2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

sağ ol canım :)

Malzemeler5-6 adet çilek, ½ muz, 200 ml badem sütü, 1 tatlı kaşığı ham kakao, 7-8 adet gojiberry​

Bu da erkekler için onlar büyük ihtimal bu ne bu da yenimi icat edildi diyecekler ama siz yapın verin :)) sonuçta çocuk tek olmuyor

Sen de hiç 😊😊😊 onlar bu tedavide daha da şanslılar değil mi 5 dk işleri bitiyor 🥸🥸🥸 bizler günlerce iğne vitamin ne yiyeceğimi şaşırdım kaç aydır

canım üniversite hastanesinde oldum ilkini negatif olmuşdu ya, üstüne histereskopi oldum ve hastane bakıma girdi 1 ay ordan da dinlenme aldım, ağustos da başlayalım dedi doktorum, haziranda gittiğimde hatta bana piyasada bulunmayan iğneleri aldırdı, saklıyorum şu an, ağustos adeti ile başlıyorum inşallah :) üniversite hastanesinde prp felan yok sanırım, olsa yumurta kalitesi bir nebze daha iyi oluyor sanırım ya hayırlısı bakalım, inşallah bebişler bizi beklesin geliypruz :)
Negatif olduğunu hatırlıyorum. En son aynı hastanede devam etmeye karar vermiştin, ben en son orada kalmışım 🙃 Umarım bu sefer pozitifi görürsün canım 🙏✨ Üniversite hastanesinde yapıyorlar mı prp bilemiyorum. Doktoruna sorabilirsim belki.
Gelsin artık bebişler 🎈❤️

Negatif olduğunu hatırlıyorum. En son aynı hastanede devam etmeye karar vermiştin, ben en son orada kalmışım 🙃 Umarım bu sefer pozitifi görürsün canım 🙏✨ Üniversite hastanesinde yapıyorlar mı prp bilemiyorum. Doktoruna sorabilirsim belki.
Gelsin artık bebişler 🎈❤️
evet canım soracağım soracağımda işte gitsemde şu ara bulamam çünkü hastanenin tüp bebek kısmı bakımda :)

P Pebble00 açtığın başlığı görünce seni buraya etiketlemek isterim. Elinde açılmamış Gonal-f 900 kalmış, ihtiyacı olan birine hediye etmek istiyor ❤️
İlgin için çok teşekkür ederim.. bu gün başlığı gören biriyle iletişim kurdum Rabbim nasip ederse ona gidicek inşallah gitmezse ya nasip..

Öyle dimi bende diyorum hep rabbim nasip edecekse olacaksa korur kollar diyorum ama doktordaminyonaun biraz deyince risklimi diye korktum biraz 🥲 ne güzel ya rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrularını 🥰 darısı da bizlere inşallah 🤲🏻 158 benimde 50 kiloyum 🥲🥲🥲
Amin kuzum inşallah. Hiç korkma, Rabbim öyle güzel sunuyor ki her şeyi, anlamıyorsun bile. İnşallah güzel haberlerini alırız 🙏

Kızlar bir süredir takip edemedim forumu. Mesajlara göz artım da @cukulatam hayırlı olsun canım, çok sevindim, sağlıkla tamamlayıp kucağına da alırsın inşallah 🙏✨
Ryamm Ryamm @Sare2022 G gizlidunyam kızlar sizler nasılsınız, ne yaptınız?
Mesajların hepsine bakamıyorum, pozitif sonuca kavuşan herkesin sağlıkla kucağına almasını diliyorum 🙏🤩
Ben çarşamba günü prp yaptırdım. Bugün de kontrolüm vardı. Bir sorun yokmuş. Eylül adetiyle gel dedi hoca. Şimdi kendime iyi bakma zamanı ☺️ Gluteni ve şekeri kestim. Beslenmeme dikkat ediyorum ve takviyelerimi kullanıyorum.
Bende çok girmiyorum bu aralar uzun bir adet gecikmesi yaşadım ben 1 adetim olmadı 50. Günü adet oldum 22 gün geciktim resmen 🤭🤭🤭 onu da atlattım şimdi tatil hazırlığında yım eşyalarımın çoğunu hazırladım yarın da bavulumu hazırlıyorum pazartesi erkenden yola çıkıyoruz inşallah bu yaz hepimiz için güzel verimli geçer güzel şeyler getirir bize seninde prp hayırlı olsun inşallah Eylül de güzel şeyleri olur rabbim yolunu Kolay eylesin inşallah 🤲😊😊

Bence 46 da hamile kalan varsa kimse yaşı bahane etmesin eskiden tüp bebek mi vardı kadınlar 45 de bile doğal hamile kalıp doğuruyordu. Çünkü hareket vardı uyku düzeni vardı beslenme iyiydi herşey organikti. Bu dünyanın iyi günleri bir 40 yıl sonra herkes bu işlerle uğraşacak belki 5. Gün değil belki de embryolar 10 gün bekleyecek :))) 15 yıl önce bu kadar yaygınmıydı 5. Gün
Vallaha katiliyorum gecen sene halam 46la dogurdu bu sene teyzem 43le hepsi de dogal yolla tamamiyle yeme icmeyle amakali

