2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
B6DFED3E-2C30-4906-9178-640A37DD2A85.jpeg

E nabızda sonuçlarım çıkmış ama liste halinde almak istiyorum doktora göndermek için sağlık bakanlığının sitesine girdim rapor al diyorum çıkmıyo, burdan almayı bilen yada e nabızdan liste halinde çıktısını almayı bilen varsa bana bi anlatı versin araştırdım bulamadım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Yok canim cok sukur kanama yok ama kasikta belirgin agri olmaya basladi bende korktum gittim iyki gitmisim darbe durumundada uyusmazlik ignesi vurulmak zorunluymus ciddimi sanadami 7+4 dedi yanls anlama bu icimi rahatlatti biraz cnku geride veya ilerde olmasi aslnda normal bisi benim oglumda bi giderdm bi hafta geride bi giderdim iki hafta onde bu gayet normal cihazdan cihaza degisiyor ama ben ilerde giderken birden geride cikinca dedimki kesin darbeden dolayi bi sknti oldu cnku oglum cok kotu vurdu 3.5 yasinda daha ben cok kotu oldm ama o bendende kotu oldu agladi beni o halde gorunce travma olmasin diye toparladim kendml hemen o an gecistrdm ama sonra kasik agrilari olnca cok korktum neyse ya kesin cihazdan ve doktor ilgi alakasizligindan diye dusunuyorum 10 aralkta ozele gidince anlayacgm zaten..
Ben de bizzat yakın zamanda yaşadığım için söyleyebilirim ki doktordan doktora cihazdan cihaza çok değişiyor geçen salı kendi doktorum 6.5mm ölçmüştü bebeği cuma acil bir kanama için gittiğim doktor 5mm ölçtü bu pazartesi kendi doktorum detaylı bakıp yeniden ölçtü ve 10.5mm çıktı. Diğeri çok hızlı ölçmüş ve ben gördüm çizgi bile tam yerinde değildi yani detaylı bakmadığındandır o hep kalp atışı da var bir sorun yoktur canım için rahat olsun

Eki Görüntüle 2962202
E nabızda sonuçlarım çıkmış ama liste halinde almak istiyorum doktora göndermek için sağlık bakanlığının sitesine girdim rapor al diyorum çıkmıyo, burdan almayı bilen yada e nabızdan liste halinde çıktısını almayı bilen varsa bana bi anlatı versin araştırdım bulamadım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Canim eger kan verdigin barkod kagidi elindeyse onunla kan verdigin hastanenin labv sonucu kismina giriyosn sayfa sayfa pdf olarak iniyor direk onun haricinde enabizda sonuclari saglik ocagi bile tam sayfa olark goremiyor sanirim devlet hastanesi sistemi gorebiliyor birtek birde kan verdigin hastaneden gidip ciktisini alablrsn baska doktora sonuc gostericem diye

Canim eger kan verdigin barkod kagidi elindeyse onunla kan verdigin hastanenin labv sonucu kismina giriyosn sayfa sayfa pdf olarak iniyor direk onun haricinde enabizda sonuclari saglik ocagi bile tam sayfa olark goremiyor sanirim devlet hastanesi sistemi gorebiliyor birtek birde kan verdigin hastaneden gidip ciktisini alablrsn baska doktora sonuc gostericem diye
Bana vercez demediler direk doktorun sayfasına düşer dediler .aldım barkoduda İşte bu ekran görüntüsü aldığım hastanenin tahlil sonuçları sayfası rapor ala tıklıyom açıkmıyo ama e nabızda çıktı gösteriyo . Artık olmadı teker teker çekip yollıcam zaten hepsinin yanın değer normal yazıyo çok şükür bişi yok sanırım kanda🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Ben de bizzat yakın zamanda yaşadığım için söyleyebilirim ki doktordan doktora cihazdan cihaza çok değişiyor geçen salı kendi doktorum 6.5mm ölçmüştü bebeği cuma acil bir kanama için gittiğim doktor 5mm ölçtü bu pazartesi kendi doktorum detaylı bakıp yeniden ölçtü ve 10.5mm çıktı. Diğeri çok hızlı ölçmüş ve ben gördüm çizgi bile tam yerinde değildi yani detaylı bakmadığındandır o hep kalp atışı da var bir sorun yoktur canım için rahat olsun
Cok saol canm benim aynen bugune kadr gittigim doktorlar hep iyi bir açı yakalamaya çalıştı uzun süre ölçü alabilmek icin bu hemen cihazi koymasi ile olcmesi bir oldu ne diyim Allah işini hakkiyla yapanlarla karsilastirsin bizi onlara göre cok basit ama bi anneye anne adayina bu takinti sitres olabliyor cnkü bilmiyoruz korkuyor lnsan ..

