2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Öncelikle geçmiş olsun, bence üşütmüşsündür yani bir sıcak havlu falan koy oraya iyi gelir. Devam ederse doktora gidersin

Kizlar keşke mümkün olsa da hafızamı sildirsem.. hemen izah edeyim sebebi şu; ilk hamileligimde yine tam bu haftalarda tek taraflı böbrek ağrım oldu idrarda enfeksiyon protein kaçağı var dedi dr antibiyotik verdi üroloji ye git dedi gittim bobrekte genişleme var bol su iç şimdilik dedi gönderdi. Bir hafta sonra da bebeğimi kaybettim.. nasil denk geliyor anlamıyorum yine tam bu haftalarda sağ böbreğim ağrıyor genişleme mi oldu diye düşünüyorum benim gibi olan var mı merak ettim .. aslinda üşütme ya da enfeksiyon da olabilir ama Ah şu kötü tecrübe ve aynı şeylerin denk gelmesi sanki DEJAVU gibi hissediyorum bilmem anlıyor musunuz beni

Kazen o kişi ile ilgili neyi kast etti kizlar anlayan var mı ?? Onunda esrarengiz sır konuşmaları beni benden alıyor ya özel mesaj at ya da topikte atar yapar gibi esrarengiz değil acikca yaz yahu merak ediyoruz

Son düzenleme:
yildizsavascisi canım hemen telaş yapma, böbrek ağrısı çok görülen bir şey. Benim de arada bir kaç gün ağrır geçer üşütme durumuma göre. Bebis gayet iyi, her şey yolunda.

Evey degildir ama.bazen karsima cikiyor giyenler oluyo mesela resimdeki dikissiz duruyo boyle almak istiyorum bulabilrisem
Yüksek bel taytlar var kimisi aşırı yüksek onlardan almış sanki. Benim normal taytların beli nerdeyse mideme geliyor şuan yüksek bel kotlar da iş görüyor şimdilik. Zaten tayt üstüne kısa giymem ben ek olsa da görünmez yaza da oversize tişörtlerle takılcam addax tarzı.

ben park yatakda 6 ay yattı sonra bizle yatmaya başladı sonra babamız gitti kanepeye 3 ay önce baza aldım tekli yatsın diye babası yatıyor kızımı kendimden ayıramadım koltuk altımda uyuyor uzaklasamıyorum kokuma cok alısık 2. olunca mecbur bazasına gececek kendi evimizi alınca oda yapacagım

hatayda eşim yılda bir anasına gider eee bizide götürür Allahtan bu sene yaza doguruyorumda gidemiyoruz seneye başlar gidecegiz diye malasef her yaz dogursam mı iç sesim
Ayh ayni dert bende bayramlarda koye gidelim diye var Allah'tan bu sene kurban bayraminda ya dogurmus yada dogursu dogurcak olcamda gidemeyiz

Ay insallah ya bizim bebekler son zamanlarda genelde kolik oluyor onun icinde iyi oluyormus tabi insallah kolik olmazda
İnşallah olmaz kv dem birbyerden duymuş birkaç gunlukken ağzına bir damla nar damlatinca gaz olmuyormuş. Buzluğa nar atıp sakladı. Hande damlar bakalım dedim. Çocukta gaz oldu ama tamir takir çıkardı gazman gibi ondan mı bilemedim

Kızlar ya benim göbeğimin yanlarında kızarıklıklar çıktı Geçenlerde deli gibi kese yaptım, sonra bebek yağı sürdüm. O günden beri kızarıklıklar geçmiyor. İsilik gibi görünüyor ama kaşınmıyor. Başına gelen oldu mu?

Bir fikir isteyeceğim sizden.
Ben hamileliğimi anneler ve kardeşler hariç kimseye söylemedim, onları da tembihledim söylemesinler diye çünkü düşük riskim vardı. Ama annem kaaç kişiye söylemiş. Bugün dayım aradı falancadan duymuş, benden duymayı istermiş haklı olarak. Dün de kuzenim aradı aynı şekilde, "biz çok yakınız ama benim haberim yok herkesin var" dedi.
Bu durumda nasıl bir tavır almayım?

Çok üzüldüm, içini ferah tut ama önlemini de al doktora görün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…