2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Kadınlar Kulübü bazen üyeleri de bilerek sitede tutmuyor bunu bilin istedim. Umuyorum bir daha üstü kapalı kimseye saçma sapan göndermeler yapmazsınız.

Siz beni anladınız değil mi? umuyorum

Son düzenleme:
Yok öyle uzun süreli bir ağrı değil canım , arada vurup geçiyor gibi bi kaç saniyelik. Normalde bu şekilde kasık ağrım oluyor zaten. Baktım netten rahim büyüyüp gerildiği için oluyormus

Kizlar selam biraz gülerek biraz sinirlenerek okudum birikmis mesajları, gülerek okudum komik şeyleri , sinirle okudum eşin ailesi ile olan sıkıntılı durumları Allah sabır versin hepimize ..
Ben size bi sey sormak istiyorum yaklaşık 3 gündür sadece sağ böbreğim ağrıyor.. İnternet tabi ki felaket tellalı, preeklampsi ve tansiyon kaynaklı diyo normalde tansiyonum yoktur ama gebelik kaynaklı çıktıysa bilmiyorum benim gibi tek taraflı böbrek ağrısı çeken var mi ??

Yok öyle uzun süreli bir ağrı değil canım , arada vurup geçiyor gibi bi kaç saniyelik. Normalde bu şekilde kasık ağrım oluyor zaten. Baktım netten rahim büyüyüp gerildiği için oluyormus
Tabi ondan da olur. 3 gün önce bende de oldu. Doktor idrar tahlili istedi ama bir şey çıkmadı. Senin dediğin gibi genişleme kaynakliydi muhtemelen.

Canim niye hemen kötü şeyler aklına geliyor. Google dan bakınca çok kötü. Usutmus olabilirsin. Kum dokuyorsundur. Benim de geçenlerde ağrıdı ayağıma sıcak su koydum, ağrıyan yere koydum geçti. Şimdi bir şey yok. Ama tabi içine sinmiyorsa doğru doktora

Kiz sen niye boyle en kötüsünü dusunuyorsun herşeyin bir an evel dogum yapmani herkesten cok istiyorum bir an evvel kucagina alda rahat et valla atlet giymiyormusun yel girmistir diye düşündüm atletsiz gezince genelde bobreklerim agrir ondan biliyom

Canım tansiyon aleti ile takip edebilirsin her gün aynı saatte ölç tansiyonunu dinlenmiş bir şekilde.. Böbrek büyümesi duydum ben gebelikte olabiliyormuş ama son aylarda olur diye biliyorum belkide enfeksiyon kaynaklıdır bence bir doktora gidip tahlil falan yaptır daha iyi olur

Bunlar çok hoşuma gitse de kaç ay yatacaklar ki içinden diye düşünüyorum ben de
Bir kaç ay ama vallahi öyle kullanışlı ki benim cocuck gün boyu içindeydi. Evde çekerek her yere götürdüm. Mutfak salon yatak odası sürekli ayağımın dibindeydi. Valla verdiğim parayı hak etti. O yüzden herkese öneriyorum. 1 yaşına kadar kullandım. 8 aydan sonra yatarak değil de dikilterek

Geçmiş olsun. Kum döküyor olabilir misin? Böbrek ağrısının tek taraflı olması gayet normal. Tek bir böbreğin kum/taş dökebilir.
Bir de daha geleneksel olarak üşütmüş olabilir misin, tek taraflı tutulmuş olabilir misin diyesim geldi. Geçer umarım tedaviye gerek kalmadan. İdrar tahlili en son ne zaman yaptırdın? Temiz miydi? Bir doktoruna danış istersen.

Öyle mi diyorsun, iyice inceleyim ben de o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…