2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şimdide beddua etmeye başladı. Hiçbirşey demiyorum artık.
İnsanları kışkırtıyorsun ama Allah herşeyi biliyor. Benimde buraya girmeye hakkım var. İhtiyacım var Burdaki insanlara. Bilgilerine yorumlarına ama sizin niyetiniz burda beni karalayıp morelimi bozmak buna hakkınız yok. Ben Burdaki herkes seviyorum ve yazmaya devam edeceğim. Umarım sende artık bırakırsın bu polemiği. Ben açıklama yapmaktan başka birşey demedim.
Artık bırak yakamı

Aynen bende 7+0 gitmiştim hala aynı şimdi yarın yine gidicem hem kalan kan tahlillerini yaptırıyım hemde bebişi göriyim ne akdar büyüdü fln diye bende dayanamadım
Yaa bende gitmek istiyorum randevu bulabilrsem ayy fotile bizi yarın. Bakalm buyumusmuu cok sabırsızlanıyorm tam bir bebek seklınde gorecegm gunu sabrszlkla beklıyorm halbuki ilk hamilelkte 7 haftlk gitmsm kalp atısını duymsm 12.13 haftada gitmsm sonra hatta hatrlıyorm aaa bebek olms bu demistm doktor bile nasl gülmüştü

Kızlar sizde kabızlık sorunu var mı? Karnım sanki 5 aylık hamile göbüşü gibi
Bende hamilelik onceside vardi hamilelikte iyice artti birde benimki tup bebek oldugu icin ikinmak transfer sonrasi tamamen yasakti.doktorunuzun tavsiyesiyle destek alabilirsiniz oldukca rahatlatiyor ben dulcosoft surup kullaniyorum

Hahahahaha ayy dimi evet bebiş gibi olsun yaaa bi göreyim öyle yaaaa devlete gidicem yaaa ultrason fotosunu inşaşlah verir bu sefer söylicem gerçi isticem versin

Bence artık hamilelik dışı kimse kimseye cevap vermesin, böylece mutlu neşeli halimize dönelim, vallahi gerildim iyice ya.
Hamilelik dısı pek bisi yok cnm zaten bence sorulan soruyu begenmeyen yada bilgisi olmayan muhalefet olmasın görmezden gelsn bukadar basit ben öyle yapıyorum sahsen yada konusmalrndan hazetmedgm biri varsa o kisi ilede hic muhattap olmuyorm bana bulasmadkca miss gbi

Hahahahaha ayy dimi evet bebiş gibi olsun yaaa bi göreyim öyle yaaaa devlete gidicem yaaa ultrason fotosunu inşaşlah verir bu sefer söylicem gerçi isticem versin
Ya veriyorlar aslnda zaten cıktısını alırsa usg den iste bazen doktor vermeyi unutuyor masasına alıp bilgileri ordan bakıp bilgisayra gectigi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…