2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhaba herkese,

Malesef ilk tüp bebek denemem olumsuz sonuçlandı. Dün çok şiddetli baş ağrısı çektim, migren olunca dayanamayıp majezik içtim, transfer sonrası 8. Günümdü. Bugün kan testi verdim, sonuç negatif. İlaçları kes dedi doktor, ortalama ne zaman adet olurum ilaçları bırakınca? Bu durumu deneyimleyen arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

Merhaba herkese,

Malesef ilk tüp bebek denemem olumsuz sonuçlandı. Dün çok şiddetli baş ağrısı çektim, migren olunca dayanamayıp majezik içtim, transfer sonrası 8. Günümdü. Bugün kan testi verdim, sonuç negatif. İlaçları kes dedi doktor, ortalama ne zaman adet olurum ilaçları bırakınca? Bu durumu deneyimleyen arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?
Merhaba , ilk denemenizin olumsuz olmasina çok üzüldüm umarim en kisa zamanda kendinizi toplar tekrar sürece baslarsiniz ve olumlu sonuclandirirsiniz 🙏🙏🙏 konu hakkinda mutlaka tecrubeli arkadaslar yazacaktır sevgiler❤️

Merhaba herkese,

Merhaba, hakkınızda hayırlısı olsun, rabbim en kısa zamanda kucağınızı doldursun inşallah. Ben ilaçları kestikten sonra 7.gün adet olmuştum. Ama kişiden kişiye değişebilir.

Merhaba, hakkınızda hayırlısı olsun, rabbim en kısa zamanda kucağınızı doldursun inşallah. Ben ilaçları kestikten sonra 7.gün adet olmuştum. Ama kişiden kişiye değişebilir.
Amin hepimizin İnşallah🤲🏻 Öyle çok üzüldüm ki😢 Bir gebelik testi yaptım iki gün önce hafif 2. Çizgi vardı, ama dün şiddetkili baş ağrısı beni bitirdi😢

Amin hepimizin İnşallah🤲🏻 Öyle çok üzüldüm ki😢 Bir gebelik testi yaptım iki gün önce hafif 2. Çizgi vardı, ama dün şiddetkili baş ağrısı beni bitirdi😢
Çok iyi anlıyorum, lekelenme olunca pozitif sanıp 8. gün test yaptım negatif çıktı, koşa koşa gidip kan verdim ama eve dönene kadar ağladım, sonraki günler de öyle inişli çıkışlı geçti.

Ertesi aydan itibaren yumurta toplamalar başladı falan yeniden umutla doldum, gücüm yettiğince savaşacağım dedim kendime. Sakıncası yoksa tedavi nedeni neydi, başka dondurulmuş yumurtanız var mıydı?

Çok iyi anlıyorum, lekelenme olunca pozitif sanıp 8. gün test yaptım negatif çıktı, koşa koşa gidip kan verdim ama eve dönene kadar ağladım, sonraki günler de öyle inişli çıkışlı geçti.

Ertesi aydan itibaren yumurta toplamalar başladı falan yeniden umutla doldum, gücüm yettiğince savaşacağım dedim kendime. Sakıncası yoksa tedavi nedeni neydi, başka dondurulmuş yumurtanız var mıydı?
40 yaşında evlendim, 6 ay normal yolla olmadı. Yaşım 41 olunca da, bu nedenle zaman kaybetme dedi Dr ve tüp bebeğe başladım. 3 adet 5. Gün embriyom daha var, İnşallah ikinci de olur🤲🏻 Süreç çok yordu beni😢

Merhaba bende tüp bebek düşünüyorum .normal yolla.zor gibi...nasıl oluyor aşamaları nasıl..can acitiyormu tedirginlik ye var

Biz orada da yanliz birakmayiz ki seni 😍😍😍😍😂😂😂
Canımsın kıyamam valla öyle güzel platform oldu ki burası güzel insanlar tanıdık aynı dertleri paylaşan çözüme ulaştıgınzda sizn adınıza nasıl mutlu oluyosam ben zorlanırken benim gibi üzüldüğünzden de eminim yüz yüze tanışamasakda hepiniz iyiki varsınız

40 yaşında evlendim, 6 ay normal yolla olmadı. Yaşım 41 olunca da, bu nedenle zaman kaybetme dedi Dr ve tüp bebeğe başladım. 3 adet 5. Gün embriyom daha var, İnşallah ikinci de olur🤲🏻 Süreç çok yordu beni😢
Allah yardımcımız olsun, evet zor, ben de elimden geldiğince olumlu sonucu hayal ederek pozitif kalmaya çalışıyorum.

Forumda benzer süreçlerden geçen arkadaşların desteği ve pozitif sonuçlanan güzel hikayeler ile umut doluyorum. Bu bir süreç, birbirimizi en iyi biz anlarız.

Bildiğim kadarıyla 2. ve 3. transferlerde giderek artıyor pozitif yüzdesi. Vakit kaybetmemeniz iyi olmuş, yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız inşallah.

Allah yardımcımız olsun, evet zor, ben de elimden geldiğince olumlu sonucu hayal ederek pozitif kalmaya çalışıyorum.

Forumda benzer süreçlerden geçen arkadaşların desteği ve pozitif sonuçlanan güzel hikayeler ile umut doluyorum. Bu bir süreç, birbirimizi en iyi biz anlarız.

Bildiğim kadarıyla 2. ve 3. transferlerde giderek artıyor pozitif yüzdesi. Vakit kaybetmemeniz iyi olmuş, yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız inşallah.
Teşekkür ederim, ne de güzel yazmışsın🌸 İnşallah senin benimde güzel pozitif haberleri olur bu forumda yazmak için🍀

Biraz korkum var ,😐 rahme yumurtaligami igne oluyor...cok istiyorm bı bebiş nasıl aşamalardan gecicem onuda bilemiyorm.rabbim yardım eder insallh
İğne göbek deliğinin 4 parmak etrafına olacak şekilde yapılıyor. Hiç gerilmeyin o kadar ince ki hissetmezsiniz, yavaş yavaş da enjekte edersiniz, eşiniz rahatlıkla yapar. 2 cm anca vardır yoktur uzunluğu da.

Tavsiyem ilacın flakondan enjektöre çekildiği durumlar için yedek başlıklardan almanız. Kütleşme oluyor çünkü. Sadece eğer kan pıhtılaşmanız varsa transferden sonraki oksapar biraz yakan bir ilaç ama içinizde bebeğiniz olduğunu, ona yarayacağını bilince hiç umursamayacaksınız. Allah yardımcınız olsun.

Bunu bilmiyordum 😐Bı gerginlik var ama evet bebiş olacak diye de umutlaniyorm ..teşekkür ederm ilginiz için...siz tüp bebek yaptırdınız

Bunu bilmiyordum 😐Bı gerginlik var ama evet bebiş olacak diye de umutlaniyorm ..teşekkür ederm ilginiz için...siz tüp bebek yaptırdınız
Rica ederim. Evet yumişler beni bekliyor dondurduk, yarın anestezi uzmanı onay verirse Cuma sabahı ameliyat olucam, sonrası transfer bekliycem hayırlısıyla 🌸

Ayy hadi inşallah canım🤲🤲 bizde bu Perşembe samsun fakültede davut güven hoca var ona başvuru az.artik bakalım hayırlısı ile bı yola giricez... aşamalarını araştırıyorum bakiyorm kafam karışıyor..ilk asilamada tutar mı vesayre ..inşallah güzel sonuçlar olur rabbim aratmasın🤲🌺🌸

X