2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne güzel şanslısın bende erkek kardeşlere sahibim eltim var yok bende açık sozluyum kuzum ama basta ben hani derler ya kendi annemden ayırmadim ama yok şuanda haketmior öyle ara sıra mesafeli görüşme bizdeki ilişki ama bizim şansımıza kimseyi sevmio demekki iyi örneklerde varmış ben adım atım ama denedik kv ile iliskimiz tutmadı😂😂
Herşey karşılıklı ya bence. Ama tabiki insanın kendi annesi gibi olması mümkün değil. Bir de bir kere aorun oldumu bir daha asla toparlanmıyor ne yazıkki. 5 yıllık evliyim şükür bir problem olmadı daha. Kariışıklı saygı olmak zorunda sevgi olmasa da

Benim kendi annem de kaynanam da 3.ye bi bozuldular ne gerek vardı gibilerinden ama yiyecek ekmeği varmış dediler nihayetinde olan oldu Allahtan gelene git diyemem:KK51:
Az önce kızı olan bir arkadaşın bir de oğlu olacağını öğrendim resmen kıskandım ne olacak benim bu halim:KK30:
Erkek istiyorsun o zaman :)

Benımkıyle geçen gün biraz acik sözlüleştik.
Bana diyor ki" seni çözemiyorum cok ketumsun. Anlayamıyorum uzaksın bana "
Dedim ki " ne bekliyorsun ki kucağında oturmamı mi:)
Ben buyum ve böyleyim. Herkes olması gerektiği yerde .
Beni yanlış değerlendiriyorsun bu senin sorunun bisi diyemem.

( samimi olmak istiyor. Bir ara samimiyeti denedim hemen yüz buldu onu ilgilendirmeyen şeylere bile karışmaya baslayınca mesafe koydum tekrar. Ondan bahsediyor)

Ama benim kv ile hiç-bir problemim yok ve olmadı . Yalan yok iyi biridir
Ama ne olursa olsun eşinin annesi, en ufak bir şeyde herkes gibi oğlunu tutar
Ya da bisi olduğunda oğlu bundan etkilenir
Bu da beni etkiler

Bu yüzden mesafe cok önemli!
O kadar beni anlattin ki aynı şekilde mesafe kalkınca hemen bı karışma isteği herşeye ben eşime anlatmiorum onuda benide tanio kendim cozuorum o anda davranışından skildim mi soğuk davraniorum anlio kendini geri cekio canım istedimmi giderim aramam ama mesafeli bı ilişkimiz var mic mic olmadık ilk sene acaba oda annem olabilirmi dedim baktım yok iğneli laf banada bise yapmadi tavırları bana uymadı ozaman dedim yok mesafe li olursam uzun ilişkimiz olur yoksa ömrümüz kisa 😂😂

O kadar beni anlattin ki aynı şekilde mesafe kalkınca hemen bı karışma isteği herşeye ben eşime anlatmiorum onuda benide tanio kendim cozuorum o anda davranışından skildim mi soğuk davraniorum anlio kendini geri cekio canım istedimmi giderim aramam ama mesafeli bı ilişkimiz var mic mic olmadık ilk sene acaba oda annem olabilirmi dedim baktım yok iğneli laf banada bise yapmadi tavırları bana uymadı ozaman dedim yok mesafe li olursam uzun ilişkimiz olur yoksa ömrümüz kisa 😂😂
Kimse kimsenin annesi gibi olamaz.
Çünkü aranızda bir sorun olsa eşinle
İlk suçlanacak kişi sen olursun

İşte anne farkı da burda baslar.😀 mesafe candır
Kandır
Tecrübe konuşuyor

Son düzenleme:
Herşey karşılıklı ya bence. Ama tabiki insanın kendi annesi gibi olması mümkün değil. Bir de bir kere aorun oldumu bir daha asla toparlanmıyor ne yazıkki. 5 yıllık evliyim şükür bir problem olmadı daha. Kariışıklı saygı olmak zorunda sevgi olmasa da
Öyle canim benimde bı 8 yılım var saygı hep oldu ama tavırlar davranışlar yanlış ti çok denedim yani ilk iki yıl şans verdim sonra kapım kapalı arada açarım aramam gitmem gerektiğinde.sukur canım böle devam etsin sizin ilişkiniz☺️☺️

