2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amaniiin sadece 3 gün girmedim yaa 3 gün😱 nasıl 100 sayfa yazismis olabilirsiniz canlarım😮 üşenmedim 30 sayfayi hızlı hızlı taradım fake hesap muhabbetlerini okudum sonra bunaldım bıraktım. Inşallah herkes iyidir, başka da olumsuz olay olmamıştır.

Pazartesi verdiğim kan testinde toxoplasma igg yüksek ve igm de sınırın bir tık üzerinde çıktı. Vücudumda aktif toxoplasma paraziti olma ihtimali olduğundan tekrar kan verdim bu gün. Avidite testi yapılacakmış. Bakalim hayır olsun. Baştan korktum sonra normale döndüm.

Onun dışında bu gün kalp atışını duydum çok şükür, gümbür gümbür 😊 kendi de hızlı büyümüş, rahmin kenarından ortaya dogru gelmiş güzelce yer edinmiş.
Keyfim yerinde yani kızlar 😍 bi de bulantılar olmasa iyidi ama yapicik bişiy yık😄
Yaaa çok sevindim 😍😍😍

Buralar baya bi inişli çıkışlıydı ama toparladık bazı kişiler banlandı fln 3 gün baya gergindi😀😀😀 şimdi sakin buralar 😂😂
Şey gibi oldu bu mahallede deli gibi kavga çıkar ama ogun sen evde yokmuşcasına izleyemedin😀😀😀

Yaaa çok sevindim 😍😍😍

Buralar baya bi inişli çıkışlıydı ama toparladık bazı kişiler banlandı fln 3 gün baya gergindi😀😀😀 şimdi sakin buralar 😂😂
Şey gibi oldu bu mahallede deli gibi kavga çıkar ama ogun sen evde yokmuşcasına izleyemedin😀😀😀
Ay ne güldüm 😄 valla dediğin gibi oldu ama iyi olmuş burda olmadığım. Ben tartışmayı stresi hiç sevmem, göğsüme öküz oturmuş gibi olur hemen. Her şey bitince geldim ne iyi😊 banlanan arkadaşlara üzüldüm ama olmuş artık.
Bebisler ve anneler iyi olsun da gerisi hallolur🙏

Bende düşünüyorum böle gitmez canım daha yolun başındayım ilk kontrolde 68 iken şuan 74 üm davul gibi olcam acaba vitamin kullanıyorum imom adı iştahmı açıyor bilemedim daha önce bu kadar iştahlı değildim keşke bulantım olsa
Ya bende öyle düşünüyorum acaba bu vitaminler kilo aldırıyor olabilir mi?

Ay ne güldüm 😄 valla dediğin gibi oldu ama iyi olmuş burda olmadığım. Ben tartışmayı stresi hiç sevmem, göğsüme öküz oturmuş gibi olur hemen. Her şey bitince geldim ne iyi😊 banlanan arkadaşlara üzüldüm ama olmuş artık.
Bebisler ve anneler iyi olsun da gerisi hallolur🙏
Aynen sukunet içinde geçinelim bebişleri konuşalım misss😍😍😍😀

Kızlar bugun muayene ye gittim kese kalp atımını duydum ama 6+3 dedi geç döllenme olabilir 3 hafta sonra bakalım haftasıyla uyumlu olmazsa sat 16 ekime çekeriz dedi yani canım sıkıldı buna böyle olan var mı normalde sat 4 Ekim 😪😣

Bu bebeğini planlı yapanlar istediğiniz cinsiyet için herhangi bir şey yaptınız mı? Benimki süpriz olduğundan tuttuğu günü dahi bilmiyorum ama sonradan baktım da instagramda cinsiyet planlamaları çeşitli takvimler kan yenileme hesapları vs o kadar çok şey var ki denediğiniz şeyler var mı merak ettim. Bizimki tamamen kader kısmet hesabı oldu gerçi herşey Allahın takdiri ama planlı olsa kesin bişeyler yapardım😅

Bu bebeğini planlı yapanlar istediğiniz cinsiyet için herhangi bir şey yaptınız mı? Benimki süpriz olduğundan tuttuğu günü dahi bilmiyorum ama sonradan baktım da instagramda cinsiyet planlamaları çeşitli takvimler kan yenileme hesapları vs o kadar çok şey var ki denediğiniz şeyler var mı merak ettim. Bizimki tamamen kader kısmet hesabı oldu gerçi herşey Allahın takdiri ama planlı olsa kesin bişeyler yapardım😅
Son adet tarihine göre hesaplandığı. İçin bizde ogunu sayıyoruz bende tam hangi gün olduğunu bilmiyorum, ama ben bakmıştım çin takvimine göre birsz planladım gibi oldu 😀😀 genelde çevremde tutmuştu bakalım bende tutucakmı😀😀 ben sanmıyorum amaa 🤷🏼‍♀️

Kızlar bugun muayene ye gittim kese kalp atımını duydum ama 6+3 dedi geç döllenme olabilir 3 hafta sonra bakalım haftasıyla uyumlu olmazsa sat 16 ekime çekeriz dedi yani canım sıkıldı buna böyle olan var mı normalde sat 4 Ekim 😪😣
Valla varmı bilmiyorum ama bebek sağlıklıysa sorun yoksa kalpi pıt pıt atıyosa, onu sorun etme boşver çeksin 16 ekime😍😍😍

Son adet tarihine göre hesaplandığı. İçin bizde ogunu sayıyoruz bende tam hangi gün olduğunu bilmiyorum, ama ben bakmıştım çin takvimine göre birsz planladım gibi oldu 😀😀 genelde çevremde tutmuştu bakalım bende tutucakmı😀😀 ben sanmıyorum amaa 🤷🏼‍♀️
Bu 3. Bebek 3.ü de plansız programsız insan hç mi bakmaz ama hep beklenmedik zamanlarda olduğundan. Çin takvimi benim 2.de tutmamıştı.

Ahh herşey hakkın hemde 😍 çok da eğlenceli olur bence. Bende cinsiyet için bi şeyler yapmak istiyorum banada sürpriz olacak şekilde sadece kızım acaba etkilenir mi diye düşünüyorum, henüz daha 4 bile değil ama farkeder ve içten içe üzülürsen kahrolurum. O yüzden emin olamadım🤷🏼‍♀️
Yoo onunla yaparsınız ne güzel. O patlatır balonu ♥️ İlerisi için çok güzel bi anı.

Canını sıkcak hiçbirşey yok geç döllenme olabilir bu kötü birşey değil. Benim ilk hamileliğimdede geç döllenme olmuştu canını sıkcak bi durum değil 💓

Kocaya yarın işe götürsün diye mercimek çorbası yaptım bu saatte ne güzel koktu ya. Kimyon atmayı da unuttum simdi 1 kase içsem gece uyutmaz da beni. Napim kokuyu içime çeke çeke uyuyim bari ☺️☺️☺️

Canım üzme sakın kendini bnmde sat 4 Ekim ultrasona göre 5 gun felan gerideyiz. Doktor bunun sorun olmayacağını söyledi 2-5 gün geç döllenme olmuş dedi. İleriki zamanlar da haftasını yakalayabilir olumsuz düşünme

X