2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Di mi :)Sanki kız olsa sözümü dinleyecek peki annecim diyecek .Erkek olsa bana dünyayı zindan edecek gibi geliyor
Ayy dimi işlerde yardım edecek anne sen yoruldun dur diyecek falan böyle şirin şirin bebekleriyle oynayacak ay ne bileyim evde iki tane oğlan çocuğu var oyuncak arabalara basıp düşmekten bıktım artık

Evet böyle daha yoğun toplu bir şeyler gelince bunu daha sonra anladım. Ben o yüksek şanslı günlerde kupkuruydum .belki de 3.5 yıl doğum kontrol hapı kullandığımdan böyle oldu bilmiyorum

Evet böyle daha yoğun toplu bir şeyler gelince bunu daha sonra anladım. Ben o yüksek şanslı günlerde kupkuruydum .belki de 3.5 yıl doğum kontrol hapı kullandığımdan böyle oldu bilmiyorum
Olabilir
Doğum kontrol hapı cok etkılıyormus

Öyle ya da böyle sonunda olmuş
Hayırlısı olsun

Ama hesaplama saçma bıle o sekilde yapılıyor . Bana da garip gelmişti

Ayy dimi işlerde yardım edecek anne sen yoruldun dur diyecek falan böyle şirin şirin bebekleriyle oynayacak ay ne bileyim evde iki tane oğlan çocuğu var oyuncak arabalara basıp düşmekten bıktım artık
Benim zaten Bi ton bebeğim var .Böyle şeyleri çok seviyorum ve bebek biriktiriyorum. Hani hem beraber oynarız hem de büyüyünce anne kız gezmelere gideriz dedikodu yaparız:)

Olabilir
Doğum kontrol hapı cok etkılıyormus

Öyle ya da böyle sonunda olmuş
Hayırlısı olsun

Ama hesaplama saçma bıle o sekilde yapılıyor . Bana da garip gelmişti
Valla ben hapı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım ve hep şunu düşündüm. Ben seni şahsi meselelerim yüzünden erteledim sen de beni mi erteleyeceksin

Valla ben hapı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım ve hep şunu düşündüm. Ben seni şahsi meselelerim yüzünden erteledim sen de beni mi erteleyeceksin
Her şey olması gerektiği zamanda oluyor aslında. . Olmayacaksa da olmuyor
Ama işte insaniz ve endişe ediyoruz

Varmı kızlar kalp atışı duyan aranızda kaçıncı haftada duydunuz. 6+4 e randevu aldım acaba duyar mıyım

Benim zaten Bi ton bebeğim var .Böyle şeyleri çok seviyorum ve bebek biriktiriyorum. Hani hem beraber oynarız hem de büyüyünce anne kız gezmelere gideriz dedikodu yaparız:)
Ayy bebek koleksiyonu demek çok çok güzel
Hoşlandığı çocuklardan falan konuşuruz alışveriş yaparız o bana ben ona destek oluruz ne bileyim anne kız ilişkisi çok başka. Ben hep 2 kız istemiştimdir

Varmı kızlar kalp atışı duyan aranızda kaçıncı haftada duydunuz. 6+4 e randevu aldım acaba duyar mıyım
7. Haftada duyuluyor canım duyarsın büyük ihtimalle benimde Çarşamba günü randevum 6+2 olacak ama bir tanesi 4 gün ileriden gidiyor onunkini kesin duyarız zaten inşallah

Salı günü gidicem canım inşallah aynen burdan beraber davm ederiz
Ay benimde bugün hiç yok normal o zaman demi, insanin kafası bulanıyor hiç bilmeyincede.4+4 benimde bugün.
aynen ilk olunca insan edişeleniyo
Doktorlar genelde bu şekilde hesaplıyormuş ama tamam ozman canım gidersin hastaneye doktordan öğrenirsin tam olaraksaçma geldiyse bizim nasıl hesapladığımızı söyleidm sana keyfin bilir nasıl yapmak istiyosan

