2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İnşallah cok geçmiş olsun saglikli hayirli evlatlar kucağımiza alalim insallah grupda biri surekli derdi nar rahmi iyilestirip kalinlastiriyorda günde bi tane nar ye mutlaka nar gercekten çok işe yariyor
Evet çok içtim önceden biliyorum. Transfer sürecinde içicem nar suyu. Günde 4 tane estroferm içiyorum onun yapamadığını nar suyu yapar mı bir umut işte

B Burcu2480 S_lidya Kızlar gunaydın benm dün gece yine alt karın bölgemde inanılmaz agrım oldu .Hneüz kaanama başlamadı bu sefer ama agrım var ara ara dua edin de hastalanmayayım .Ameliyat sonrası olmadınz demi hicbiriiz böyle

Yok kuzum olmadim ben gecikmistim zaten bide lucrin verdi doktor 10 gundur kanama var bende kahverengi geliyor

Günaydın canım yok benim hic olmadi okdr stabil adet oldum normal zamana gore hatta daha duzenliydi sadee çok ağrılı hala

kızlar günaydın, bağışıklık için neler tavsiye edersiniz, bağışıklığı güçlendirmem lazım da

Cetrotide mi ignenin adi kaç olmuş büyüklüğü
Eveeeet sabah kalktim zatn o uzayan akıntı yok mu hic bukdr cok ve uzun görmemiştim doktorada soyledim cok iyi dedi buyukluklerini unuttum o an iğne sıkıntısını anlatmaya basladim birden o sayede igneleri rahat buldum bu akıntı uzayan olan hala deli gibi geliyor bu evre hep boyle mi olacak peki ped fln takacak kivama geliyor mu?

Valla şuan hic hatirlamiyorum heycandan akıntım zaten normalde de oluyodu benim ama biraz fazlalasmisti rahatsiz oldugumdan son gunler ped taktim ama cok adetin gelir gibi akıntın olmuyo o zaman senin cuma günü 12 gun doluyo mu

Bide o cetrotide vurdugum yer şişti normal mi?
Evet morarma yapabilir mecbur kullancaz doktor vurmak zorundasin istedigimiz zaman catliycak diyo çünkü igneni yaptıktan sonra sismesin diye biraz kolanyali pamukla masaj yap geçer bide yeni belki ondandir vucut alismaya baslar iki gun sonra

Hesapladım adet baslangicindan itibaren cuma 9. Gün oluyor 12. Gunde mi opu yapiyorlar bu sabit bir gün mü? Oyleyse pzt benim opu olacak demekki. Bilmeden masaj yaptım dogru yapmışım demek yayilsin ilac dedim

Hesapladım adet baslangicindan itibaren cuma 9. Gün oluyor 12. Gunde mi opu yapiyorlar bu sabit bir gün mü? Oyleyse pzt benim opu olacak demekki. Bilmeden masaj yaptım dogru yapmışım demek yayilsin ilac dedim
Cuma günü son kez bakicaz yumurtalara dediyse catlatma ignesi vericek pazar günü senden vurmani istiycek saat verecek buyuk ihtimalle pazartesi gel diyecek herkes de ayni oluyor cunku istedikleri zaman catlatma olucagi için 13. Gun opu olucak

İyi yapmissin kuzu masaj yapmakla simdiden heycanlandim vallahi hayirli sonuclarin olsun

Vay brrt çatlatma ignesi verdikleri zaman kendiniz yapabilirsiniz dediklerinde hayiiiiir asla yapamam dediğim günü hatırladım ama mantıklı zatne bu buyumeyle bir hafta bekletmezler herhalde cumadan sonra valla bende heyecanlandim bu ara kafam yerinde degil heyecandan herseyi unutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…