ara vermeye karar verdik klinikten çıkınca kendimi özgür hissettim ne acı demi🥺

X