2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doktor 1 ocakta alalım dedi, ama kızım 28 aralıkta geldi. 13 ocak ise doğumu gösteren tarih. Normal doğum sancısını çekip sonra sezeryana alındım.
Zorunlu sezeryan yazılması için
Özel hastane ya 😂

Ama nornal doğum sancısı
Adet ağrısının yanında hiçti 4 cm açıklıkta ağrı demek ki çok az oluyor. :)

Doktorum çatala cık merak ediyorum kac cm açılmış dedi. Narkozdan sonra istediğinizi yapabilirsiniz dedim. 4 cm açılmış
Bebeğin kafasını vajinadan çekip çıkardım
Aslanlar gibi doğurur mussun. Niye yapmadın dedi.

Paniğim ben korkarım dedim.
" o zaman ben de bir itirafta bulunayım, ben de korkumdan sezeryan oldum " dedi 😂

Korkarım kiz ben :deli:
Püüü :olamaz:
Kiz 4 cm acilmis uyuşturmada tamam o an hissisz dogurudun ya bebeni ben oyle dogurdum yoksa ven dogurabilirmiydim hic korkak tavugun tekiyimdir bende 🤪

Dmi ya, aç iç dediler demir ilacını o sanırım etkiledi diyorum emin olamadım 🤷🏼‍♀️
Valla ben demirden şüpheliyim bence o yapıyor gibi geldi ama emin olamıyorum. Neyse sağlıkla atlatalım veririz kilolaları ama işte son aylar çok kilo alınca insanın yaşam kalitesi düşüyor ben ilkinde 28 alınca bunda dikkat edicem demiştim ama ilk ay 7yle başladım 🤭🤭💃💃
Demir ilacı şişkinlik yapar artı bide iştah açıklığı .genelde uyumadan önce alınması lazım enazından iştah açıklığını böyle önleyebilirsin ama ödem her türlü olur hangi saaatte alırsan al.Çok Demir ilacı içtim ama damla olanından.Eğer tok karnına yazılmışsa gece uyumadan önce almanızı tavsiye ederim.

Püüü :olamaz:
Kiz 4 cm acilmis uyuşturmada tamam o an hissisz dogurudun ya bebeni ben oyle dogurdum yoksa ven dogurabilirmiydim hic korkak tavugun tekiyimdir bende 🤪
Ama 10 cm de anca kafa çıkıyormuş
O yuzden ben 4 cm i adamdan saymadım .

Kız ben çok korkağım o konularda 😀
Vajinismustum ve cok dar benimki. Kızlık zarım doğumda yırtılanlardan
Nornal yapmadigim içinde duruyor halen 😂

Asırı korkagım :KK53: :KK8: :tokat:

Kizceler Günaydın sabah test yaptım hayali bir çizgi vardı bat 7 aralik o tarihe kadar bekleyip tekrar yenilicem eğer ki hamileysem doğum tarihi ağustos ama ilk doğum sezeryan olduğu için temmuz sonu gibi olur diye düşünüyorum inşallah bu ay aranıza katılırım dua edin bana 😍🌸
İnşallah 🙏 hayırlı olsun aramıza gelirsin 😌

Kızlar benm bulantm çok fazla 6+5 oldm midem hiç rahat deyil sanki çok yiyomusm gibi rahatsz oluyorm ama çok da yemiyirm yiyemiyorm doğru düzgün genelde cok hareketli biriymdir evde bos durmak istemem surekli uğraşırm ama son 2 haftadır çok halsizim 1 oğlum var hiç boyle olmamıştım 😔😔

Kızlar benm bulantm çok fazla 6+5 oldm midem hiç rahat deyil sanki çok yiyomusm gibi rahatsz oluyorm ama çok da yemiyirm yiyemiyorm doğru düzgün genelde cok hareketli biriymdir evde bos durmak istemem surekli uğraşırm ama son 2 haftadır çok halsizim 1 oğlum var hiç boyle olmamıştım 😔😔
Zamanla alışıyorsun canim.
Çok zor gervekten bulantı
Ayyyyy insanı mahvediyor

