2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Manyak doktor boşver canım.

Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi
Ben defactodan almıştım canım güzeldi gidip bende senin gibi kendim deneyip almak istedim ordan aldım belini kendi bedeninde alıp ayarlayabiliyosun lastiği oluyo düğmeye geçiriyosun içten.. Rahat yani göbüşler büyüdükçe de daha rahat olur azıcık kayma oluyo henüz çok büyümediğinden Gidip yerinden alabilirsin sende emin olup

Kizlar benim acil hamile tayti almam lağzımm ama internetten alsam istedigim gibi olmazsa diye dusunuyorum yakinlarda hamile tayti alan varmi
İnternetten almaktan niye korkuyorsun ki hemen iade ediliyor. Valla mağza da gidip denemek bana çok zor geliyor. Eve geliyor deniyorum beğenmezsem yolluyorum hemen.

Soğan soyarken aglayani gordumde mandalina soyarken aglayani hic gormedim ben normaldede duygusuzum hamile kalincada cok bisey degismedi ilk zamanlar esim karnimi sevmiyor diye agliyodum simdide yemek yemek istiyorum diye agliyorum onun disinda pek duygulsnmam

Hahah o da ben bir ilkim demek ki Allah başka şeylere ağlatmasın canım

Peki karın kısmı sonradan eklendigi bellimi bazisi dumduz orasi kisa tisort giyince o ek kismi gozukmesi hos olmuyor

Canım yatak gibi olan ana kucaklarindan dusunebilirsin. Ben Tiny love ana kucağı aldım. Aynı yatak gibi ama minik 7-8 ay yatırdım içine minder koyup.

Evet işte bana da gereksiz gibi geliyor kızların da vardı sayılı kullanıldı doğumdan sonra ihtiyaca göre bakayım bari bunlara alıp kenara koymaya gerek yok.
Ben sallamaya aşırı karşıyım diye geziyordum. 5 ay mücadele edip, 5.ayda artık çıldırıp eve en yakın bebek mağazasından bildiğin bezden sallanan beşik kucaklayıp gelmiştim. 3 ay kullandım işi bitti

Kızlar işe başlayacagım 250 300 bin bandında araba almak istiyorum korkuyorum otobüste covid kaparım diye hiç covid olmadım şükür ne alabilirim 2 bebegle sıgacak

Mide bulantilarimin geçtiğini dusunuyorum henuz hic kusmadim hafif bir bulanti var ama ben acliktan oldugunu dusunuyorum simdi birde yemek yiyip bakicam duruma göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…