2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
kizlar bu doğum tarihinizi nereden hesapliyorsunuz?Son adet olduğunuza göre mi ?Benim geç döllenme olduğundan adetim 5 gün geçtiğinde bile 50 ydi . Ben neye göre hesaplicam

kizlar bu doğum tarihinizi nereden hesapliyorsunuz?Son adet olduğunuza göre mi ?Benim geç döllenme olduğundan adetim 5 gün geçtiğinde bile 50 ydi . Ben neye göre hesaplicam
Canım sen yine son adet tarihine göre hesapla, doktora gidince o keseye göre kaç haftalık olduğunu söyler.

Hiç geç döllenmeyi karıştırma canım intermtten doğum hesaplama yaz son adet tarhibi gir çıkıyo

Selam kızlar ben de hamiş olduğumu öğrendim. Henüz 5 haftalık :) Hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Bu grupta heyecanlarımızı, aklımıza takılan sorularımızı paylaşmak çok güzel olacaktır birbirimize destek olmak. Çünkü eminim ki bizi bizden başka tam olarak anlayan olmayacaktır. Hepinize cici bebeleriniz hayırlı uğurlu olsun canlar sağlıkla büyütelim inşallah.

Hoşgeldinn canımm hayırlısı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım merhaba, sigarayı bırakabildin mi ne yaptın
Hayır azaltamadım bile ama cok buyuk yemin ettim kalbini duyunca agzma surmeyecegım dıye esım sen yapamazsın ama ben vermıycm sana daha dıyo yaprm ya okdr ıradem yokmu yavrumun kalbini duysam eminm aramıycam bıle o zıkkımı suan sıtresten bırakamıyorm kese gorcemmı kalbi gorcemmi diye bi gün 24 saat degıl sankı gecmıyo.. sende durum nedir ??? :/

Merhaba kızlar ben de klomen ve ovitrelle tedavisi ile bu ay hamile kaldım çok şükür ilk defa yaşıyorum çok heyecanlı biraz da korkuluyum inşallah iyi ilerlesin diye dua ediyorum buradaki herkesin gebeliği umarım sorunsuz ilerlesin sağ sağlim kucağımıza alalım miniklerimizi 4+6 gösteriyor şuan uygulamalar son adet tarihim 4 ekim. Çarşamba Hcg 92 ile öğrendim 2 gün sonra cuma günü 305 olmuştu doktor bu hafta çarşambaya gün verdi bir daha baktırmana gerek yok dedi ama ben sanırım dayanamam baktırırım bir kez daha sizce ne yapayım :)

Güzel dualarnz ıcın amiiiin dıyorum ve sizede hayırlı olsun :) benmde adet tarıhm 5 ekim sizle yakınız ben 5+4 e yanı onumzdekı cumaya randevu aldm bende ıkıdebı erkene cekmek ıstıyorum ama sonra vazgecıyorum cnku acele edıp gıdıp ıstedgnı bulamamaktansa biraz dah sabredıp guzel seyler gormek daha iyi olur bence

Canım her sigara içmek istediğinde gelecekteki çocuğunun senin yüzünden yaşayacağı sağlık sorunlarını düşün, ona bakarken duyacağın vicdan azabını düşün. Bu hafif olanlar var ya onlardan denesen en azından bırakana kadar alışmana yardımcı olur.

Merhaba hoşgeldin bende tüp bebeğe başlayacağım ay kendiliğinden kaldım 6 Ekim son adet Çarşamba 58 di cuma 184 cikdi.doktor 10 gün sonra kese için gel dedi.icin rahat etmeyecekse ver tabiki ama çok gerekli de değil

Kaç tane içiyorsun kuzum mesela

En iyisi biraz daha sabretmek de şu süreçte ne kadar zormuş ya :) acaba kese görünecek mi kalp atışı ne zaman duyulur ters bişe yoktur demi yok yok yoktur niye olsun diye diye kendimle konuşuyorum :) ama eminim hepimiz bu endişeleri ister istemez yaşıyoruzdur Allahım hepimizin yüzünü güldürsün her geçen zaman daha güzel haberlere kavuştursun inşallah

Bakalım artık sabredebilirsem :) inşallah bu hafta hepimiz güzel haberler Verelim birbirimize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…