2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim 3 ü de beklemezken olduğu için hiçbişey yapmadım bunu zaten istemiyordum bile diğerlerinde de sadece çin takvimini duymuştum onda da biri tuttu biri tutmadı bunda da bi kız bi erkek çıkıyo çünkü sat a göreyse erkek hamile kaldığım aya göreyse kız diyor 2. Kızımda full erkekti ama tırt çıktı😂 Başka bir takvim vardı nette onda 3ü de kız çıktı diğerleri tuttu yani bunu bilmiyorum.
4 ayrı kişi bana hesaplama yaptı biri arkadaş biri arkadaşın arkadaşı falan hepsi değişik kişiler hepsi de erkek dediler hemde çok emin şekilde🤷🏻‍♀️ İnsan ister istemez hevesleniyor ama Allah zaten biliyor içimi kim olsa 3.yü farklı ister ne verdiyse hayırlısı odur hepsi evlat.
Insallah allahim gonlune göre versin bacim iki meyvedende tattirsin herkese bi oğluş haberi verirsinn bize insallah sagliktan gelsin😍

Kizceler Günaydın sabah test yaptım hayali bir çizgi vardı bat 7 aralik o tarihe kadar bekleyip tekrar yenilicem eğer ki hamileysem doğum tarihi ağustos ama ilk doğum sezeryan olduğu için temmuz sonu gibi olur diye düşünüyorum inşallah bu ay aranıza katılırım dua edin bana 😍🌸

Kizceler Günaydın sabah test yaptım hayali bir çizgi vardı bat 7 aralik o tarihe kadar bekleyip tekrar yenilicem eğer ki hamileysem doğum tarihi ağustos ama ilk doğum sezeryan olduğu için temmuz sonu gibi olur diye düşünüyorum inşallah bu ay aranıza katılırım dua edin bana 😍🌸
Testi atsana gözün aydin🥰 vardır insaallah

Hadi hayırlısı canım hemen kan baktir ve buraya gel guzel haberi ver😍

Kızlar çok şükür her şey yolunda.7. Haftaya girmişim.Temmuzun 21 ine doğum 🤰 gözüküyor.Vitamin verdi 2 kutu onu içeceğim.2 hafta sonra tekrar Randövüm var.Bebeğin kalbini dinletmedi küçük olduğu için zararlı tavsiye etmiyorum dedi.ama kalp atışını gösterdi attığı gözle görülüyordu.Dişlerim için sordum yaptırabilirsin sakıncası yok ama dişdoktoruna hamile 🤰 olduğunu mutlaka belirt dedi.Dua eden herkesten Allah razı olsun Mutlu haberler de sizler alırsınız 🙏 inşallah .

X