2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hazıran ve temmuz arası hepimiz patır patır doğuracağız

Allahım o günler öyle cabuk gelsin ki
Biz bile şaşıralım
Cok cok amin :dua:
Ay bu mesaj neden benim çok tuhafıma gitti , sanki hepimiz aynı anda aynı yerde doğurucaz :KK70:
Benim hala tam olarak içimde bi canlı olduğunu kabullenmemle ( kötü anlamda değil) ilgili problemlerim var. Evet çok mutluyum ama içimde bir canlı var ve bana çok değişik bir his gibi geliyo, bi değişik. Tam anlatamadım :KK70:

Ay bu mesaj neden benim çok tuhafıma gitti , sanki hepimiz aynı anda aynı yerde doğurucaz :KK70:
Benim hala tam olarak içimde bi canlı olduğunu kabullenmemle ( kötü anlamda değil) ilgili problemlerim var. Evet çok mutluyum ama içimde bir canlı var ve bana çok değişik bir his gibi geliyo, bi değişik. Tam anlatamadım :KK70:
O hareketleri kocaman kocaman olsun, dizini dirseğini poposunu hissetmeye başla o zaman inandırır seni 🤭
Ayyyyy çok aminn😀😀😀 7-8 ay geçmicekmiş gibi geliyo😀😀😀 g
O kadar hızlı geçicek ki özliceksin bile 😍 ama 30 lardan sonra biraz geri sayım başladığı için yavaş geliyor insana 🤭

Şuan yavaş yavaş doğum yapan grup sayfalarına göz gezdir biraz
O duyguyu anlarsın. 😀

Nasıl bişi biliyor musun ?
Sıra ile hergün birileri doğuruyor.hatta aynı anda doğuran cok kişi oluyor. Cunku çoğumuz aynı vakitlerde hamile kaldık. Bazı bebeler 40 haftayı bulurken
Bazıları daha erken doğuyor.
Vaktı gelen gidiyor 😀

Sonra ne mi konuşacağız? Gazını
Uyumamış olmasını
Lohusalık sendromlarımızı😂

Biraz daha zaman geçecek ve hepimiz yavaş yavaş sayfayı terk edeceğiz :KK70:

O hareketleri kocaman kocaman olsun, dizini dirseğini poposunu hissetmeye başla o zaman inandırır seni 🤭

O kadar hızlı geçicek ki özliceksin bile 😍 ama 30 lardan sonra biraz geri sayım başladığı için yavaş geliyor insana 🤭
Hemen böyle tekme atmaya başladığı zamanlara gelmek istiyorum oynıcam onunla😀😀😀

İşte mesela o his bana su an sanki mutluluk verecek gibi değil de böyle len noluyor içimde dicekmiişim gibi geliyo, içim gıcıklanıyo düşününce:KK70:

Şuan yavaş yavaş doğum yapan grup sayfalarına göz gezdir biraz
O duyguyu anlarsın. 😀

Nasıl bişi biliyor musun ?
Sıra ile hergün birileri doğuruyor.hatta aynı anda doğuran cok kişi oluyor. Cunku çoğumuz aynı vakitlerde hamile kaldık. Bazı bebeler 40 haftayı bulurken
Bazıları daha erken doğuyor.
Vaktı gelen gidiyor 😀

Sonra ne mi konuşacağız? Gazını
Uyumamış olmasını
Lohusalık sendromlarımızı😂

Biraz daha zaman geçecek ve hepimiz yavaş yavaş sayfayı terk edeceğiz :KK70:
Ay böyle anlatınca çok heyecanlı geldi ya 🥰

Merhaba kizlar Ben bugün mecburi doktora gittim 3.4 gün önce oğlumla oyun oynarken aniden ayağının taban kısmı ile sertçe kasıklarıma vurdu :KK43: içim rahat edemedi doktora gittim randevum 2 deydi ama doktorun acelesi varmiş 4 hastalarni bile aryp erken gelin cikicam diye aramis bastan savma bakti normalde doktorlar uzunca bakip sonra kalp atisina bakiyordu bu basimdan gecen olayi anlatmama ragmen cihazi abarrmiyorum karbima birkere sürttü ve bebek iyi kalp atisi var dedi ve ölçüm yapti :KK43: yemin ederm toplasan 10 sn sürmedi normalde 8+0 üm onceden gittigmde bebek 1-3 gun arasi önde bile gidiyordu bugun 7+4 cikti cok morelm bozuldu ve esimle kan uyusmazligim var yatis yapip uyusmazlik ignesi vurdular kanama ve darbe alımı olursa tedbir amacli bu igneyi vuruyoruz dedi zaten korkuyla gittim iyce icimde binbir kuşkuyla geri döndüm resmen:KK43:

X