2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cumayı iple cekiyorum benımde erkenden gıdesım var ama Allahtan randevu bulamıyorum :KK70: bıde erkenden gıtsem kalp atısı ıcın bır ıki hfta sonra gel dıycek gelde catlama sonra ben erken gıtme hakkımı kesyı gordukten 4.5 gun snra kalp atısını dınlemek ıcın kullanıcam Allah nasıp ederse :)

Cumayı iple cekiyorum benımde erkenden gıdesım var ama Allahtan randevu bulamıyorum :KK70: bıde erkenden gıtsem kalp atısı ıcın bır ıki hfta sonra gel dıycek gelde catlama sonra ben erken gıtme hakkımı kesyı gordukten 4.5 gun snra kalp atısını dınlemek ıcın kullanıcam Allah nasıp ederse :)
inşallah inşallah 🙏 hepinizin güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum ☺️🧿

Merhaba kızlar bende tüp bebekle 1 Kasım'da öğrendim çarşamba kese için gidicem sorum şu ki bugune kadar kasıklarımda bı batma vardı bugün hiç yok normal bı şuanda 4+ 6 görünüyor adetime Göre değerim yüksek çıktı artışta iki katından fazla bile oldu ama bugün hiç bı batma olmayınca korktum

Merhaba kızlar bende tüp bebekle 1 Kasım'da öğrendim çarşamba kese için gidicem sorum şu ki bugune kadar kasıklarımda bı batma vardı bugün hiç yok normal bı şuanda 4+ 6 görünüyor adetime Göre değerim yüksek çıktı artışta iki katından fazla bile oldu ama bugün hiç bı batma olmayınca korktum
Korkulacak bisi yok yerlesme olduktan sonra batma hissetmeyebilirsiniz. Bnmde ilk hafta batma çok hissettim smdi sadece ara sıra yoklayan kasık ağrısı var

Merhaba canım hayrlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🙏 bencede hergün belirti olmayabilir bnmde hergünüm farklı herkesin öyledir muhtemelen

Aynıyız seninle canım benimde 4+6 şuan benimde 2 gindür batmalarım sancılar bitti 😍

Aynıyız seninle canım benimde 4+6 şuan benimde 2 gindür batmalarım sancılar bitti 😍
Gercekten o kadar rahatladım ki canım korktum kötü bişe mi yaptım die inşallah beraber devam ederiz kesin deil die yazmadım herkesin hayırlı olsun sağlıkla kucağına alsın inşallah sen gittin mi canım kontrole

Merhaba canım hayrlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🙏 bencede hergün belirti olmayabilir bnmde hergünüm farklı herkesin öyledir muhtemelen
Oylemis sanırım korktum daha kontrol yapılmadı kese bide kalbi duysak rahatlicaz sanırım 🥰🥰

Maşallah kuzum çok sevindimm😍❤️ Bana erkek gibi geldi. Hayırla sağlıkla gelsin inşallah🥰
Canım benim ikizlerinkini de atsam tahmin yapar mısın 😍 Eskiden olsa kayınvalideye yaptırırdım tahmini o tutturuyor hep ama boşandım 🤣2 oğlum var ikisininde kız olmasını çok istiyorum, ama beni üzmemek için kız deme sakın 🤣

Merhaba hanımlar, bende dün evde yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim. Yarın doktora gideceğim. 2. Olduğu için biraz daha normal karşılıyorum ama heyecanlıyım elbette. Umarım bol bol iletişimde olur birbirimize faydalı oluruz❤️ inanılmaz bulantı var sizde durumlar nasıl?

Herkes de durum aynı demek ki bende de dün olan batmalar bugün hiç yok mesela :) şu haftayı bir atlatsaydık hayırlısıyla keseler görülsün kalp atışları duyulsun inşallah :)
İnşallah canım orda bı inşaat çalışması vardı ona alıştım bı haftadır bugun olmayınca bende tedirgin oldum ☺️☺️

Merhaba hanımlar, bende dün evde yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim. Yarın doktora gideceğim. 2. Olduğu için biraz daha normal karşılıyorum ama heyecanlıyım elbette. Umarım bol bol iletişimde olur birbirimize faydalı oluruz❤️ inanılmaz bulantı var sizde durumlar nasıl?
Bende de feci durumda, patates dışında birşey yiyemiyorum 🤣 ay dün kahve içtim arkadaşlarla, gittim kustum direkt ayy😝

X