2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benimki biraz büyük bir şeydi. Kızım hala koltuk gibi kullanıyor zor sığsa da. Şimdi yıkayıp ikinciden devam edicem. Müzik çalıyordu pillerini degistiririm bi de oh mis.

Öncelikle geçmiş olsun, bence üşütmüşsündür yani bir sıcak havlu falan koy oraya iyi gelir. Devam ederse doktora gidersin

Ben bunlardan yaptırdım kızıma
Tamam düşmüyor cocuk
Ama vurmadığı yeri kalmadı
İlla yanlara koruyucu kulanmak lazım o da güzel durmuyor ve temizlik gerekiyor tabii
Benim kızımda çok hareketli yatıyor ondan ahşap beşik kullanamadık ama iyice büyüyene kadar yastık vs idare edicez artık yoksa dediğin gibi ikeanın ferforjeleri dd güzel ama yatamaz
Olabilir benden 2 hafta önde arkadaşım var oda bugün hissetmiyorum daha dedi ilk mi sizin ikincimi cunki 2. Olanlar ilkine göre erken hissediyormuş diye duydum ne kadar doğru onun için soruyorm
Benim de ikinci gebeliğim ilkini 16da hissetmiştim, bunu da hissediyorum şimdiden. Bence gazdan çok farklı. Ama hergün olmuyor tabiki hissetmem çok arada
Gebelikte ishal olmak kötü bir durum teskil ediyormu kabizdim hep ishal olmusum afedersiniz
Bol su iç canım ben de üç gün öyleydim ve kusuyordum su bile üçemiyordum ama geçti şükür.
Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi
Benim ilk gebelikten olanlar var lcw,suwen,penti almıştım. Hepsinde parça gibi ekli yeri görünüyor, penti de görünmüyor ama o da çorap gibi kısa tshirtle giyemezsin bence hamile taytların hiç biri parçasız değildir ya

Benimki biraz büyük bir şeydi. Kızım hala koltuk gibi kullanıyor zor sığsa da. Şimdi yıkayıp ikinciden devam edicem. Müzik çalıyordu pillerini degistiririm bi de oh mis.
Benimki de müzikli ve ışıklı sokup kutusuna kaldırmıştım. Çıkarıp kuraraim bir kaç ay sonra

Evet hatta bu benim kinden daha yüksek arkadaşıma hediye almıştım bundan yatağım yaninda 6 ay kullandı.
Bende anne yani besik + bundan aldim ama sallanmiyo sadece zipzip seklinde ve titresim ozelligi var gaz icinmis umarım işimi görür

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-15-13-34-18-499_com.android.chrome.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 61
Evey degildir ama.bazen karsima cikiyor giyenler oluyo mesela resimdeki dikissiz duruyo boyle almak istiyorum bulabilrisem

Eklentiler

• Screenshot_20220115-133519_Instagram.jpg
    163,6 KB · Görüntüleme: 65
Görür canım neden görmesin bu da güzel titreşim iyi oluyor. Benim Tiny love da titreşimli çocuk uyanicak gibi olunca aciyordum geri uyuyordu.
Ay insallah ya bizim bebekler son zamanlarda genelde kolik oluyor onun icinde iyi oluyormus tabi insallah kolik olmazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…