Ben varım benn🤭 biz çok iyi anlaşırız hakkında da kötü bişey diyemem hiç. Maddi manevi çok destek olur hiç birşeye karışmaz. Ne olur ikinciyi yap onun bezleri ve ilkinin kreş masrafı benden dedi 😂 kızıma ne istesem alırlar. Ben birşey beğeniyim hemen gidip alır. Ama kızı yok iki oğlu var belki ondandır. Eltim de yok henüz🥳 ama ilişkimiz çok açıktır yani kızarsam bozulursam direkt söylerim o hiç alınmaz zaten haklısın kızım düşünemiyorum ben bazen patavatsızlık yapıyorum der ki gerçekten iyi niyetlidit ama bazen söylenmeyecek şeyleri söyler. Demem o ki oğlunu seven gelinini de sever ya. Ben anlamıyorum öyle ayırmaya çalışanları fln. Biz boşanıyorız desek kalp krizi geçirir heralde kadıncağız.
Benim kv de böyla aynı sanki benimkini anlatıyorsun. 😂 İlk çocukta öyle çok sevindi ki bagris cagris gidip ne bulduysa almış ama her şeyi🙈 Bebek magzasina girmiş kapı süsü den tütün bayyaniye kundak çorap çamaşır aklınıza ne gelirse.... Anneme gelince telefonda söylemiştik her ikisine de annem çok tepkisiz karşılamıştı🙈 eşim hala söyler annem sevinmesi herhalde diye. Ama bence annem şok olmuştu😂 Çünkü bir gün evlenip çocuk yapacağımı hiç dusunmuyordu. Çocuk dogunca ağlayarak söyledi zaten 🙈😂Birgün çocuğun olacağını beklemiyordum hiç diye. Bu kadar zaman sonra nasıl tepki verecekler bilmiyorum.😂

Öyle canim benimde bı 8 yılım var saygı hep oldu ama tavırlar davranışlar yanlış ti çok denedim yani ilk iki yıl şans verdim sonra kapım kapalı arada açarım aramam gitmem gerektiğinde.sukur canım böle devam etsin sizin ilişkiniz☺️☺️
Zor işler ya gerçekten ama kim ne kadar geliyorsa o kadar gideceksin. Denemişsin olmuş bitmiş. Yapacak birşey yok 😏

Ayyyyy bizde durum aynı valla en azından sevinmişler biraz, biz kv söyledik hamile olduğumu duyunca ‘iyi çok çalıştınız dedi’ bana laf sokuyo aklımsıra. Evlendik 5.ayda hamile kaldım çalışmadım fazla diye🙄🙄çalışsam sanki onun grtağına fazla yemek giricek, çok seviyo herkes çalışsın kimse evde oturmasın. Ben yine hamileliğim ağırlaşana kadar çalışmayı düşünüyorumda çok saçma geldi. Bi müddet kimse hayırlı olsuna aramadı fln. Sonra yanlış anlamışız biz diyim geçiştirip durumu tatlıya bağlamaya çalıştılarda. Geçti 😀😀
Neyi yanlış anlamışlar cok merak ettim 😂 😂 😂 ne tuhaf bu kaynana tarafları yaw😂

Benim kv de böyla aynı sanki benimkini anlatıyorsun. 😂 İlk çocukta öyle çok sevindi ki bagris cagris gidip ne bulduysa almış ama her şeyi🙈 Bebek magzasina girmiş kapı süsü den tütün bayyaniye kundak çorap çamaşır aklınıza ne gelirse.... Anneme gelince telefonda söylemiştik her ikisine de annem çok tepkisiz karşılamıştı🙈 eşim hala söyler annem sevinmesi herhalde diye. Ama bence annem şok olmuştu😂 Çünkü bir gün evlenip çocuk yapacağımı hiç dusunmuyordu. Çocuk dogunca ağlayarak söyledi zaten 🙈😂Birgün çocuğun olacağını beklemiyordum hiç diye. Bu kadar zaman sonra nasıl tepki verecekler bilmiyorum.😂
Arada çıkıyo öyle kv ler 🤭 ama benim annem de tepkisiz değil ama şok olmuştu. Bence asıl sebep kabullenemiyolar hani evleniyo fln ama çocuk deyince şok oluyolar. Kızım doğunca söyledi böyle olacağını hiç düşünmezdim konduramktordum ama sevgisi bambaşkaymış diye. Şimdi ikinciye çok seviniyor. Zaten sağolsun hep annem baktı kızıma da

Arada çıkıyo öyle kv ler 🤭 ama benim annem de tepkisiz değil ama şok olmuştu. Bence asıl sebep kabullenemiyolar hani evleniyo fln ama çocuk deyince şok oluyolar. Kızım doğunca söyledi böyle olacağını hiç düşünmezdim konduramktordum ama sevgisi bambaşkaymış diye. Şimdi ikinciye çok seviniyor. Zaten sağolsun hep annem baktı kızıma da
İşte benimkiler de öyle. Yoksa sen ben misin😂😚

yarın kızımın doğum günü, hazırlık yapacam derken yoruldum, yazmaya da mecalim yoktı. Benim gibi erkek isteyenler gelmiş gruba😇, ne güzel. Erkek anneleri çoğunluktaydı, azıcık sesimiz çıksın😅🥰. Kv ler çekiltirilmiş, benimki hiç karışmaz, laf etmez, nasıl isterseniz der durur. Dün eşim aradı haber verdi, bugün beni aradı tebrik etti, kendini yorma filan. Ama ben genel olara mesafeliyim, o yüzden no problem👍

X