2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ahhjh iyi düşün iyi olsun Birşey varsada eminim doktor yarın hemen müdale eder içini ferah tut

Sırt üstü yatmayı özlemiştim ilerki zamanlarda . Hamile yastığım vardı ve cok rahat ettım. Sağlı sollu yattım. Ama yanlarım ağrıyordu artık

Ayyy inşallah benimde öyle geçerrr
İz için pahalı bir krem veriyor. Düzenli kullanımda baya işe yarıyor. Bence kendini çok yormazsan
Ağrım sizin az olur ve tabii ki ayaklanacaksın ki beden alışsın. O zaman daha çabuk ıyılesıyorsun. Ama ayaklanırken tabii yaranı zorlamayacaksın

Bantlı oldu dimi mesela bandı sen mi çıkardın sonra doktormu ,
Ben tabi annemi kıyaslıyorum hep 17 sene öncesi tabi onunda bantlı oldu dikişi gece biz uyurken kendi çıkarmış bandı, biraz kanadı ama bişi olmadı dedi korktum

Yok yok almamışsındır. Bu arada tahlile aç gitmelisin muhakkak nasıl bulucaksın bilmiyorum ama izmirde kolay ya randevu sanki.

İlk gebeliğimde bebek yağı ve h. Cevizi yağı kullandım ve sıfır çatlak. Ama gözlemleri e göre şu en pahalı ürünü kullansan ya da arko sürüp geçsen bile çatlayan çatlıyor, öatlamayan çatlamıyor. Burada aile öyküsü önemli bence ailemde çok çatlayan varsa aza indirgersin ama çatlamak engelleniyor bence

Hahhhaha bende valla ama bence erken doğururuz yaaaa ben temmuz başı düşünüyorum kesin
Bende geç doğurdum. 1 gün daha kalsaydı literatüre geçecekti kızım 6- 8 şubat beklenirken 19şubatta doğdu dediğiniz gibi zamanında doğan duymadım erken geç hep Bi değişiyor eğer sezeryan değilse

Aç yazmışlar ama ben bu öneriyi denicem çünkü cidden karnım çok sık acıkıyor

Aynen normal doğum bekleye biliyor sanırım biraZda, herhalde sezeryanı erken alırlar

Birde 3.4 gun sonra muaynede beyaz banti cikardi dr onun ustunde sefaff gorunmeen bi bant daha vardi dus flan alirken su gecirmesin diye o zmnla kendi cikiyor yikandikca onun haricinde iki basta birer dikis vardi kendisi eridi yada düştü kayboldu bilmiyorum bende ozeldeki doktormdan cok memnundum ikinciyede ona gitmek istiyordum ama istifa etmis umarim butun doktorlarn teknigi aynidir cnku bu sekilde cok iyi gecmisti sezeryan sonrasi..

Bizim aileler uzaktalar. Doğum olunca gelecekler. Haline şükret yine de tek kalabilirim onlar toparlanıp gelene kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…