2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Valla bisey diyim mi aramadigiimiz yer kalmadi bir çözüm bulmamiz lazm bende reprezant arkdslara haber etcem açıkçası yardim etsinler diye aydin manisa nerde olursa yakin cevre gider aliriz. Smdi geldi diğer ilacim
Offf ne zor ya Allahım yüzümüzü güldürsün de birdaha muhtac olmayalım ya

Hayırlısı olsun canım umarım ilk denemede pozitifi görürsün inşallah .

Valla bisey diyim mi aramadigiimiz yer kalmadi bir çözüm bulmamiz lazm bende reprezant arkdslara haber etcem açıkçası yardim etsinler diye aydin manisa nerde olursa yakin cevre gider aliriz. Smdi geldi diğer ilacim
Merhaba nerde ikamet ediyorsunuz.Ben İzmirde oturuyorm bornovada akhisar eczanesi var hiç sıkıntı yaşamadım ilaç konusunda onlarla.Nakitte indirim yapıyorlar bir de.

Merhaba nerde ikamet ediyorsunuz.Ben İzmirde oturuyorm bornovada akhisar eczanesi var hiç sıkıntı yaşamadım ilaç konusunda onlarla.Nakitte indirim yapıyorlar bir de.
Merhaba , izmirdeyim bende dün bütün eczanelere sorduk direk akhisari aramadik ama hicbirinden olumlu yanıt alamadim. Orada catlatma iğnesi olmuştum biliyorum orayi. Sali gunu igne gerekirse tekrar özelikle orayi arayayim bir

Yer yakın olsa keske bende gonal f var yanliz 450 kaldi dozu soğuk depoda gitmesi lazım 450 mi vuruyosun biraz ağır degil mi senin için

İnşallah cok geçmiş olsun saglikli hayirli evlatlar kucağımiza alalim insallah grupda biri surekli derdi nar rahmi iyilestirip kalinlastiriyorda günde bi tane nar ye mutlaka nar gercekten çok işe yariyor

Ahh mumkun olsa transferiniz simdiden hayirli olur insallah guzel sonuclarini paylas bize de moral olsun

Kuzum şöyle yapsan ankara aura eczanesi arayin onlar size gondersin benim klinigin eczanesi boyle durumlarda gonderiyolar

Yer yakın olsa keske bende gonal f var yanliz 450 kaldi dozu soğuk depoda gitmesi lazım 450 mi vuruyosun biraz ağır degil mi senin için
187.5 dozu günlük alıyorum. Bir 900 lük bir de 450 lik kutu aldim suan iki gun vurdum igneleri ama salı tekrar verir mi sence iğne cnku hala hic bir yerde yok

187.5 dozu günlük alıyorum. Bir 900 lük bir de 450 lik kutu aldim suan iki gun vurdum igneleri ama salı tekrar verir mi sence iğne cnku hala hic bir yerde yok
Verebilir yumurtalarin istedigi buyukluge gelmediyse ben 275 dozla başladım 225 e dusurdu sonra 175 kullandim en son 3 igne almistim eczaneden bi de nasil oahali tanesi 1200 tl 12 gun kullandim buyumeleri için

Verebilir yumurtalarin istedigi buyukluge gelmediyse ben 275 dozla başladım 225 e dusurdu sonra 175 kullandim en son 3 igne almistim eczaneden bi de nasil oahali tanesi 1200 tl 12 gun kullandim buyumeleri için
bana zaten çok az geldi verdiği iğne hani burada hep okuyorum ya okadar , 5 gün mü kullancam sadece diye düşündüm az geldi

Şimdi aradım eczaneyi salıdan önce sorayım dedim evet var dediler ilaç valla boşuna stres yaşamışım

bana zaten çok az geldi verdiği iğne hani burada hep okuyorum ya okadar , 5 gün mü kullancam sadece diye düşündüm az geldi
Senin tedavk farkli olabilir bazilari 1 haftada büyür bazilarida benim gibi bekler 12 gune kadar kullanilabiliyo zaten son gunler dozunu dusururler senin 5 gun az buyumezler dozun düşük 250 falan baslasalardi eğer buyurlerdi ama onlarında bi bildiği vardir mutlka yavas yavas buyumeleri daha iyi olur kasiklarinda ağrı olabilir telas etme yumurtalarin buyuyor insallah bi sepet toplarlar istedikleri sayiya ulasir embriyolarn

Ayyy evet bugün bir agri vardi resmen yumurtaliklarim ağrıyordu hissediyordum ama sifa olsun şimdi 3. Gün ignemi de oldum

Ayyy evet bugün bir agri vardi resmen yumurtaliklarim ağrıyordu hissediyordum ama sifa olsun şimdi 3. Gün ignemi de oldum
İyi iyi zaten son günlere yaklasinca fazlalik gibi hissetceksin ayy ben heycanlaniyorum boyle siz anlatinca opu aklima geliyo çok heycanli bi süreç transfere kadar 14. Gun catlatma ignesi vercekler sana

İyi iyi zaten son günlere yaklasinca fazlalik gibi hissetceksin ayy ben heycanlaniyorum boyle siz anlatinca opu aklima geliyo çok heycanli bi süreç transfere kadar 14. Gun catlatma ignesi vercekler sana
Benide heyecalandirdin daha hiç yaşamadım ya şuan hayal edemiyorum o süreci igneye başlamış olmak bile hayal gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…