2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar KV den dipnot : gobeklerinizi keselemeyin bebek doğunca kulagi sancilaniyormus denendi ve onaylandi diyo bide eşime hamileyken keselemis1 yasina kadat kulagini ovalardik diyor ama diger çocuklarında kese vs yapmadim olmadi diyor
Ya batıl inançlar bir şeye dayansa amenna. Ama onunda bir sınırı var

Amin Allah razı olsun senden canım
Tutucu bir ailedesiniz heralde. Allah yardımcın olsun. Altlı üstlü falansanız imkanın varsa başka eve çık yoksa da eşinle konuşarak hallet arayı o bulabilir ancak. Gördüğün gibi hiçbirimiz eşlerimizin ailesine bayılmıyoruz ama idare etmeye çalışıyoruz inşallah biraz daha anlayışlı olurlar.

Ben alirim aslinda potansiyel varda halim yok cok büyük şeyleri aldim zaten sadece ıvır zıvır kiyafet kaldı. Çok zorlanıyorum bunda biraz gezsem hemen yatmam lazım.
Ben depresyonda gibiyim dışarı çıkmak dahi istemiyorum. Çok gerekli bir şey de yok aslında en büyük şey bebek arabasıydı senden de aldığımız gazla halloldu Beşik yada anakucağı yazdığım gibi basit bişey alırım belki almam bile şimdi alıp koyacak yer yok acelesi de yok. Giysi az bişey aldım cinsiyet bilmeden de bişey alınmıyo pek. Başka bişey de lazım değil. Krem renk battaniyeler ve unisex oyun halısı var. Küvet ve filesi vardı attım mı bilmiyorum onlara bakıcam çatı katında hep ıvır zıvır şeyler yani doğana kadar bim a101 kırk kere getirir öyle şeyleri. İlk bebek heyecanı gibi olmuyor zaten.

Aldigim bebek arabasi 2700 olmus. 700 lira zam yani
2kiz1anne1bebek
Belliydi zaten. Geçende bende dedim eşime hala stok yok iyi ki aldık falan o da dedi gelir ama zamlı gelir. Bir de ben koyu renkleri çok seviyorum siyah gibi olanını istedim nette yoktu o zaman bitmişti mağazada da gri var dediler sonra şansıma yeni gelmiş siyah var dediler hemen kaptık. Kısmetli olacak heralde bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…