2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Senede 1 kere gidiyor muşsunuz
O kadarı da hakkı degil mi yahu ?
Eşimin hakkı ama bizim için degil bence hiçbirsey karışmazlar ya hastayız derler yada bilmiyoruz yaralı parmağa işlemeyen tipler ama hep bize yapılsın eşim ev aldı yardım eder daha bir kere arayıp da sormaz nasıl cocuk diye hersey onlara yapılsın eşim onlara baksın evlenmesinş istemediler bizi istemiyorlar hele cocukları hiç bir kere boşanmaya kadar geldi durumumuz zil takıp oynadılar o yüzden sevmiyorum ama el mecbur eşim ne kadar giderse gitsin ama bizi götürmesin

Kendi ağzınızla söylüyorsunuz xaten
Doğruyu söyleyeceksiniz " düşük riskim vardı, 3 ayın geçmesini bekledim, ama annem dayanamamış masallah herkese söylemiş "

Olaylara herkes kendi penceresinden baktığı icin
Eşinin seni bu konuda anlamasını bekleme
Herkes ailesini görmek ister
Ve toz kondurmaz genellikle.
Bence şükret ki yılda 1 kez gorusuyorsunuz

Kendi ağzınızla söylüyorsunuz xaten
Doğruyu söyleyeceksiniz " düşük riskim vardı, 3 ayın geçmesini bekledim, ama annem dayanamamış masallah herkese söylemiş "
Söyledim tabii ama öyle alakasız insanlar biliyor ki, annem sağ olsun 7 düvele duyurmuş en yakınlara söylememiş ben söyleyeyim diye. Onların da kulağına gitmiş tabii.

Riskli haftalari bitirmek için demedim dersin yalan da değil herkesin keyfini yapmaya kalksakkk ohooo ben ilk gebeligimde 20. Haftada öğrendiler bosver

Bunda mecbur kaldım demeye yoksa bunda da demezdim

Kızlar işe başlayacagım 250 300 bin bandında araba almak istiyorum korkuyorum otobüste covid kaparım diye hiç covid olmadım şükür ne alabilirim 2 bebegle sıgacak
Nissan juke alabilirsin bagaj hacmide yeterli olabilir. Ama o paralara sıfırını alamayabilirsin sıfır araç takıntın varsa biraz araştırma şart fiyatlar çok uçtu

Riskli haftalari bitirmek için demedim dersin yalan da değil herkesin keyfini yapmaya kalksakkk ohooo ben ilk gebeligimde 20. Haftada öğrendiler bosver

Bunda mecbur kaldım demeye yoksa bunda da demezdim
Öyle dedim ama kırmak istemediğim insanlar alındı hep. Bilerek yaptığım bir şey de değil,annemin yüzünden olan şey. O yüzden arada kaldım.

Bize anlattığın gibi doğal ve doğru olanı söyle bence korkudan kimseye söyleyemedim, kendi kendime bile dillendirirken sakınıyordum de. Annemin ağzı durmamış de. Unutulur 3 güne. Çok önemsiz bir şey, aile içinde lafı bile olmaz.

En iyi aramamaları zaten en güzelini yapmışsın bende aranmayı pek sevmem
Tabikide soyadını veriyo isimde benim hakım allahdan karışmıyolsmrış bak ne güzel sende şanslısın benim gibi
Benimkiler karışmıyolar one öyle fln diyolar allahdan yoksa çekilmezdi

Söyledim tabii ama öyle alakasız insanlar biliyor ki, annem sağ olsun 7 düvele duyurmuş en yakınlara söylememiş ben söyleyeyim diye. Onların da kulağına gitmiş tabii.
Ay ben daha kalp atışını görmeden annem konu komşuya söylemişti bile Çocuklar da arkadaşlarına onlar da analarına söylemişler falan nerdee bizde gizlemek ben kabullenene kadar herkes öğrendi zaten

hatayda eşim yılda bir anasına gider eee bizide götürür Allahtan bu sene yaza doguruyorumda gidemiyoruz seneye başlar gidecegiz diye malasef her yaz dogursam mı iç sesim
Biz de öyle yılda 1 kere hatay a gidiyoruz .gitmeyeceğiz iyiki bu yıl çok sıcak oluyor ben çocuğumu goturemem oraya .

Ay inşallah dediğin gibi olur unutulur. 2 gündür gelen giden aramayla, mesajla laf söylüyor sıkıldım valla

Başıma gelmedi ama catlakla alakalı olabilir mi acaba dedim? Yani erken ama bir tek aklıma o geldi.
Çok çok üzücü kesinlikle. Ama icinj ferah tut her hamilelik kendine özel. Birde bunda farkındasın herseyin sıkı takip ediyorsun. Yakındır hareketler sonrasi çok güzel zaten.

Son düzenleme:
Selam kizlar herkese hayirli dogumlar diliyorum saglikla alin kucaklarniza ins. Ben 13 haftlik hamileyim size birsey sormak istiyorum 1 hafta oncesine kadarda uzandigimda gobegimin sol tarafi dha sisik ve sert olurdu bebek burda derdim ama 2 3 gündür karnim yumusadi baya tedirgin oldum o sislik hic yok goguslermin sisligide inmis gibi tup bebekle hamile kaldim boyle bi durumu yasayan var mi

Baslardaki göğüs hassasiyeti olmayabiliyor yediklerinden sana öyle gelmiş olabilir mi sabah aç karnına baktığında hissedebilirsin bi de pozisyon değiştirmiş de olabilir ama çok stres yapıyorsan doktor a gidebilirsin aklında kalmamis olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…