2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar selamlar
Şimdi doktordan çıktım her şey yolunda 9 haftayla uyumlu dedi. Çok şükür kalp atışlarını yine duyduk büyümüş minnoş. 3 hafta sonraya gün verdi gideceğiz bakalım. Nifty testi acele etme önce ense kalınlığına ve 2li teste bakalım dedi. 35 yaşındayım ondan biraz evham yaptım ama gerek yok şimdi diyince de bir şey diyemedim
Ultrasonu da koyuyorum
Benim doktorum da nifty test önerdi.İkiliye gerek yok 10.hafta nifty yaptır cinsiyeti de öğreniriz dedi.35 yaş üstü nifty testi doktorlar tarafından öneriliyor.Bende 10. Haftada yaptırcam

Benim doktorum da nifty test önerdi.İkiliye gerek yok 10.hafta nifty yaptır cinsiyeti de öğreniriz dedi.35 yaş üstü nifty testi doktorlar tarafından öneriliyor.Bende 10. Haftada yaptırcam
Merhaba nerde yaptiricaksiniz arastirdiniz mi hic ben biryerle konustum panorama nift icin sanirim oraya yaptiracagim

Kızlar anca yazabildim kendi doktorum Biraz daha uzakta olunca . Çok şükür kalp atışı gayet iyi dedi kanama alanı da görmüyorum düşük riski de dedi. Sadece kese normal boyutuna göre biraz daha ortalama boyutta ama buna bir sorun diyemeyiz çok daha küçükleri vardı takip edicez dedi . Bebeğin boyu falan güzel kese niye biraz daha büyümedi acaba :KK43: Haftaya bir daha çağırdı ama şimdilik herşey yolundaymış umarım güzel ilerler soran herkese çok teşekkür ederim 🙏

Kızlar anca yazabildim kendi doktorum Biraz daha uzakta olunca . Çok şükür kalp atışı gayet iyi dedi kanama alanı da görmüyorum düşük riski de dedi. Sadece kese normal boyutuna göre biraz daha ortalama boyutta ama buna bir sorun diyemeyiz çok daha küçükleri vardı takip edicez dedi . Bebeğin boyu falan güzel kese niye biraz daha büyümedi acaba :KK43: Haftaya bir daha çağırdı ama şimdilik herşey yolundaymış umarım güzel ilerler soran herkese çok teşekkür ederim 🙏
Çok şükür🙏🏼 Sorun yoktur bence zaten doktor da öyle demiş muhtemelen haftaya kendi boyutuna yetişir 😊

Bir süre girmiyorum, bi bakıyorum sayfalar sayfalar. 🙈. Hayır hamilelikle ilgili bişey yazacam konu dışı gibi olacak, korkuyorum😇. Göğüslerim çok şişti birden indi sanki. Bu durumda olan var mı🧐
Bugün korku ile dr a gittim canım aynı şeyi yaşadım çok şükür sorun yok benim de bi anda belirtiler gitti göğsüm indi falan inşallah bir şey yoktur

Kizlar yangın vaaar diye bağırcam artık herkes ne çileler ile hamile kaldı da bulanti ile debeleniyor... yeter ama .. gerginlik gerginlik gidin kocanıza gerginlik yapın o çeksin nazinizi tavrınızı hormonlarinizi. Bu topik e lütfen hamilelik vb konu hariç başka saçma şeyler yazılmasın... Bi giriyorum sayfalarca mesaj yahu önemli bir bilgi olabilir diye tek tek bakıyorum boş beleş konular sizin yüzünüzden arada önemli olan konular kaynıyor aaaa cidden yeter..

X