2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Zor şeyler yaşamıştın sende şükürler olsun ki geride kaldı hepsi Güzel şehir samsun ağız tadıyla yaşamak nasip olsun
İnşallah canım benim Samsun gönlümüzden geçen şehirdi evet çok güzel fakat malesef biz ilçeye düştük burası için pek aynı şey söylenemez. Nasip böyleymiş deyip kabullendim şuanda

Kızlar ben yine geciktim ne oluyor böyle ya bugün 3. Günüm test yaptım her zaman ki gibi tabiki tek çizgi adet de Yok belirtide yok niye böyle oluyor ya

S Sare2022 canısı sen ne yaptın bayadır girmeyince çoğu mesajı okuyamadım napıyosun
İyi canım bu ay yumurta takibi yapalım dedik tüp yapmayacaz bu ay belki de gerek bile kalmaz bugün gittim doktora 2 yumurta var gelişmiş yarın birliktelik dedi doktorum bakarsın tüpe gerek kalmadan ikizlerim olur sen naptın canım nasıl geçti tatilin

Ayyyy inşallah hadiiiii güzel haberlerle yaa 2 yumurta Doğal döngü için gayet iyi Rabbim inşallah sevindirsin yaaa tatil harikaydı tek yerde değilde çeşit çeşit gezince zevkli oluyor Antalya'dan ayvalığa kadar gezdik
Tatile gittin geldin ya canım hava değişimi bile etkiler
Ne bileyim ya geçen ay da 22 gün geciktim ya öğleden sonra doktor a gideceğim bi bakılıcam tekrar yada beklesem mi bilmiyorum ki kafam çorba artık doktora gitmek istemiyorum dedikçe bişey çıkıyor

Bende FertiJinde başlamıştım tedaviye şuanda gebelik takibine devam ediyoruz :)
Darısı tüm dileyenlerin başına inşallah. Bu arada şuanda başlamayı düşünenler için yazıyorum, fertijinde ücretsiz ön görüşme var. Daha önce başka yerlerdeki tedavileriniz yada tahlillerinizi götürüp gösterebiliyorsunuz bizim başladığımız dönem yoktu böyle bir şey bence iyi bir fırsat fikir sahibi olmak için en azından bilginiz olsun kızlar her şey gönlünüzce olur umarım

İnşallah hepimiz güzel haberlerle gelelim Gitme gitme bekle biraz daha 1 hafta 10 güne kadar gecikmeleri normal sayıyolar canım

İnşallah hepimiz güzel haberlerle gelelim Gitme gitme bekle biraz daha 1 hafta 10 güne kadar gecikmeleri normal sayıyolar canım
Gittim canım bugün öğlen sol tarafımda yumurta vardı 11 mm di duvar kalınlığım beta 0.100 gebelik Yok progestan verdi yine bu ayda gecikecek yaniii adet olunca da 3. Günü diğer hormon testleri mi yenileyecek Niue böyle oldu anlamıyorum ben doktor yüzü görmek istemedikçe böyle olduğu için strese giriyom vallahi

Kızlar aranız da daha önce düşük yaşayan var mı? Düşük yapanın lohusa sayıldığını duymuştum bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Kızlar aranız da daha önce düşük yaşayan var mı? Düşük yapanın lohusa sayıldığını duymuştum bunun hakkında bilgisi olan var mı?
Benim hcg 1080 oldu kimyasala döndü keseyi göremeden düşük yapmıştım. Lohusa gibi olmuyor bence. Adet gibi atarsın dedi dr 20 gün sürdü geçti. 2 arkadaşım düşük yaptı, 5 ve 7 aylıkken. İkisinden de süt geliyordu, sütü sağıp çöpe atıyorlardı ve toparlanmaları güç oldu. Sanırım onlar lohusa oluyor.

Kızlar merhaba uzun zamandan beri takıp edıyorum sizi ama 1 tüp bebek başarısızlığı war bılen bilir zaten 2. Icın sene dolmadan yaptırmayı düşüyorum bu süreçte malesef yıne gebelık elde edemedım su bır gebenın günlüğü sayfasını takıp edenınız varmı acaba bı tane jel çıkarmış hamıle kalan da var ovulasyonla bırlıkte acaba denesem mi kafam çok karışık

Kimi yerde 5-6 haftadan büyükse lohusa sayılır yazıyor bilemedim ben de. Benimde 10 gün falan sürdü kanamam doktorum kanama bitince ilişki, deniz, havuz serbest dedi lohusalık gibi bir durum olsaydı serbest demezdi heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…