2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Haha evet yaa sagolsun bizim merkez cizelge hazirliyor gunlukk yoksa bende dedigin gibi takip edememm, banada estrofem, coraspin, tetradox , prednol, lutinus bidee igne vurulmam gerekiyorr gun asiri kalcadan progrstan ampul, bide haftada bir serum yazmislar onuda anlamadimm unuttumda sormayi😅 beynim durdu ilaclardan yaaa simdiden 🤣
Sorma ya ilaç ilaç üstüne manyak oldum sürekli ilaç var aklımda. Aldım mi unuttum mu diye diye geziyorum 😂sonu güzel olsun da katlaniriz hepsine

Merhaba ben de ilk defa tüp bebek tedavisi görüyorum. Opu sonrası embriyolarım dondurulmuştu. Üstüne iki adet bekledim. Son adetim 28 şubattaydı. Şimdi 15 martta kontrolüm var. bu sefer rahim kalınlığı ve hormonlar uygun olur inşallah diye umut ediyorum. Şu an sadece Estrofem ve vitamin takviyeleri kullanıyorum.

Merhaba ben de ilk defa tüp bebek tedavisi görüyorum. Opu sonrası embriyolarım dondurulmuştu. Üstüne iki adet bekledim. Son adetim 28 şubattaydı. Şimdi 15 martta kontrolüm var. bu sefer rahim kalınlığı ve hormonlar uygun olur inşallah diye umut ediyorum. Şu an sadece Estrofem ve vitamin takviyeleri kullanıyorum.
Bence normal ilerliyosun insallah bu ilaclarla devam edersin nar ye mutlaka insallah hayirli sonuclar alirsin 😊😊

ayyy hadi insaAllahh 😻😻 aramizda iki gun olucakkk :)) sana hangi ilaclari yazdilarrr
Estrofem corasprin folc asit prednol purogestan duphastonb😒😒😒 ayy bu ne ya valla sıkıldım birde embriyo cozdurmek için esimin imzAsi gerekiyormus is sebebiyle gelemiyo Perşembe sabah en gec 8 bucukda burda olmamiz imzanin atilmasi lazimmis yoksa transfer gerceklesmiyomus

Estrofem corasprin folc asit prednol purogestan duphastonb😒😒😒 ayy bu ne ya valla sıkıldım birde embriyo cozdurmek için esimin imzAsi gerekiyormus is sebebiyle gelemiyo Perşembe sabah en gec 8 bucukda burda olmamiz imzanin atilmasi lazimmis yoksa transfer gerceklesmiyomus
Evett insani bunaltiyor ilaclar, bende hattaa bitane daha varr ve serumum var, onu hala anlamadimm sormayada unuttum 😅 progestan ampul olarak dimiii?

Kizlar yaa daha once bu progestan ignelerden yaptiranlar, kalcam cok agriyo vuruldugum yer bu ikinci kez vuruldum daha ama aksam olunca yurumekte zorlaniyorum😭 agrisini hafifletecek ne yapabilirim 🥺

Kizlar yaa daha once bu progestan ignelerden yaptiranlar, kalcam cok agriyo vuruldugum yer bu ikinci kez vuruldum daha ama aksam olunca yurumekte zorlaniyorum😭 agrisini hafifletecek ne yapabilirim 🥺
Jel verdiler mi kuzum sana bana verdiler masaj yap diye agri olucak yumruk gibi kalcak igne vurdugun yer demislerdi gunde 5 defa o jelden surersem geciyomus

X