Canım genel olarak o şekilde hesaplanıyor ama kese göründükten ve kalp duyulduktan sonra doktor bakıyor zaten bebeğin büyümesnden belli oluyor geç döllenme olup olmadığı doktor ona göre bir tarih belirliyor ve adet tarihin başlangıç olmuyor :) benimde geç döllenme 23 kasımda gideceğim kalp atişi duymaya doktor o zaman belli olur tarihi demişti

Burdaki topik sahibi bilmiyormuş yapmayı sanırımda yoğunmuş fazlada aktif olamıyor. Bir başkasınıda topik sahibi yapamıyormuşuz Dedik hem onu yormayız bilmemesi normal oraya gidelim orda liste oluşmuş olurrr olay okadar sadece

Sırf liste icin 2 topik arasında mekik dokumak bana anlamsız geliyor.
Liste dedigim şey sadece isim yazıyor ve doğum zamanı yazıyor.
Belki annenin yaşı
Çok bir rolü yok yani listenin bizim üzerimizde. bazı şeyler zaten gebelik takvimimizde de yazıyor.

Asıl önemli olan şey bizim bilgi alışverişi yapmamız
aynı haftalarda olduğumuz için birbirimize danışmak vs vs. Yani hepsi bu .
Liste olmuş ya da olmamış bir katkısı yok yani
Ve konu varken tekrar açmak da enteresan .

Ve bu topik sahibi dün yazılanları gördü ama bir şey yazmadı .
Düşünsene canim topik açıyorsun ve başka biri sonradan aynı konuyu açıyor ve senin topıgınde olan kişileri o konuya çağırıyor
Garip geldi bana
Burada belki 12 yıla yakın üyeyım bazı kurallar vardır ve aşıldığında tartışma dahi olabilir. Post sahibine bisi diyemem bana garip geldi sdece ve ben de acik sözüyümdür

Benim icin hicbir şey fark etmez.
Ha burası ha orası cunku post sahibi ben değilim. Sadece aynı topıktem insanları diğer yere çağırmak doğru gelmedi bana
Hepsi bu

Benimki de 5+1di. 6,56 mm göründü benimki de salı günü randevum var 6+0 olacak salı günü. Bakalım kalp sesi olacak mı? Biraz daha mı ileri tarihe alsaydım bilmiyorum ki
Bir ihtimal duyulur belki, Kasım 2021 annelerinde benzer duyulma günleri olmuş ama sanırım 7. Hafta gibi duyulma ihtimali daha yüksekmiş

Farketmez benimdeeee orası burası tabi ikitane olumca biraz zor oluyor ikisinede bakıyorummm.. bende açık sözlüyümdür o konuda
Kuralarıda bilemem öyle kurallar olduğunu sonuçda burası bilgi alışverşi yapılan biyere kurallar koymak herkes istediği yerde dursun yani .. saçma sapan gerginlik yapmaak saçmaaa açık sözlü konuşmak başkaaaa senin bu üslüple konuşman başka yere geliyo konu.. ..

Ve ben aslaaaa tartışmayı veee munakaşa etmeyi saçma sapan konulardan sevmem.
Zatem hamileyim böyle şeyler kafama takamam
Kim nerfe oluyosa olsun . Çokda umrumda değil

Benim üslubumun neresı kötü ? Gayet guzel sekilde yazdım.
Mesajını bile beğendim hatta
Öyle görmek istemişsin cunku topıge çagıran kişilerden biri de sendin o yuzden
Gayet nornal ve adil sekilde yazdığım yazı sana anormal geldi.

İsteyen istediği konuyu acar,ama bir topıkten diğer topıge kişi taşımaya çalışmak tartışmaya neden olabilir bu doğru bisi!
Bu beni ilgilendiren bisi degil evet, ama gördüğüm yanlış bir şeye susmak
Yapım degıldır .

Neyse konuyu burada kapatıyorum

Amaan tartışmayın canım, hepimiz gerginiz hormonlardan dolayı, hamile halimizle üzmeyelim birbirmizi boşverin bir oraya bir oraya yazıyoruz işte olmazsa biz Caglunal a burada liste yapmasına da yardımcı oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…