2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aman boşver canim kıskançlık yapmış belli ki..
Ben biraz acik sözlü olduğum için
Diyecek bir şeyi varsa da içinde tutmayı tercih ediyor. Yoksa anında ağzının payını alır

Sana da tavsıyem anında cevap vermen
O zaman herkes haddini biliyor

Deterjan olarak uzun süre
dalan roxy kullandım
Adi öyle bir şeydi galiba
Şampuan sebamed

İlk aylarda ıslak mendil yerine e bebekten pamuk alıyordum onu kullandım.

Neye bakarsan onunla ilgili reklamlar çıkar karşına aslında iyi bisi bu

Ahh hepsi aynı bı kıskançlık oluo bnce biriyle de karşılaşmadım kv aram çok iyi hepsi birbirinden beter hıh
Ben varım benn biz çok iyi anlaşırız hakkında da kötü bişey diyemem hiç. Maddi manevi çok destek olur hiç birşeye karışmaz. Ne olur ikinciyi yap onun bezleri ve ilkinin kreş masrafı benden dedi kızıma ne istesem alırlar. Ben birşey beğeniyim hemen gidip alır. Ama kızı yok iki oğlu var belki ondandır. Eltim de yok henüz ama ilişkimiz çok açıktır yani kızarsam bozulursam direkt söylerim o hiç alınmaz zaten haklısın kızım düşünemiyorum ben bazen patavatsızlık yapıyorum der ki gerçekten iyi niyetlidit ama bazen söylenmeyecek şeyleri söyler. Demem o ki oğlunu seven gelinini de sever ya. Ben anlamıyorum öyle ayırmaya çalışanları fln. Biz boşanıyorız desek kalp krizi geçirir heralde kadıncağız.

.......ablamın 3. Çocuğu oldu 2 yıl geçti aradan tabii. Mağazaya giriyoruz mesela düdük gibi şeylere bakıyor.
- bari en az 3 ay giyebileceği şeyleri al dedim.
Ona büyük diyor buna büyük diyor.
-Dedim sen nasıl 3 cocuk büyüttüm böyle. Benim de ilk cocuk he :))

En sonunda çocuğa bir alısverıs yaptim netten, bazılarını halen giyiyor cocuk.
Bazıları hiç almayı bilmiyor

Kış alışverişi de yaptim tekrar, cocuk 2 yaşında ben 4-5 yas aldım
Hiçte emanet durmuyor üzerinde. Seneye de gitsin yazık dedim.

Mont aldım mesela büyük gibi duruyor ama kollarında manşet olduğu için emanet durmuyor. Yani bazı şeyleri iyi anlamanız lazım ki seneye de giysin
Lisanslı kıyafetler acayip pahalı, ben bir sezon giyecek diye o kadar para vermeme yani. Eskiden yaptım o hatayı

Yeğenimin kıyafet alışverişini ben yapiyorum bu arada
Netten alıyorum adresine gidiyor.
Ben her şeyini netten alırım

Ne güzel şanslısın bende erkek kardeşlere sahibim eltim var yok bende açık sozluyum kuzum ama basta ben hani derler ya kendi annemden ayırmadim ama yok şuanda haketmior öyle ara sıra mesafeli görüşme bizdeki ilişki ama bizim şansımıza kimseyi sevmio demekki iyi örneklerde varmış ben adım atım ama denedik kv ile iliskimiz tutmadı

Melek bile olsa mesafenin önemine inanırım.
Benimki de fena değildir
Ama mesafe iyidir. Tek bir laf yeter karşında durmasına bir insanın..

Melek bile olsa mesafenin önemine inanırım.
Benimki de fena değildir
Ama mesafe iyidir. Tek bir laf yeter karşında durmasına bir insanın..
Beni çözemedi ikinci adımımı bilmio baktım o bana kaynana oldu bende ona mesafe çizdim eltimi çözdü bilio beni hala bilemez dier adimim ne olucak rahatım ondan

Yaaaa eşim üzülmesin diye bişi diyemiyorum biraz, ama eşimin başını yiyiorum o ayrı,
Bide evlenmeden önce eşimle anlaştık
Onun ailesiyle bi sinir olduğum bi durum olursa ben karışmıcam eşim halledicekti eşime devlettim
O baya gerekeni yaptı oğluna kıza geçer barışırlar ben küsersem bidaha barışmam öyle yapım var oyuzden hiç ses etmem

Ayyyy eltide çok sıkıntı yaaaa cidden iyiki eltim yok diyorum

Beni çözemedi ikinci adımımı bilmio baktım o bana kaynana oldu bende ona mesafe çizdim eltimi çözdü bilio beni hala bilemez dier adimim ne olucak rahatım ondan
Benımkıyle geçen gün biraz acik sözlüleştik.
Bana diyor ki" seni çözemiyorum cok ketumsun. Anlayamıyorum uzaksın bana "
Dedim ki " ne bekliyorsun ki kucağında oturmamı mi:)
Ben buyum ve böyleyim. Herkes olması gerektiği yerde .
Beni yanlış değerlendiriyorsun bu senin sorunun bisi diyemem.

( samimi olmak istiyor. Bir ara samimiyeti denedim hemen yüz buldu onu ilgilendirmeyen şeylere bile karışmaya baslayınca mesafe koydum tekrar. Ondan bahsediyor)

Ama benim kv ile hiç-bir problemim yok ve olmadı . Yalan yok iyi biridir
Ama ne olursa olsun eşinin annesi, en ufak bir şeyde herkes gibi oğlunu tutar
Ya da bisi olduğunda oğlu bundan etkilenir
Bu da beni etkiler

Bu yüzden mesafe cok önemli!

Canım sen çok yenısın galiba
Yanı 5 aylık evli falan
Degil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…