Bende çok girmiyorum bu aralar uzun bir adet gecikmesi yaşadım ben 1 adetim olmadı 50. Günü adet oldum 22 gün geciktim resmen 🤭🤭🤭 onu da atlattım şimdi tatil hazırlığında yım eşyalarımın çoğunu hazırladım yarın da bavulumu hazırlıyorum pazartesi erkenden yola çıkıyoruz inşallah bu yaz hepimiz için güzel verimli geçer güzel şeyler getirir bize seninde prp hayırlı olsun inşallah Eylül de güzel şeyleri olur rabbim yolunu Kolay eylesin inşallah 🤲😊😊
22 gün mü 😳 çok geçmiş olsun. Güzel bir tatil planı yapmıştınız. Tadını çıkarın, yenilenin, enerjinizi toplayın :) Şimdiden iyi tatiller 🎈Sağol canım. Umarım prp fark yaratır, eylülde göreceğim. İnşallah hepimiz için güzel bir yaz olur 🙏✨

Vallaha katiliyorum gecen sene halam 46la dogurdu bu sene teyzem 43le hepsi de dogal yolla tamamiyle yeme icmeyle amakali
Evet yeme içmeyle çok alakalıymış. Ben yeni farkına varabildim bunun. Beslenmemi kökten değiştirdim. Sonraki tedavim eylül ya da ekimde olacak. Bakalım nasıl bir etkisi olacak?

22 gün mü 😳 çok geçmiş olsun. Güzel bir tatil planı yapmıştınız. Tadını çıkarın, yenilenin, enerjinizi toplayın :) Şimdiden iyi tatiller 🎈Sağol canım. Umarım prp fark yaratır, eylülde göreceğim. İnşallah hepimiz için güzel bir yaz olur 🙏✨
Değişik birşey yaşadım vallahi antin kuntinlik işte inşallah bu adetim zamanında gelir 😄
Evet yeme içmeyle çok alakalıymış. Ben yeni farkına varabildim bunun. Beslenmemi kökten değiştirdim. Sonraki tedavim eylül ya da ekimde olacak. Bakalım nasıl bir etkisi olacak?
Nasıl bir değişiklik mesela sanırım Zaten şeker ve ekmekten uzak durmak gerekiyor Muş ama en çok tükettiğim şeyler benim 😄 çok tavuk ve kırmızı et tüketiyoruz bizde ama kasaptan sonuçta ne kadar organik bilinmez hormonları alıveriyoruz 🤷 ne yicez ki herşey hormonlu sebzeler meyveler tarım ilaçlı benvs artık sağlıklı beslenmek çok zor :KK43:

Kızlar merhaba bugün detaylı ultrason yapıldı. Bir sorun görmedi doktor. Normal görünüyorlar dedi. Nipt fetal dna testi yaptırmamızı önerdi doktor. Yurt dışında yapılan bir testmiş. 500 usd ücreti var. Yaptırmayı düşünüyoruz. Covid aşını mutlaka yaptır dedi.

Değişik birşey yaşadım vallahi antin kuntinlik işte inşallah bu adetim zamanında gelir 😄

Nasıl bir değişiklik mesela sanırım Zaten şeker ve ekmekten uzak durmak gerekiyor Muş ama en çok tükettiğim şeyler benim 😄 çok tavuk ve kırmızı et tüketiyoruz bizde ama kasaptan sonuçta ne kadar organik bilinmez hormonları alıveriyoruz 🤷 ne yicez ki herşey hormonlu sebzeler meyveler tarım ilaçlı benvs artık sağlıklı beslenmek çok zor :KK43:
Kasaptan et almamaya çalışıyorum. Kışın 2 akraba bi koyun kesip paylaşıp dolaba koyuyoruz. Kemik suyu kaynatıp buzluğa atıyorum. Yemeklerde pilavlarlarda çorbalarda hatta bazen sadece tuz atıp içiyoruz. Bi köy var yakınımızda, ordan toplu olarak biber domates patlıcan.. Toplandığı zaman taze alıp yine buzluğa atıyorum. Süt yumurtam köy tavuğum da ordan geliyor. Balkonda leğen içinde yeşillik yetiştiriyoruz sabahları kahvaltıda tüketiyoruz 😄 faydasını gördüm, eğer yakınlarda bir köy bulabilirsen bi tık daha organik beslenebiliriz.
Yine de bunlarla bebek olmuyormuş anladım. Arkadaşlarıma bakıyorum, hergün cips, çikolata kahve sigara.. Hamileyken de devam ettiler. Çünkü stres yok. Son adet tarihini bile hatırlamıyorlar😄

Kızlar merhaba bugün detaylı ultrason yapıldı. Bir sorun görmedi doktor. Normal görünüyorlar dedi. Nipt fetal dna testi yaptırmamızı önerdi doktor. Yurt dışında yapılan bir testmiş. 500 usd ücreti var. Yaptırmayı düşünüyoruz. Covid aşını mutlaka yaptır dedi.
Birşey görmediyse kokma sağlıkla devam eder inşallah , kafam rahat etsin diye yaptırdım 2 gün önce. Benden 350 dolar aldılar.

X