2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İkizlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah Ben de amniosentez olacağım Siz niçin olmuştunuz ? Kısa süren bir işlem sanırım Gelmiş geçniş olsun
Amiiin inşallah. Hiç korkmayın amniyosentezden tek iğneyle kısa sürede halloluyor. Hele tek bebekse işiniz daha kolay. Benim kordosentezde 10 iğne girişi oldu çoook çoook uzun sürdü işlemim. Bizde fetal dna da bebeklerden biri için risk çıktı ama şükür sonuçlarımız temiz

Bende çok üzüldüm kuzum bakalım inşallah bu sefer tutunurlar hemde çift transfer olacak artık 3.deneme olduğu için dondurulmuş 5.gun embriyosu
Hadi inşallah çifter çifter tutunurlar canım.. ben de önümüzdeki ay sil baştan başlayacağım tranaferlerimiz denk gelebilir.. bu sefer mucizelerimiz bize gelecek inşallah..

selam kızlar nasılsınız, ben bayadır girmedim topiğe canım sıkkın idi, şimdi tedavi görüyorum, teşhis tam kondu artık zehrli guatr mevcut, artk ne kadar sürer bilemiyorum ama tedavi bitince sağlığım ve yaşım el verirse o zaman deneyeceğim, kasımda endokrinde kontrolüm olacak inşallah o zamana düzelmiş olurum da başlarım. bütün iğnelerim hazır bekliyor

Selamm kizlarr bahceci ye gittik bugun on gorusme yapalim konusalim diye adetin 17. Gunu felan yumurtlama zamani 8 yumurta gördü ve bugün tedaviye basladik hersey cok ani oldu biraz akisa teslim oldum gibi bisey

İyi ki endrokine gitmişsin canım. Çok önemli tiroid değerleri. Tiroid değerlerin yoluna girsin, başlarsın tekrar tedaviye. Merak etme sağlığın da yaşın da elverecek tekrar başlamaya. Önündeki büyük bir engeli kaldırmayla çok yol kat edeceksin sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…