2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dünden beri topiğinize bir şeyler oldu sanırım:)
Rica ediyorum lütfen artık didişmeyi bırakın, kimseyi kırmak, uyarı verip banlamak istemediğim halde mecbur bırakmayın lütfen.

Göz ardı et butonuna basıp birbirinizin yorumlarını görmemeyi tercih ederseniz daha iyi olur.
Vaoooov böyle bişimi varmış hemen göz ardı ediyorum saol munecim sana minnetarım 💕💕💕🤣😁

Canım arkadas hangi topige yzıyorsam pesimden yazıyor demis bende oyuzden oyle cevap verdim yalan soylemıyorsa tkamıs gbı gozukuyorsn cnkü normal bi insan burdna bi kisinin her yazdıgı topige muhalefet olmaz lütfen hamileligi söyleyp durma burda herks hamile ki onu geç kadınlar fıtrat gerigi hasass kişiler hamilesin diye sen dan dun konus biz seni alttan alalım olmazko bende hamileym ama valla bak icimde bi canlı var benim inanmazsan foto atayım :KK70: töbe ya burda ne olrsa olsn benim hamileligimi etkilemz cnkü hepimiz bugun varız yarın yokuz yani burda ben birinin hayatnda neyim yada biri benim hayatmda neki bem bunu reel haytıma tasıyıp cocuguma zarar verecek kadar sitres olayım
İkimiz buranın demirbaşıyızzz 😀😀

Canım arkadas hangi topige yzıyorsam pesimden yazıyor demis bende oyuzden oyle cevap verdim yalan soylemıyorsa tkamıs gbı gozukuyorsn cnkü normal bi insan burdna bi kisinin her yazdıgı topige muhalefet olmaz lütfen hamileligi söyleyp durma burda herks hamile ki onu geç kadınlar fıtrat gerigi hasass kişiler hamilesin diye sen dan dun konus biz seni alttan alalım olmazko bende hamileym ama valla bak icimde bi canlı var benim inanmazsan foto atayım :KK70: töbe ya burda ne olrsa olsn benim hamileligimi etkilemz cnkü hepimiz bugun varız yarın yokuz yani burda ben birinin hayatnda neyim yada biri benim hayatmda neki bem bunu reel haytıma tasıyıp cocuguma zarar verecek kadar sitres olayım
Vallahi Allah şahit onun girdiği ne bir topiği gördüm nede yazdım.
Aralık anneleride ıkımız vardık.
Ondan sonra burda onu gördüm.
Hakkımı helal etmiyorum her girdiğim yere girmiş yazmış demişse.
Dediğim gibi özelden ara ara o yazıyordu soruyordu ben soruyordum o kadar. O hangi topiğe girmiş vallahi bilmiyorum.
Ne diyeyim şimdi.

Aslında böyle perşembe fln gidersen duyabilirisn 😍😍😍 küçük minik olur kalbi ama o bile insanı mutlu eder😍😍
Ay öylemi diyosun ya giderim o zaman 😍😍 yalnız birinin git demesini bekliyormuşum ben de 😂😂
Önceki gebeliğim boş gebelikti. Doktorumda garanti olsun diye 10 gün sonra dedi herhalde. Duyamazsam çok stres yaparım biliyor. Adam zaten benim psikoloğum oldu artık canım doktorum 😂

Hani ya ben cidden inanmıstım göz ardı et butonu var dıye bulamıyorum :KK70: :KK70:
Göz ardı etmek istediğiniz üyenin kullanıcı adının üzerine tıklıyorsunuz, kartvizit gibi bir pencere açılıyor, özel mesaj, göz ardı gibi butonlar çıkıyor, göz ardı et butonuna basıyorsunuz işlem tamam 😌

Canım sorun ilk senden çıktı ama anne12345 hesaplı hanfendi öyle grupda yorum yazdı sadece, ilk lafı sen attın. Neden burdasın sen hamile değilsin diye alaycı bi tavırla. Baya kırıcı konuştun. Oyuzden herkes sana kızdı ,, durduk yere kimse sana saldırmadı yani. Oyuzden sakin olun boşverin konu kapansın 🤷🏼‍♀️ Sulh sağlansın 😍
Bak canım haklı olabilirisn ama biz özelden daha 2 gun önce yazıştık. Benim ona alaycı değil idi tam tersi samimi bir mesaj idi ama burda arkadaşlar bilmediği için alay ettiğimi düşündü haklı olabilirler ama Allah biliyor asla öyle bir niyetle demedim.
Özelden asla çocuk istemiyorum dedi bana. Burda görünce şaşırdım buda normal değil mi.

Arkadaşlar merhaba doktorum bazı kan tahlilleri istedi bugün çıkmış sonuçlar ve D vitamini 3,65 olarak görünüyor çok düşük yani kontrolüm cuma günü tedirgin oldum yaşayan var mı bu durumu 😔
Merhaba evet d vit seviyen dusuk doktorun kontrolde takviye olarak yazacaktir icin rahat etsin istiyorsan mesajla sor bende damla seklinde suya katarak aliyorum

Ay öylemi diyosun ya giderim o zaman 😍😍 yalnız birinin git demesini bekliyormuşum ben de 😂😂
Önceki gebeliğim boş gebelikti. Doktorumda garanti olsun diye 10 gün sonra dedi herhalde. Duyamazsam çok stres yaparım biliyor. Adam zaten benim psikoloğum oldu artık canım doktorum 😂
Ozman sen doktoru dinle çünkü çok küçük benim tanıdığımla aramda 5 gün kalp atışı bile fark ediyor 😍😍😍 cidden oyuzden sen haftaya gitt ne olur olmaz ahhh minnoş bebişi duyarsın😍😍

X