2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok ben çağırmıyorum. Liste orada yapıldı diye söyledim. Konu sahipleri kim hiçbir fikrim yok böyle konuşuldu diye yazmak istedim sadece.
Anladım. Burası zaten açıldı neden aynı konudan sonra bir tane daha açıldı hic anlamadım. Burdakileri oraya çağırılıyor
Buradaki konu sahibi zaten açtı konuyu ve popüler oldu konu
Ve oradaki konu sahibi hic bu posta girip yazmadı mesela
Sürekli buradakiler diğer konuya çağrılıyor
Garip geldi yani bana

Bende aynı kişi diye düşünmüştüm öyle konuştuk orda liste var diye bir araya toplanalım dedik ama neblmm bende bişey anlamadm

Benimde 2. İlkini hiç anlamamıştım çok rahattım hiç bir faaliyeti kısıtlanmadan bitirdim diyebilirim ama bu baştan beri çok kötü, resmen filmlerde ki gibi öğürerek lavaboya gidince anladım hamile olduğumu

Kesin bunun cinsiyet farkli o zaman :)
Bulantı zaten insanı hayattan soğutuyor
Kussan rahatlarsın en azından

O zaman her hamilelik farkli olabilir

Hiç geç döllenmeyi karıştırma canım intermtten doğum hesaplama yaz son adet tarhibi gir çıkıyo
Son adet tarihine göre hesaplamak bana saçma geldi açıkçası.Ben adetim 5 gün geçtikten sonra test yaptığımda silik görmüştüm. Milletin 5 gün geçtikten sonra keseyi gördüğü bile oluyor .Bu bir standart hesaplama .Benim en az 2 hafta geriden geliyor. Ki şöyle bir şey var hiç kimse adeti biter bitmez hamile kalamaz ki .Hemen yumurtlasa bile döllenme süresi var .Acaba yurtdisinda da mı böyle bunu arastiracagim

Kesin bunun cinsiyet farkli o zaman :)
Bulantı zaten insanı hayattan soğutuyor
Kussan rahatlarsın en azından

O zaman her hamilelik farkli olabilir
Ahh bakalım inanılmaz heyecanlıyım o cinsiyet konusunda, ne istediğimden emin bile değilim sağlıklı olsunlarda

Ama sistem bu sekilde
Adet biter bitmez hamile kalınır
Yumurtlama zamanıysa kalınıyor
Ve en iyi dönemler adet bitiminden 1 hafta içinde olan dönemdir.

Ama sistem bu sekilde
Adet biter bitmez hamile kalınır
Yumurtlama zamanıysa kalınıyor
Ve en iyi dönemler adet bitiminden 1 hafta içinde olan dönemdir.
Benim hiç öyle değildi. Ben 2 ay yumurtlama testi yaptım. Adetim biter bitmez sabah akşam yapmaya başladım. Hani o takvimdeki en iyi dönem denilen tarihler var ya ben de hiç yumurtlama olmadi hatta dedim ki ben kısırım galiba .Neyse yaptım yaptım taa adetime yakın çift çizgi oldu. 2 ay böyle inceledim kendimi .Galiba ben tuhafım

Aynen ilk baş sağlık. 1 kızım var
Enteresan ama aklımdan hiç şu olsun
Bu olsun geçmiyor. Önemsiz yani cinsiyeti
Tabiki önce sağlıklı olsun ama ben deliler gibi kız istiyorum .Erkek çocuğum olursa ne düşünürüm bilmiyorum ama ismini bile düşündüm.

Tabiki önce sağlıklı olsun ama ben deliler gibi kız istiyorum .Erkek çocuğum olursa ne düşünürüm bilmiyorum ama ismini bile düşündüm.
Bende kız çok istiyorummm benim gibi aşırı derecede kız isteyenlerin olduğuna seviniyorum, diğer türlü kötü hissediyorum kendimi

Bende kız çok istiyorummm benim gibi aşırı derecede kız isteyenlerin olduğuna seviniyorum, diğer türlü kötü hissediyorum kendimi
Di mi :)Sanki kız olsa sözümü dinleyecek peki annecim diyecek .Erkek olsa bana dünyayı zindan edecek gibi geliyor

Yumurtlama testinden hic anlamam.
Ben ilk baş sefaff akıntımı takip ettim, sonra yumurtlama takvimi indirip yazan günleri takip ettim. Takvim olmasa bile en önemli yumurtlamayı gösteren şey şeffaf akıntıdır
O yumurtlama dönemidir.

Büyük ihtimalle önceden olan yumurtlamayı anlamamışsınızdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…