Zamanla alışıyorsun canim.
Çok zor gervekten bulantı
Ayyyyy insanı mahvediyor
Evet gerçekten öyle hiç yemek yapmak istemiyorm evde sanki dolaplarn ici bile kokuyomus gibi geliyor oğlumda çok rahat geçirmiştim ama bu zor geçecek galiba sizin de bulantı sikayetiniz var

Evet gerçekten öyle hiç yemek yapmak istemiyorm evde sanki dolaplarn ici bile kokuyomus gibi geliyor oğlumda çok rahat geçirmiştim ama bu zor geçecek galiba sizin de bulantı sikayetiniz var
Gece yatmadan önce prılam bulantı ilacı alıyorum 2 tane
Tabii ki çok işe yaramıyor ama fena da sayılmaz. Buna da raziyim.

Mahfoldum ben bulantılardan.

İnşallah 🙏 herkes kilo almadan doğurur bende dahil😌Bulantım çok değil ara sıra oluyor.Çok dikkat edeceğim.Kızımda çok kilo aldım bunda almam umarım 🙏
Umarım ben de öyle
O kadar kilo almak kesinlikle istemiyorum

Koltuk altım dümdüzdü yahu kilodan :KK8:
Önce bisi olsu sandım. Kilodanmış 😂

Kızlar benim gene kanamam var :KK43: tam azalıyor diyorum kahve lekeye dönüyor diyorum biraz önce gene oldu ve bu defa yoğun kırmızı ve pıhtılı :KK43: korkuyorum ama elden bişe gelmiyor.. doktora haber verdim o da aradı yarın sabah çağırdı umarım miniğim iyidir ilk gebeliğim ilk tecrübelerim ve 1 yılın sonunda uğraşarak oldu zor bulduk kolay kaybedicem diye çok korkuyorum ama herşey Allah’tan ne dersek boş sadece dualarınızı istiyorum :KK43:

Ama 10 cm de anca kafa çıkıyormuş
O yuzden ben 4 cm i adamdan saymadım .

Kız ben çok korkağım o konularda 😀
Vajinismustum ve cok dar benimki. Kızlık zarım doğumda yırtılanlardan
Nornal yapmadigim içinde duruyor halen 😂

Asırı korkagım :KK53: :KK8: :tokat:
Bende evlendim ilk 1 ay vajinusmus gezdim baktim koca elden gidiyeahhh adam kara kara düşünüyo dedim yaaa bismillahh ve hemen toparladim durumu kesinlikle pskolojik oldugnu anladim kendime kizdim salak gibi ilk geceni yasyaamdin mundar ettin diye:halay::halay::halay:

Gece yatmadan önce prılam bulantı ilacı alıyorum 2 tane
Tabii ki çok işe yaramıyor ama fena da sayılmaz. Buna da raziyim.

Mahfoldum ben bulantılardan.
Geçmiş olsn yinede az da olsa sakinleştirmistir midenizi
1 hafta sonra kalp atışını duymaya gidecegim inşallah güzel haneler alirm doktoruma bu durumu söyleyeceğim ya o zaman dayanılmaz hale geliyor gün geçtikçe

Kızlar benim gene kanamam var :KK43: tam azalıyor diyorum kahve lekeye dönüyor diyorum biraz önce gene oldu ve bu defa yoğun kırmızı ve pıhtılı :KK43: korkuyorum ama elden bişe gelmiyor.. doktora haber verdim o da aradı yarın sabah çağırdı umarım miniğim iyidir ilk gebeliğim ilk tecrübelerim ve 1 yılın sonunda uğraşarak oldu zor bulduk kolay kaybedicem diye çok korkuyorum ama herşey Allah’tan ne dersek boş sadece dualarınızı istiyorum :KK43:
Korkma bir şey olmaz allahın izniyle.
Doktor yat falan dedi mi?

X