2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hamile olmadan önce ameliyat oldum benimki çok büyük olduğu için riskliydi, küçük olsa hamilelik takiple devam edebilir kuzenimin de vardı sezeryan sırasında aldılar miyomlarını
geçmiş olsun. hamile iken de büyüme yapar demişti doktorum ama kendiliğinden düşmezmiş. teşekkür ederim cevabınız için

Kızlar burada araştırma hastaneleri 8 hafta sonrası almıyor. Gittiğim hastanenin yenidogan yoğun bakımı var digerleride orada doğdu. ama diğerlerinde ne olur ne olmaz diye ikisinde de gazi de arada gitmiştim acil durumda kabul etmiyor yoksa. Bu haftaya yok ama haftaya bulursam randevu yine gidip kayıt açsam mı? Pandemi var diye istemiyorum bir kaç yere gitmek ama çok kararsız kaldım.

Kızlar burada araştırma hastaneleri 8 hafta sonrası almıyor. Gittiğim hastanenin yenidogan yoğun bakımı var digerleride orada doğdu. ama diğerlerinde ne olur ne olmaz diye ikisinde de gazi de arada gitmiştim acil durumda kabul etmiyor yoksa. Bu haftaya yok ama haftaya bulursam randevu yine gidip kayıt açsam mı? Pandemi var diye istemiyorum bir kaç yere gitmek ama çok kararsız kaldım.
neden kayıt açtırıyorsun ben anlamadım bilmediğimden soruyorum yani:KK16:

neden kayıt açtırıyorsun ben anlamadım bilmediğimden soruyorum yani:KK16:
Şöyle ki riskli bir durum olunca ilerleyen haftalarda araştırma hastaneleri burda kabul etmiyor. Yani ilk 8 hafta başvurup ara ara orada kayıtlı hastaları alıyor sadece. İstesem de gidemem yani.

Selam kızlar bugun ilk kontrolumu oldum :) Kalp atısını gorduk henuz minicik.
Keseye gore cinsiyet tahmininde bulunan arkadaslardan eglence amaclı fikirlerini alabilirim😅🙈

Eklentiler

• 60680E72-FD9B-4EAD-A112-4F536A497C7B.jpeg
    60680E72-FD9B-4EAD-A112-4F536A497C7B.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 32
Selam kızlar bugun ilk kontrolumu oldum :) Kalp atısını gorduk henuz minicik.
Keseye gore cinsiyet tahmininde bulunan arkadaslardan eglence amaclı fikirlerini alabilirim😅🙈
Tam 6.cı haftanızdamı duydunuz kalp atışını sağlıcakla doğsun inşallah 🤩
Bence erkek ☺️

Hiç bir fikrim yok ama içimden erkek geldi😀
Hiç bir fikrim yok ama içimden erkek geldi😀

Tam 6.cı haftanızdamı duydunuz kalp atışını sağlıcakla doğsun inşallah 🤩
Bence erkek ☺️
Tesekkür ederim nedense bende oyle hissediyorum hayırlısı olsun ınsallah saglıklı olmalarını Rabbim nasip etsin. Kalp atısını duymadık canım sadece gosterdi. Almanyadayım ben burada daha gec duyuyoruz :)

X