2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tsk dderim cevp verdigin icin sbaah ac karna bakiyorum 2 gundur hicbirsey yok boyle devam ederse giderim

Bende oda yapicam ama odanin takiminda hem besik hem baza var ama annem park besigin daha kullanisli olacagini soyluyor ben hziliyim bacim bunlari aldim kiyafetler bezler vs haric

Anam almış da kurmuş bile hıza bak

Ben geçen hafta erken erken diye diye bimden birşeyler aldırdım gidebilenlere
İndirimde diye oyun halısı, emzik, biberon, ağız bezi, biberon fırçaşı aldırdım valla. Piyasaya göre baya farklı çünkü.
Ama dün ebebek e girip tek çöp almadan çıktım. Nasıl olsa alacaklarım belli pamuğu, deterjanı için acele etmeye gerek yok dedim..

Canım kayınvalidem olsa bende ona cevap veririm. Ama bu adamda hem utanma yok ben 1 desem ağzına gelini söyleyecek.
Ve yaşından başından utansa gelini ile kavga etmez.

Allah sana sabır ve kolaylık versin. Zaten karşındaki utanmaz, lafdan anlamaz, cahil dediğin için kendilerini nimetten sanıp tepene çıkıyorlar.
Eşini belli ki baya ezmişler. Yoksa zerre çekinecek insanlar değiller..

Kese yapma istersen canım bide çatlak fln olur bebe yağı sür hep, herhalde artık büyümeye başlıyo. Benim olmadı ama kaşınmaha başladı benim

Ben de bu gün tam 12 haftalık oldum ne göbek ne de göğüs hassasiyeti var. Hamile olduğumu bile unutuyorum. Herkes normal diyor ama ben de tedirgin hissediyorum bazen.

Allah resmen bu sene erkek yağdırmış benim kafama şemsiye açmamıştır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…