2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gitmicem ya çocuğum özürlü doğacaksa da moralimi bozuyor.. Ben onu öyle kabul ediyorum her haliyle rabbimin sınavıdır bana bu durum derim yine doğururum ne dertler var bin şükür bana bağışladı derim. Ama hiç mi telkin etmez insan.. bir de benim üzerimde gösteriyor kolumu tutup bak diyor burdan sonrası yok göremiyorum diyor. Bildiğin travma yarattı bende..
Manyak doktor boşver canım.

Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi🤔
Ben defactodan almıştım canım güzeldi gidip bende senin gibi kendim deneyip almak istedim ordan aldım belini kendi bedeninde alıp ayarlayabiliyosun lastiği oluyo düğmeye geçiriyosun içten.. Rahat yani göbüşler büyüdükçe de daha rahat olur azıcık kayma oluyo henüz çok büyümediğinden 😆 Gidip yerinden alabilirsin sende emin olup

Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi🤔
İnternetten almaktan niye korkuyorsun ki hemen iade ediliyor. Valla mağza da gidip denemek bana çok zor geliyor. Eve geliyor deniyorum beğenmezsem yolluyorum hemen.

Valla ben çok komik oluyorum bazen kocam diyor mandalina soyarken niye ağlıyorsun hadi bunu anladım🤣🤣 Biraz gülelim bari😆😆 Mandalinaya üzülüp ağlamışlığım var da yazık niye soyuyoruz diye 🤣😂😂 Normalde de duygusal bir insanım ama hamilelik beni çok beter yaptı 🙃🙃
Soğan soyarken aglayani gordumde mandalina soyarken aglayani hic gormedim 😂😂😂 ben normaldede duygusuzum hamile kalincada cok bisey degismedi ilk zamanlar esim karnimi sevmiyor diye agliyodum simdide yemek yemek istiyorum diye agliyorum onun disinda pek duygulsnmam 😂😂😂

Soğan soyarken aglayani gordumde mandalina soyarken aglayani hic gormedim 😂😂😂 ben normaldede duygusuzum hamile kalincada cok bisey degismedi ilk zamanlar esim karnimi sevmiyor diye agliyodum simdide yemek yemek istiyorum diye agliyorum onun disinda pek duygulsnmam 😂😂😂
Hahah o da ben bir ilkim demek ki 😂😂 Allah başka şeylere ağlatmasın canım 😇😇

Ben defactodan almıştım canım güzeldi gidip bende senin gibi kendim deneyip almak istedim ordan aldım belini kendi bedeninde alıp ayarlayabiliyosun lastiği oluyo düğmeye geçiriyosun içten.. Rahat yani göbüşler büyüdükçe de daha rahat olur azıcık kayma oluyo henüz çok büyümediğinden 😆 Gidip yerinden alabilirsin sende emin olup
Peki karın kısmı sonradan eklendigi bellimi bazisi dumduz orasi kisa tisort giyince o ek kismi gozukmesi hos olmuyor

Beşik konusunda bende fikir alayım sizden.
Biz karı koca hep beraber yatma meraklısı değiliz takılmıyoruz yani illa beraber yatılacak diye ben üşüyorum o sıcaklıyo vs zaten beraber de yatsak sabah ayrı odalarda uyanıyoruz😂
Ben bebekler gece beslenmeyi bırakana kadar hep yanımda yatırdım kıyamadım da ayırmaya çok küçük diye bir sorun da yaşamadım ayırırken de şimdi de öyle yapmayı düşünüyorum. Çocuk odasında yeni bir beşiğe yer yok ama kendisi yatacak kıvama gelince kızlarınkini ranzaya çevireceğim yada yavrulu yatak alacağım. Aslında bu süre içinde koltuğun üstünde bile idare ederiz gibi görünüyor😁 Gündüz uyuduğunda yatak odasında, ablalarının yatağında, salonda koltukta vs uyur gece de beraber uyuruz bakınca beşiğe hiç gerek yok gibi görünüyor salonun ortasında bir beşik fikri de hoşuma gitmiyor ama hiçbişey almazsam da çocuk garipler gibi kalacak sanki😂😂😂
Sadece anakucağı mı alsam acaba diyorum yoksa sallanan ufak beşiklerden mi bilemedim🙄
Canım yatak gibi olan ana kucaklarindan dusunebilirsin. Ben Tiny love ana kucağı aldım. Aynı yatak gibi ama minik☺️ 7-8 ay yatırdım içine minder koyup.

Evet işte bana da gereksiz gibi geliyor kızların da vardı sayılı kullanıldı doğumdan sonra ihtiyaca göre bakayım bari bunlara alıp kenara koymaya gerek yok.
Ben sallamaya aşırı karşıyım diye geziyordum. 5 ay mücadele edip, 5.ayda artık çıldırıp eve en yakın bebek mağazasından bildiğin bezden sallanan beşik kucaklayıp gelmiştim. 3 ay kullandım işi bitti🤦🏻‍♀️

Kızlar işe başlayacagım 250 300 bin bandında araba almak istiyorum korkuyorum otobüste covid kaparım diye hiç covid olmadım şükür ne alabilirim 2 bebegle sıgacak

Mide bulantilarimin geçtiğini dusunuyorum henuz hic kusmadim hafif bir bulanti var ama ben acliktan oldugunu dusunuyorum simdi birde yemek yiyip bakicam duruma göre

Bu yazdığıma istinaden sizce şunlardan birini alsam mı yoksa buna da mı gerek yok?
3. Ekledigin de baya mantıklı bu modelin boyu benim Tiny ye göre daha yüksek. Çok kullanışlı bence. Bak benim ki de bu
IMG_20220115_125926.jpg

X