2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim şöyle soyliyim üç sayfa test istedi doktorum sağlık ocağına yaptırdım beş tane özele yaptırdım biri idrar 130 lira idi

Ya aslında bana da 130-150 dese uğraşmam devletle falan.

Ben toxoplasma, kızamıkçık ve bir de cmv ıgm diye bir enfeksiyon testini yaptıracağım..

Ya aslında bana da 130-150 dese uğraşmam devletle falan.

Ben toxoplasma, kızamıkçık ve bir de cmv ıgm diye bir enfeksiyon testini yaptıracağım..
Toxoplazma sağlık ocağı yaptı cmv felan özelde bide bı kaç tane bı de idrar di bı fiyat al ister sen kalan için fiyat belki gitcegin yerdede boyledir

Düştük yine anne bebek ürünlerine. Birine baktık mı Hlhabire reklamlar geliyor önüme :KK70:

Bir plastik biberon 100₺ olur mu ya namıssızlar 🤬
Daha bunun bezi, kutu kutu ıslak mendili, deterjanı, temizleme pamuğu, alt açma örtüsü var 🤷

Kıyafeti hiç demiyorum bile..
Ben ocagi bekliyorum bide şubat indirimi e bebegin. Yavaş yavaş alacağım. Şunu yazarken bile alttan bana bebek arabasi öneriyor 😀

Boşver o tarz konuşanlar Allahın varlığından habersiz olanlardır. Cahil toplum cinsiyeti bizler belirleyemiyoruz tamamen kader kısmet canım hakkımızda hayırlısı olsun Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin gönlümüzde olanı versin 🙏🥰
Benimde 3 kız var inşallah erkek olur bu sefer ama milletide çok takma sonuçta bebek bizim bebeğimiz🥰

Çok bilengiller🥸 asıl esımın ailesinden kimse bilmiyor direk cinsiyetle öğrenecekler onları merak ediyorum😝

Biz maşallah ilk öğrendiğimizde bı canlı yayın yapmadığımıZ kalmıştı. Canım aileme hediye paketi vermiştik. Şaşkınları babamın hüngür hüngür ağlaması gitmez gözümden. Salak ben kamera elimde play tuşuna basmamışım. Kaçırdım o güzel anı. Kaynanamlara gidecektik söylemeye eşim çay koy geliyoz dedi. Ben çağırıyorum gelmiyonuz şimdide gelmeyin boşver dedi 😂 o zaman sen telefonda öğrenmeye layıksın dedi. Babaanne oluyosun gözün aydın dedi. Siz beni mi kandiriyorsunuz oyun mu oynuyorsunuz cumartesi dediğiniz salı soyluyorsunuz 😂 bı de azar yedik( biz eğer tutmazda negatif olursa kendimizi toparlar sonra söyleriz dedik. Erken olursa sürpriz yaparız dedik) sonra gelin vs dedi. Eşim yok geçti artık dedi. Bana ne hayırlı olsun ne Allah analı babalı büyütsün demedi. Şimdi rahatsız olunca arar gelmek ister ben soğuk davranırım. (Evi 3 sokak ötede) ailesinin diğer fertleri ile konusmuyoruz zaten Allah razı olsun 😂 Sağolsun ailenin diğer fertleri çok güzel karşıladı ağladık güldük...

Oyy nasıl dertlenmişim döktüm içimi 😂😂
Affedin.

Biz maşallah ilk öğrendiğimizde bı canlı yayın yapmadığımıZ kalmıştı. Canım aileme hediye paketi vermiştik. Şaşkınları babamın hüngür hüngür ağlaması gitmez gözümden. Salak ben kamera elimde play tuşuna basmamışım. Kaçırdım o güzel anı. Kaynanamlara gidecektik söylemeye eşim çay koy geliyoz dedi. Ben çağırıyorum gelmiyonuz şimdide gelmeyin boşver dedi 😂 o zaman sen telefonda öğrenmeye layıksın dedi. Babaanne oluyosun gözün aydın dedi. Siz beni mi kandiriyorsunuz oyun mu oynuyorsunuz cumartesi dediğiniz salı soyluyorsunuz 😂 bı de azar yedik( biz eğer tutmazda negatif olursa kendimizi toparlar sonra söyleriz dedik. Erken olursa sürpriz yaparız dedik) sonra gelin vs dedi. Eşim yok geçti artık dedi. Bana ne hayırlı olsun ne Allah analı babalı büyütsün demedi. Şimdi rahatsız olunca arar gelmek ister ben soğuk davranırım. (Evi 3 sokak ötede) ailesinin diğer fertleri ile konusmuyoruz zaten Allah razı olsun 😂 Sağolsun ailenin diğer fertleri çok güzel karşıladı ağladık güldük...