Bana vercez demediler direk doktorun sayfasına düşer dediler .aldım barkoduda İşte bu ekran görüntüsü aldığım hastanenin tahlil sonuçları sayfası rapor ala tıklıyom açıkmıyo ama e nabızda çıktı gösteriyo . Artık olmadı teker teker çekip yollıcam zaten hepsinin yanın değer normal yazıyo çok şükür bişi yok sanırım kanda🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Yaa canin hastaneden hastaneye degisyor demkki burdada genelde cikti vermiyorlar doktorn ekranina duser diyorlar ama sonucu baska doktora gistericem deyince veriyorlar yani dedigin gbi deger ve referans gozukuyorsa oylede yollayablrsn dr anlar zaten sonuclarinin temiz olmasina sevindim 🤗

Yaa canin hastaneden hastaneye degisyor demkki burdada genelde cikti vermiyorlar doktorn ekranina duser diyorlar ama sonucu baska doktora gistericem deyince veriyorlar yani dedigin gbi deger ve referans gozukuyorsa oylede yollayablrsn dr anlar zaten sonuclarinin temiz olmasina sevindim 🤗
Olmadı yakın giderim yada teker teker yollarım bakar en azından çıktı 😍

Cok saol canm benim aynen bugune kadr gittigim doktorlar hep iyi bir açı yakalamaya çalıştı uzun süre ölçü alabilmek icin bu hemen cihazi koymasi ile olcmesi bir oldu ne diyim Allah işini hakkiyla yapanlarla karsilastirsin bizi onlara göre cok basit ama bi anneye anne adayina bu takinti sitres olabliyor cnkü bilmiyoruz korkuyor lnsan ..
Hiç düşünmeden sinir bozucu konuşabiliyorlar ilk doktor bebek yok burda dedi ben gördük kalp atışı duyduk deyince detaylı baktı ve AA buradaymış diyor düşün. o yüzden kendi takibimizdeki doktora güvenip Allah’a sığınmaktan başka bir çaremiz yok üstümüze düşeni yapıyoruz gerisi nasip miniklerimiz orda sıkı sıkı tutunacak inşallah bize 9ay boyunca hepimizin yüzünü güldürsünler :) 🙏

Hiç düşünmeden sinir bozucu konuşabiliyorlar ilk doktor bebek yok burda dedi ben gördük kalp atışı duyduk deyince detaylı baktı ve AA buradaymış diyor düşün. o yüzden kendi takibimizdeki doktora güvenip Allah’a sığınmaktan başka bir çaremiz yok üstümüze düşeni yapıyoruz gerisi nasip miniklerimiz orda sıkı sıkı tutunacak inşallah bize 9ay boyunca hepimizin yüzünü güldürsünler :) 🙏
Amiiin inşAllah 🤲🏼 Çok doğru nasipse neolrsa olsun bırakmaz bizi nasip değilse ne yapsak boş rabbim hayırlısını nasip etsin cümlemize 🥰

Kızlar bugun muayene ye gittim kese kalp atımını duydum ama 6+3 dedi geç döllenme olabilir 3 hafta sonra bakalım haftasıyla uyumlu olmazsa sat 16 ekime çekeriz dedi yani canım sıkıldı buna böyle olan var mı normalde sat 4 Ekim 😪😣
Merhaba. Bana da kalp atimi icin gittigimde 6+3 gunluk gec dollenme dedi. Sat 28 eylul ama 10 ekim yapicaz muhtemelen dedi. Cumartesi kontrole gidicem doktora gore 7+6 gunlukken . Normal sat a gore 9+4 olcakti. Gec dollenme normal uzulecek bir sey yok sadece zaman gecmiyor bana biraz :işsiz:

Yok değil sorunları farklı. Öyle erkek diye şüphe edilecek bir durumu yok. Sadece hamile olmadığı halde buraya girmesini sordum. Ben hamile değilsem hamile gurubuna sürekli girmem açıkçası. Ama ben girmen sen o bu girer tercih meselesi. Ama doğru olan girmemesi
Anlamiyorsunuz galiba .
KAZEN site sahibi yönetici vs. Ve ERKEK
Ne demek yok Erkek değil, neye dayanarak değil diyosunuz 😂

E nabızın internet sitesinden pdf olarak indirebilirsin canım. Uygulamadan bakıyorsan inmiyor pdf olarak

Eki Görüntüle 2962202
Ben de bilmiyorum, kontrole gittiğimde telefonu dr un eline tutuşturup işte sonuçlarım demiştim bu yüzden🙈

Bu bebeğini planlı yapanlar istediğiniz cinsiyet için herhangi bir şey yaptınız mı? Benimki süpriz olduğundan tuttuğu günü dahi bilmiyorum ama sonradan baktım da instagramda cinsiyet planlamaları çeşitli takvimler kan yenileme hesapları vs o kadar çok şey var ki denediğiniz şeyler var mı merak ettim. Bizimki tamamen kader kısmet hesabı oldu gerçi herşey Allahın takdiri ama planlı olsa kesin bişeyler yapardım😅
Benim planlı 3. ve 2 erkekten sonra gönlümde kız var ama birsey yapmadım. Önceleri yaparım diyordum ama kısmet diye bakıyorum. Umarım sağlıkla ilerler. Kendi doktorum da etkisi var olabilir ama ispatlanmış hiçbir şey yok dedi.

X