2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kizlar malesef tutmamis negatifi aldim geldim
Geçmiş olsun. Aynı gün transferimiz vardı. Ben de öncesinde hiçbir test yapmadan dün aldım o haberi. Embriyom çok kaliteliydi rahimde hiçbir sorun yoktu her şey sorunsuz tıkır tıkır ilerledi ama olmadı. Yani Bi noktadan sonra nasip değilmiş dememiz gerekiyor sanırım. Yine deneriz birkaç ay geç olur ama sonunda olur inşallah.

İnsallah ayniyiz hic bi degisiklik yok rahim tertemiz istenildigi kalinlikta değerler tam 1 .kalite %100 sağlıklı ama tutmadi yani icime bisey düşmüştü zaten negatif alicam diye ama belki bi umut yapacak bisey yok ben dedim sana yarin belki bende alicam negatifi aeni anliycam dedim anliyorum yani dunyan basina yikiliyomus gibi ilk sizin cocugunuz olmaz dedikleri gune geldim hersey bombos oldu hayirlisi olsun demekten baska care yok malesef

Gücüm bile kalmadi dayak yesem bundan daha iyi rabbim vermeyince vermiyo napalim

Burcu her şeyden önce senin mutluluğun önemli
Ben senin yazılarını görünce buraya katılıp yazmak istedim.
Sen diğer arkadaşım bana umut cesaret verdiniz.
Güçlü ol lütfen.

O kadar doğru ki eşinizden başka biri mutlu edemiyor. Dün çok ağladım rahatladım demek ki bugün daha pozitif bakıyorum doktorum da aradı hemen adet olunca bile 2. Transfer yapılabilirmiş. Çok üzücü ama dünyanın sonu değil

Burcu zaten anestezi istemeyecek kadar cesur ve acı eşiğim yüksek değil uyanık olarak kesinlikle yaptıramam.
Sizlerden güç aldım şu anda
Sonomed rahim filmi icin benm de acı eşiğim cok düşüktür ama 2 defa orda cektirdim sıfır acı bu acı olayı kullanılan cihazla ilgiliymşş aynı parayı verip anestexi alıcagına vücuduna ben sonomedde cevat bayrak hocaya cektirmeni tavsiye ederm

Kuzuum sıkılmak yok üzülmek yok bir daha donmuşlardan sonra bir daha yılmak yok ilk transfern tutma olasılıgı zaten düşük olabiliyor inan bana da doktor söylemşti ikincide görecez pozitifi bu sene o pozitf görülecek o kdar !!!!

İçim cok daraliyo hic bi yere sigamiyorum
Hazirana beraber deneriz artk doktor da sıkılmak yok 5 tane var diyo da bilmiyorum kuzum heryerim delik deşik oldu iyice gobegime baktikca aglayasim geliyo hele herkesin arayıp noldu diye sormalari tutmadi dememden sonra aglama gelmesi ne zaman duzelirm bilmiyorum ama kendimi sikmaktan sıkıldım avazim çıktığı kadar bagirmak istiyorum sadece sessiz sessiz aglamak degil belki o zaman duzelir hersey

Yaaa cok uzuldummmm okadar inanmistim ama olsun yinede moral bozmak yokk demekki Allahim baska bir zaman daha hayirlisini vericek oyle dusun

Hepsi Allahin taktiri, bizim ugrastiklarimiz hepsi Allahin isi, demekki daha vakti zamani var, insallahh ikincide tutucak ve hep inan olurmu Benim herzaman dualarimda olucaksin..

Icini dok tabii aglamak iyi gelir rahatlatiyor, ama sonra dimdik ayakta dur ve bidahakine yaptiginda kimseye soyleme, kendi annenle esin bilsin sadece ki boyle telefonlar gelmesin noldu diye cok sinir bozucu cunku

Bağır çağır içinde tutma sinir boşalması yaşıyor insan biliyorum sakın icine atma biraz zorlanacaksın dogru ama inan toparlıyor insan toparlanınca daha da iyi olucaksın 5 tane embriton daha var elbey biri tutucak kuzum moralini bozma aynı şeyler yaşıypruz aynı yollardan geçiyorız birbirimizi en iyi biz anlarız o yüzden gelecek minnoşlar ama nazlanıyorlar bana da bugün doktor ekstra histereskopi gerekecek dedi 2 ay sonra tekrar gideceğim uzasın ama sonu güzel olsun diyorum benm 2 tane ebriyom kaldı ne mutlu sana daha 5 embriyon var canını hiç sıkma sonu inan cok güzel olucak

Bende cok inanmistim ama bende leke gelmedi o yuzden cok supheliydim testi de yapinca anladim zaten agrilar batmalar hep ilaclarin etkisinden bende seviniyodum tuttu falan diye bi de ilk ya napicami bilemedim hic o gun seyehat yaptim yasadigim sehre gelmek icin biraz sarsdi orda cok supelendim doktor alakası yok dedi konustuk onunla ama aglamakdan derdimi anlatamiyorum ki insan kendi kendini avutabiliyo bu guzel bisey ya doguma 1 hafta kala bisey olsaydi ben o zaman heralde kendimi yerden yere atardim diye avutuyorum kendimi aman ne bilim iste moral bozuk olunca suçu birilerine atasin geliyo bu bana ders oldu ikincide yaptigim hatalari yapmam artk

Icini dok tabii aglamak iyi gelir rahatlatiyor, ama sonra dimdik ayakta dur ve bidahakine yaptiginda kimseye soyleme, kendi annenle esin bilsin sadece ki boyle telefonlar gelmesin noldu diye cok sinir bozucu cunku
Sabahtan beri arayan arayana soran sorana valla ikinciye zaten bi kendim bi esim bilecek annem bile stres yapiyo kendine elimden gekse esime bile demiycem de para ondan cikiyor sonucta

Bak şöyle bisey var senin iki tane ikisini bir koydur benim elimden gelse ikinciye 5 inide koydurcam da yasak benimki 6 tane ama 2 tanesi 6. Gune gitmisti acaba onu mu koydular da tutunamadi sonuc alana kadar her ay devam ikinci histeroskopiyi neden istedi senden doktor erken adet oldugun icin mi doktora gittin mi muane icin bugun

Leke illa herkeste gelicek diye bisey yokkii canim, bidahaki yaptigindada oyle dusunme, gelmeyince moralini bozmaaa yanii

Ama hamile kalirsanda kotu dusunme, doguma bir hafta kala filan diyee o sekilde hep supheleyse yasarsin her an bisey olucakmis gibi, hersey Allahtan geliyor verende Allah alanda Allah, herseyin hayirlisini versin insaAllah

Sanmiyorumm yoldan olacaginii, ona bakarsan ben transferin ikinci gununden beri surekli yuruyorumm kmlerce

Yeni ay yeni umutlarla gelsin inşallah. Pozitifi görene kadar devam. Çabalamak bizden, takdir Allahtan. Zorlu bi yoldayız ama sonu güzel olacak buna inanıyorum
Ayy insallah kuzum pes etmek yok bi ay bile zaman kaybi bizim için her ay denicez hepimiz guzel sonuclar alalim bi an once umudumuz yukselsin

Yürümeyi doktor oneriyo zaten yurumekten bisey olmaz kosmuyosun ya kan dolaşımı icin yuruyceksin dediler zaten ikinciye bende evde durmuycam vallahi sürekli gezicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…