Affedin.
Ayyyyy bizde durum aynı valla en azından sevinmişler biraz, biz kv söyledik hamile olduğumu duyunca ‘iyi çok çalıştınız dedi’ bana laf sokuyo aklımsıra. Evlendik 5.ayda hamile kaldım çalışmadım fazla diye🙄🙄çalışsam sanki onun grtağına fazla yemek giricek, çok seviyo herkes çalışsın kimse evde oturmasın. Ben yine hamileliğim ağırlaşana kadar çalışmayı düşünüyorumda çok saçma geldi. Bi müddet kimse hayırlı olsuna aramadı fln. Sonra yanlış anlamışız biz diyim geçiştirip durumu tatlıya bağlamaya çalıştılarda. Geçti 😀😀

Affedin.
İç dökmüşsün ama çok haklısın. Herkes ektiğini biçer. bu duygu bambaşka.

Ayyyyy bizde durum aynı valla en azından sevinmişler biraz, biz kv söyledik hamile olduğumu duyunca ‘iyi çok çalıştınız dedi’ bana laf sokuyo aklımsıra. Evlendik 5.ayda hamile kaldım çalışmadım fazla diye🙄🙄çalışsam sanki onun grtağına fazla yemek giricek, çok seviyo herkes çalışsın kimse evde oturmasın. Ben yine hamileliğim ağırlaşana kadar çalışmayı düşünüyorumda çok saçma geldi. Bi müddet kimse hayırlı olsuna aramadı fln. Sonra yanlış anlamışız biz diyim geçiştirip durumu tatlıya bağlamaya çalıştılarda. Geçti 😀😀
Ahh hepsi aynı bı kıskançlık oluo bnce biriyle de karşılaşmadım kv aram çok iyi hepsi birbirinden beter 😂😂 hıh

Ahh hepsi aynı bı kıskançlık oluo bnce biriyle de karşılaşmadım kv aram çok iyi hepsi birbirinden beter 😂😂 hıh
Hahahahaahha vallaa yaaa cidden normalde aslında iyidirde kadının çalışmana karşı bi antipatisi var kendi oğlu çalıştırmıyo napıyım🤪😂😂
Valla cidden neden öyle anlamıyorum bende illa bi sorun var😂😂

Eklentiler

• 59487.jpg
    59487.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 63
  • 59486.jpg
    59486.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 60
Ay durun bendee anlatayımmm :KK70:. Bende kayınvalideme bizzat kendim aradım anneee ben hamileyimmm oğluşum abi olacak dedim nasıl seviniyor :KK70: ama sevinci hamile olduğum için değil bundan 6 ay önce eltim doğum yaptı sütü gelmedi gögüs pompamı istedi benden, verirmisin diye (ki hamileleği boyunca ona al demiştim almadı ayrı bi sinirim onada neyse) bende yok diyemedim hasteneye giderkende götürdüm ama makineyi hiç güzel kullanmamış Kv bana dedi bizzat nasıl kullandığını görmüş sağıp bidaha yıkamıyomuş temiz kullanmamış neyse eve geçtiler ziyarete gittik sütüni sağmayı bırakın makinenin biberonuyla cocuğa mama yapıyor kendi aldığı biberonu kullanmayıp benim makinemin biberonunu kullanıyor kendim söyledim bunu kullanma sadece süt sağarken kullan kendi biberonuna boşalt dedim biraz bozuldu ama neysee iştee kayınvalidem ohh sükür makineni verir artık sana dedi :KK70: kv min derdi makine canım kaynanam :KK70:

Biz tüp bebek yaptık 11 sene sonra ve sağ olsun benim ailemin desteği ile tek bir kelime etme hakları yok Allah'ıma bin şükür eşim de benimle aynı düşündüğü için sorun yaşamıyoruz. Kim nasıl davranırsa öyle muamele görecek.

X