2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bisey olmaz insallah , okyanus suyu alabilirsin oda açıyor zaten baska sprey verceekleeini sanmiyorum,sinuzut zor kışın işkencesidir bende
Normalde bu kadar zorlamazdı beni, memlekete gidince falan olurdu çoğunlukla, soğuk çünkü
Sanırım hamilelikten oluyor

Beşik konusunda bende fikir alayım sizden.
Biz karı koca hep beraber yatma meraklısı değiliz takılmıyoruz yani illa beraber yatılacak diye ben üşüyorum o sıcaklıyo vs zaten beraber de yatsak sabah ayrı odalarda uyanıyoruz
Ben bebekler gece beslenmeyi bırakana kadar hep yanımda yatırdım kıyamadım da ayırmaya çok küçük diye bir sorun da yaşamadım ayırırken de şimdi de öyle yapmayı düşünüyorum. Çocuk odasında yeni bir beşiğe yer yok ama kendisi yatacak kıvama gelince kızlarınkini ranzaya çevireceğim yada yavrulu yatak alacağım. Aslında bu süre içinde koltuğun üstünde bile idare ederiz gibi görünüyor Gündüz uyuduğunda yatak odasında, ablalarının yatağında, salonda koltukta vs uyur gece de beraber uyuruz bakınca beşiğe hiç gerek yok gibi görünüyor salonun ortasında bir beşik fikri de hoşuma gitmiyor ama hiçbişey almazsam da çocuk garipler gibi kalacak sanki
Sadece anakucağı mı alsam acaba diyorum yoksa sallanan ufak beşiklerden mi bilemedim

Ben Tüp Bebek serüveninden sonra doğumum güzel kalsın aklımda istiyorum. O zaman ne gösterir bilmiyorum ama Normal tamam kolay olsa yapalım da ne olacak bilmiyoruz ki Sağlıkla gelsinler de herşeye razıyız

Amin canım allah razı olsun inşallah güzel sonuçlar alırız

Hangi ilacı verdiğini bilmiyorum bugün gidip alacam ilacı ağız yolu yada vajinal olarak alabileceğimi söyledi 14 haftalık hamileyim bu arada
Tamam o zaman pregesteron dur. Ağızdan alınca baş dönmesi yapıyor. Aynı sarhoş gibi oluyorsun. Vajinal alınca yan etki olmuyormuş ama ben ağızdan aldım hep.

Ay tövbeler olsun Sen tekrar niye ona gittin ki öbürü gördükten sonra. Sakın bidaha gitme. Hatta bebişte bir şey olmadığı kesinleşince onu şikayet et.
Çünkü "perinatolog "uzman doktor" daha iyi bilir" düşüncesi ile bende 700 lira verip muayne oldum ve böyle bir sonuç aldım sonrasında beni kontrole çağırdı doktor da gördüm deyince "uzman" doktora gidip emin olmak istedim.. Hemde üzerimde öyle bir baskı kurduğu için diğer doktor gördü siz görememiştiniz demek istedim.. Ve şey yapıyordu 'beni anladın dimi bak bu üst kemik, bu alt kemik ama el görünmüyor...' Hani salağa anlatır gibi.. İnsan bu duygusal süreçte kimin nasıl yaklaştığını da anlamıyor. Bende şikayet edicem çocuğumun sağlıklı olduğu kesinleşince bana psikolojik olarak baskı yaptığı için..

Allah böylelerinin eline düşürmesin bir de kadın olacak ne kadar hassas bir durum görmüyor mu? Mutlaka şikayetini yap her yere yaz rezil et onu. Şikayet var a da yaz internette adını aratanlar bile görsünler. Ben olsam uğraşırım.

Amin canım allah razı olsun inşallah güzel sonuçlar alırız
Canim mesajini okudumda cok sukur elide kolunda yerindeymis fakat sen neden tekrar elini goremiyorum diye doktora gidiyorsun niye aklini karistiryorsun ben olsam iyi oldugunu duyduktan sorna oraya adimimi atmazdim sikayet falan ederdim yani ne demek goremiyorum edemiyorum diyebiliyo hala kafayi yemis belliki 3 hafta somra geri gel demis ya sana para icin gel diyo bence ticarete dokmus işi o ben bunu anladim

Ben Tüp Bebek serüveninden sonra doğumum güzel kalsın aklımda istiyorum. O zaman ne gösterir bilmiyorum ama Normal tamam kolay olsa yapalım da ne olacak bilmiyoruz ki Sağlıkla gelsinler de herşeye razıyız
Benim bildiğim tüp bebekleri zaten sezaryenle alıyorlar hani zaten zor olmuş bir de doğum anında her hangi bir sıkıntı oluşmasın gibilerinden.

Bende uğraşırım canım rabbim önce bebeğime sağlık versin başka birşey istemiyorum sonra zaten gereken neyse yapıcam

Gebelikte ishal olmak kötü bir durum teskil ediyormu kabizdim hep ishal olmusum afedersiniz

Benim bildiğim tüp bebekleri zaten sezaryenle alıyorlar hani zaten zor olmuş bir de doğum anında her hangi bir sıkıntı oluşmasın gibilerinden.
Sağol canım. Bunu daha araştırmaya vaktim olmadı. Önümüzdeki ay doğum yapacağım doktora gidip konuşacağım. Bu ay tüp Bebek doktorumda son kontrolüm var

Bu yazdığıma istinaden sizce şunlardan birini alsam mı yoksa buna da mı gerek yok?

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-15-12-07-41-023_com.android.chrome.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2022-01-15-12-06-35-273_com.android.chrome.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2022-01-15-12-06-02-293_com.android.chrome.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 26
Onu da düşündüm ama kadın bence biraz takıntılı da.. Kendi doktorum o biraz didikler falan ama alanında iyidir dedi..Ve evet para için böyle yaptığını da düşündüm ama bana şey dedi doktoruna muayneye geldiğinde kapımı tıklat kayıt açmana gerek yok ben hastaların arasında seni alıcam bakıcam.. Ama kesinlikle gitmeyi düşünmüyorum. Valla bir sorun varsa da güven duyduğum yanında iyi hissettiğim birinden duymak istiyorum. Büyüdükçe herşey netleşecek sabredicem. O doktor kişisini de unutmıcam gereken neyse yaparım. Ama bebeğim sağlıkla gelsin önceliğim❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…