2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çıktı sonunda sonucum 😀🤦🏼‍♀️
1kasım 230du
4kasım 988 oldu 😍
İyimi sizce artış, salı gününe kadar sizce tahmini kaç olur 😀 Merve2401 Merve2401
Hadi gozun aydin canım maşallah çok güzel artmis😍 darısı bana olsun bende Kan vermeye gidiyorum şimdi dualarınıza talibim 🤲

Kızlar benim bugün belim ve kasıklarım ağrıyor gidip kan vermeyi düşünüyorum. Var mı böyle belirti yaşayan ya sanki adet olacakmısım gibi çok korkuyorum
Canım benim 3. hamileliğim inan bana bel kalça kasık bacak ağrısı inanılmaz oluyor ben zaten oyüzden hemen hamile kaldığımı anlıyorum çünkü daha adetime 12-15 gün kala başlıyor ağrılar sancılar ve bazen baya şiddetli oluyor her an adet olacak gibi hissettiriyor.. bence telaş yapma kan vermek istersen yine ver ama bu ağrılar yerleşme ağrısıymış bazı kadınlar böyle hissedebilirmiş..

Kızlar hayırlı cumalar olsun :) biz bugün doktora gittik sabırsız eşim yüzünden 😂 dedim görünmeyebilir bak olsun bi gidelim dedi ve gittik çok küçük bir kese göründü hamdolsun 🥺💙 benim sat 5 ekim son kan tahlilimi 2 kasımda vermiştim ve 568 di beklemiyordum açıkçası bugün görünmesini ama göründü miniğim ☺️ Eşimin sabırsızlığıda geçen yıl 10 haftalıkken düşük yapmam ve sonrasında amh düşük olduğu için doktorların tüp bebeksiz asla hamile kalamazsın demeleri o yüzden çok titriyor bende tam tersi bunda aşırı sakin ve oluruna bırakmış durumdayım sakınan göze çöp misali eşim benden daha hamile 😅

Günaydın hanımlar😊 az önce yaptığım erken gebelik testinde gördüm 2.çizgiyi çok şükür😍 bat 9 kasım. İkinci olacak nasip olursa. Ilki 6 yaşında. Konuyu günlerdir takip ediyorum içim pek ısınmıştı gruba😁 şükür bi parçası olduk gibi😁
Gözün aydın 😍 sağlıkla ilerleriz insaallah

Kızlar hayırlı cumalar olsun :) biz bugün doktora gittik sabırsız eşim yüzünden 😂 dedim görünmeyebilir bak olsun bi gidelim dedi ve gittik çok küçük bir kese göründü hamdolsun 🥺💙 benim sat 5 ekim son kan tahlilimi 2 kasımda vermiştim ve 568 di beklemiyordum açıkçası bugün görünmesini ama göründü miniğim ☺️ Eşimin sabırsızlığıda geçen yıl 10 haftalıkken düşük yapmam ve sonrasında amh düşük olduğu için doktorların tüp bebeksiz asla hamile kalamazsın demeleri o yüzden çok titriyor bende tam tersi bunda aşırı sakin ve oluruna bırakmış durumdayım sakınan göze çöp misali eşim benden daha hamile 😅
Maşallah bundan sonrası hızlıca ilerler artık. .😀

Gözünüz aydın allah sağlıklı sıhhat versin canım🙏
Eşim benden daha hamile kısmı güldürdü😅maşallah allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah🙏

Gözünaydın, sağlıkla tamamlarsın İnşallah. Eşinin üzerine düşmesi normal🥰. Benim sat 6 ekim, ben de bugün de a gidecm

Kızlaaaar ay en sabırsızınız ben çıktım sanırım az önce acıbadem hastanesinin önünden geçiyordum ve dedim ki gir kız içeri :halay:girip baktırdım ve 5+2 deymişimm ve de keseyi gördümmm… haftaya kalp atışı duyulur dedi doktor:halay:
Canım gözün aydın :) vajinal mı muayene oldun acaba? Bu zamanlarda göbekten bakılamıyor sanrm değil mi

Hayırlı cumalar canım çok güldüm eşlerimiz bizden daha heyecanlı valla.. Benim eşimde sürekli hastaymışım gibi iyi misin? diye soruyor :KK70: Sen sordukça kendimde sorun arıyorum dedim. Cidden kocalarımız daha hamile. Benimde diyo midem kötü oldu bu aralar hahaha :KK70::KK70:

Hayırlı cumalar canım çok güldüm eşlerimiz bizden daha heyecanlı valla.. Benim eşimde sürekli hastaymışım gibi iyi misin? diye soruyor :KK70: Sen sordukça kendimde sorun arıyorum dedim. Cidden kocalarımız daha hamile. Benimde diyo midem kötü oldu bu aralar hahaha :KK70::KK70:
Demekki hepsi aynı 😂😂 betaları daha yüksek çıkar ölçtürsek vallahi 😂😂

X