2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebegin gayet saglikli masallah ben oyle hissediyorum bu zamanda para icin herseyi yapan doktorlar biliyorum birde seni evhamli korkak ve ilk bebegin oldugunida biliyorlarsa işte o zaman senaryolar donmeye basliyor canim hic canini sıkma dedigin gibu kendi doktoruna birak artik

Gebelikte ishal olmak kötü bir durum teskil ediyormu kabizdim hep ishal olmusum afedersiniz
Eğer çok sık olmuyorsa bir şey olmaz ben muz falan yiyorum düzeliyo ertesi gün canım eğer tejrarlayan geçmeyen bir durum varsa enfeksiyon bakteri olabilir hemen doktora gitmeni öneririm ❤

Öyle yapıcam canım valla dediğin gibi deneyimsiz olduğum için herşeyi yaşayarak öğreniyorum böyle örnekler çok biliyorum sonrasında şükür sağlıkla kucaklarına alıyorlar ben ne olursa olsun bebeğimi kabul ediyorum allahımın bana hediyesi şükürler olsun nasip etti nice isteyenlerede nasip etsin.. Kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum belki içerden bana anne ben iyiyim diyor hissediyorum.❤

Ayy kiyamam kuzum duygusal bi yapin var anladigim kadarıyla hersey guzel olacak bebegini hisset geecekten o iyi bence

Ahahahahaha ceyizimin gelecegi gun kaynanamin ekndine abiye bakmaya gitmesi gibi olmus bu kafalarini birbirine tokusturasim geldi
Benim kaynana düğünüme zor geldi el gibi gelip el gibi gitri hiçbirsey de takmadı ilkini görmeye gelmedi biz gittik göstermeye bunada gelmez 1 yaşında anca görür

Ayy kiyamam kuzum duygusal bi yapin var anladigim kadarıyla hersey guzel olacak bebegini hisset geecekten o iyi bence
Valla ben çok komik oluyorum bazen kocam diyor mandalina soyarken niye ağlıyorsun hadi bunu anladım Biraz gülelim bari Mandalinaya üzülüp ağlamışlığım var da yazık niye soyuyoruz diye Normalde de duygusal bir insanım ama hamilelik beni çok beter yaptı

Kiz mandalinanin neyine agliyon allah iyiliğini versin bi arkadasta belgesel izlerken kurbaganin yavaş yurumesine aglamisti

Benim kaynana düğünüme zor geldi el gibi gelip el gibi gitri hiçbirsey de takmadı ilkini görmeye gelmedi biz gittik göstermeye bunada gelmez 1 yaşında anca görür
Goturme sende gostermeye ay keske benimkide gelmese dogurdugum gun ben hastanedeyken gelir firsattan istifade

Bugün kasığımdan göbek deliğime kadar sancı giriyor hayrolsun ne manaysa
Gaz olabilir canım ama çok içine sinmiyorsa doktora git olmazsa. Dün öyle sancı çektim ki anlatamam agliycaktim artık sancidan bıçak saplaniyordu. Ama benim migde de başlayıp kaşığa yayıldığı için gaz olduğuna kaanaat getirdim. Eşim doktora gidelim dedi ama sıcak duş aldım biraz iyi geldi. Ama 2 saat çektim. Sen gaz olduğundan emin değilsen doktora gitmeyi dusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…