2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 Kuzuum günaydın Rabbim bu kandil günün hürmetine yavrunu sana bağışlasın inşallah .Hiç stres yapma bol bol dua et Hayırlısı olsun bizi de gelişmelerden haberdar et aklım sende valli meraklardayım . Al bebişini gel de bize de umut ol burcuuuuuuu:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

B Burcu2480 Kuzuum günaydın Rabbim bu kandil günün hürmetine yavrunu sana bağışlasın inşallah .Hiç stres yapma bol bol dua et Hayırlısı olsun bizi de gelişmelerden haberdar et aklım sende valli meraklardayım . Al bebişini gel de bize de umut ol burcuuuuuuu:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
İnsallah butun herkesin yavrusunu bağışlasın bekliyorum odaya aldilar beni kan sonuclarimi bekliyoruz su iciyorum bi yandan yarim saat sonra alacaklar heralde kalbim duracak 😂😂

Hayır lekelenme yasamadım hiç sadece normal akıntım oldu ama genelde zaten olurdu benim kasık ağrısı bazen son günlerde oldu ama kısa süreli anlık oldu
Zaten kramp gibi girip cikarmis tutunmada bekle biraz daha sabır et bu mubarek gunde duan kabul olur inşallah

İnsallah butun herkesin yavrusunu bağışlasın bekliyorum odaya aldilar beni kan sonuclarimi bekliyoruz su iciyorum bi yandan yarim saat sonra alacaklar heralde kalbim duracak 😂😂
Ayyy hadi Allahim kolaylik versin insaAllahh 😍 dualarimiz seninle 🤲🏻 Cikinca haber verrr 🥰

Cok iyiyimm elhamdullillah 🥰 sadece yorgunluk var birazz, 5. Gun embriyosu 48 saat icinde tutunurmusss bakalim bizimki tuttumuuu meraklar icindeyim🤣 bisey hissetmiyorumm hic sadece arada igne gibi belime biseyler batiyorr 🤣 ama bugun yuruyus filan yaptimm disarda hem ignemi yaptirdim ☺️ Senin yarin kactaaa aklimdasin surekliii😍
Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Bebişin sımsıkı tutunsun bu mübarek günlerde🙏🏻

Bu aralar duaya o kadar cok ihtiyacimiz varki mubarek gunde rabbim dualarimizi kabul etsin 🥺🥺🥺
cok duygusalim transferin ortasinda ağıt koyurmam insallah 😁
Kırşehir'den Ankara'ya gidiyorum hatta abdest alcam birazdan ayetel kursi meryem suresi okuycam sen ve bu grupdakiler icinde bol bol dua ederim 🥰🥰
Allah yardımcın olsun B Burcu2480 bebişini al da gel evine. Sımsıkı tutunsun bebişin sana🙏🏻

Ben geldim 😊 transfer gerceklesti birinci kalite %100 sağlıkliymis hic canim acimadi 5 dk da hersey bitti ne cabuk oldu hersey hastaneden çıktık ilaclari falan aldik yine bissuru ilac falan 😒 ayin 28 i test gunum

Bu gece dua edelim eğer ki varsa nasibizde yazılacak bu gece inşallah Rabbim herkesin emeklerinin karşılığını versin 🤲🤲
Eki Görüntüle 3028109
images (9).jpeg

Ben geldim 😊 transfer gerceklesti birinci kalite %100 sağlıkliymis hic canim acimadi 5 dk da hersey bitti ne cabuk oldu hersey hastaneden çıktık ilaclari falan aldik yine bissuru ilac falan 😒 ayin 28 i test gunum
Hadi geçmiş olsun bakalım .Hayıırlısıyla 28inde şenlenecek buralar:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı: gün gün belirtini yaz kuzu

Yaa hadi hayirli ugurlu olsun insaAllahhh 🥰 evett hemen olup bitiyoo dimi😍, sana ne ilaclari yazdilarrr. Guzelce dinlen bugunn❤️

Yaa hadi hayirli ugurlu olsun insaAllahhh 🥰 evett hemen olup bitiyoo dimi😍, sana ne ilaclari yazdilarrr. Guzelce dinlen bugunn❤️
Eve gidemedim hala yoldayım karnim çok ağrıyor oksapar folik asit progestan ampul progestan fitil corasprin duphaston aklima gelmiyor daha

X